Skocz do zawartości
Nerwica.com

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie

  1. Z ostatniej godziny
  2. Nesia

    Usuwanie konta

    Gdzie obrażałam?
  3. Ale tu się ściek zrobił. @Sensysluz
  4. shadow_no

    Usuwanie konta

    Nie wszystko, co widzisz publicznie jest wszystkim co w danej sprawie się dzieje. Jak zauważyłeś mamy różne metody kontaktu, mamy forum, pw, dc itp. Uwierz, że staramy się reagować obiektywnie i zwracać uwagę gdy ktoś przekracza granicę. Ty ją dzisiaj wielokronie przekroczyłeś personalnie atakując kilka osób. Jak rozumiem uważasz, że nie jest sprawiedliwe to, że komuś się jeszcze nie oberwało. Ale powtarzam, że prośby o kulturę wypowiedzi i zwracanie uwagi na pewne słowa nie tylko są wysyłane publicznie. W zasadzie publicznie są wysyłane w ostateczności. Więc tak jak już komuś dzisiaj udzieliłem podobnej rady, także ją powtórzę Tobie: "mniej skupiaj się na tym co powinni robić inni, a więcej na tym co sam możesz robić lepiej. Tak się łatwiej żyje" Po prostu staram się nie dawać ostów i banów. Dlatego wielokrotnie proszę na różne sposoby aby ludzie się dwa razy zastanowili zanim dalej będą się obrażać i skakać sobie wzajemnie do gardeł. Nie ma to żadnego przełożenia "formalnego". To taka moja prywatna próba uświadomienia, że niektóre osoby notorycznie testują granicę obrażając się wzajemnie i daję sygnał, że to widzimy. Myślę, że te grafiki są na tyle intuicyjne, że już jest jasne wszystko
  5. Nesia

    Usuwanie konta

    @shadow_no wyjaśnij znaczenie kartek i ich przełożenie na osty, bany itp Proszę o ogólne wyjaśnienie w odpowiednim wątku tak aby byli świadomi wszyscy użytkownicy. To wprowadza ład i prządek. Chyba, że gdzieś jest info to prosze o link @shadow_no proszę o info za co dostałam kartkę, gdzie złamałam regulamin?
  6. Sensys

    Usuwanie konta

    Spoko odpuszczam, ale dlaczego pozwalasz by inni obrażali, że homoseksualiści to dewiacja lub zboczenie albo że każdy tu donosi?
  7. Do wszystkich: Przypominam: dyskutujemy o poglądach i argumentach, nie o inteligencji ani „jakości” rozmówców. Zaczepki, protekcjonalny ton, docinki w rodzaju „nie broń w durny sposób”, „niezbyt bystra jesteś”, „zignoruję twoje niemądre wypowiedzi”, „gorszy sort człowieka” są personalnymi wycieczkami!!!! Proszę o normalną dyskusję, bez personalnych docinków i jechania po sobie. Wątek ma dotyczyć tematu , bo w tej chwili zaczyna się z tego robić ściek.
  8. Nesia

    Usuwanie konta

    Bronisz swojego zdania czy swojego ego?
  9. Ja jestem za. Tak długo jak dotyczy to dorosłych, którzy tego chcą, to każdy powinien móc z każdym. Trzeba mieć w życiu trochę zabawy
  10. Sensys

    Usuwanie konta

    A kto powiedział, że mają robić wrażenie? Nie dopowiadaj sobie. Jak zwykle brak argumentów to uciekamy w inne rzeczy lub brak spoko standard widzę tutaj. Jesteś dopiero od niedzieli tutaj na forum, a już piszesz że każdy donosi jakie to słabe. Życia chyba też nie masz poza forum, że napisałaś tyle postów w parę dni? Nic nie będę zmieniał nawet nie mam zamiaru słuchać się kogoś tak zaściankowego.
  11. Dzisiaj
  12. Nesia

    Usuwanie konta

    Twoje słowa nie robią wrażenia Jeżeli chcesz ze mną rozmawiać to zmień ton, nastawienie oraz słownictwo.
  13. brum.brum

    Jakie leki na DID?

    Jak w temacie. Jakie leki pomagają Wam w tym zaburzeniu? Co łagodzi mocne objawy?
  14. Ja w sumie nie pytałam jak jest tam gdzie chodzę. Szczerze to trochę się nawet wstydzę zapytać ale może kolejnym razem zapytam w recepcji i jeszcze potem terapeuty. W sumie to nie wiem za bardzo co robić po skończeniu terapi. Nie jestem nigdzie zapisana w kolejkę. Jeśli chodzi o terapie prywatną to już nie raz próbowałam, ale nie czuje się na niej dobrze. Mam problem żeby stawiać się w niekomfortowej sytuacji i za to płacić, za bardzo skupiam się wtedy na pieniądzach. Kiedyś płaciłam też za terapie pieniędzmi ktore dostalam. Moglam je wydać na co chciałam, ale wtedy nie czułam tego przytłoczenie jak wtedy gdy płacę zrobionymi przez siebie pieniędzmi. Myślę ze to ma jakieś podłoże psychiczne, może to fakt ze u mnie w domu nie było za bardzo kasy na leczenie, wiec korzystałam głównie z nfz i teraz trudno mi to przeskoczyć. Jeśli chodzi o to czy sobie poradze bez terapi to myślę, że tak,mam jeszcze psychiatrę i leki jakby co.
  15. Sensys

    Usuwanie konta

    Spoko, ale tak jak mówiłem nie odejdzie, bo to atencjuszka jest jak widać. To jesteś w błędzie nie każdy donosi i leci z byle pierdołą do administracji nie patrz na innych przez swój pryzmat. Najwidoczniej mało wiesz. Niektórzy sobie sami radzą w sprzeczkach czy konfliktach, ale to jest za trudne dla zrozumienia dla poszczególnych jednostek jak widzę.
  16. Jak to nie obrażasz? Ty już nie pamiętasz co pisałaś wcześniej, że to zboczenie, dewiacja. To Ty nie zrozumiałaś i nie broń w durny sposób, że to skrót myślowy tak z każdej wypowiedzi można się wytłumaczyć słabe to jest i dobrze, że nie tylko ja to zauważyłem. Nie bardzo mnie interesuje czego Ty nie trawisz jeśli twierdzisz, że homoseksualizm bierze się z tego, że ktoś nie miał ojca albo że to zboczenie. Jakoś nie obchodzi mnie czy chcecie czytać czy rozmawiać, bo tak naprawdę ja bardziej nie mam ochoty tego robić czytając takie idiotyzmy... Nazywanie tego zboczeniem i dewiacją to jest opinia?
  17. Jesteśmy ofiarami naszych własnych udręk mentalnych, wrogami naszego pokoju i pogody ducha. Te dolegliwości – takie jak przywiązanie, nienawiść, duma, chciwość itd. – to stany mentalne, które powodują, że zachowujemy się w sposób, który powoduje całe nasze nieszczęście i cierpienie… ” -Dalajlama-
  18. Nesia

    Usuwanie konta

    Zastanów się to tylko opinia Od tego jest administracja aby rozwiązywać problemy, po to jest opcja zgłoś. Proste. Jestem przekonana, że wszyscy latają do admina A nawet to wiem. W zasadzie można by prowadzić forum bez nadzoru, bez ostrzeżen. Ile by przetrwało ? Byłaby dżungla Więc to tylko opinia. Obecna administracja już sobie przeczy.
  19. Takie dawki już nie działają nasennie. Najsilniejsze działanie sedujące trazodon ma w dawkach 25-75mg. Wyższe owszem, mogą jakoś tam regulować sen, ale już bez samego działania stricte nasennego.
  20. brum.brum

    Usuwanie konta

    Dokładnie tak. Moze po prostu odpocznij trochę bo dobrze rozumiem jak można wpaść niemalże w kompulsywne przeglądanie i pisanie na forum. A to już nie jest fajne No i zajebiscie
  21. Verinia

    Usuwanie konta

    Nie odchodze. Ale znowu jakieś dramy a potem że jestem za słaba bo lecę do admina. To forum zmieniło się. Nowe osoby go zmieniły... Ale zostaje bo mnie zacheciliscie
  22. brum.brum

    Usuwanie konta

    No nie, tylko nie Ty. Lubię Twoje wpisy, opinie, komentarze. No wezzz nie odchodź. Jesteś ważna osoba tutaj
  23. Ja miałem starszego brata, którego rodzice uważali za idealnego. Byłem inny, wszystko robiłem wolniej i inaczej niż on - no cóż, bywa - więc dla nich idealny nie byłem, taki trochę wybrakowany. Jak mój brat zginął w wypadku w którym też brałem udział, usłyszałem potem, że szkoda, że nie stało się odwrotnie. W sensie, że ja przeżyłem nie on - ten idealny syn, student medycyny. Nie wiem, ojciec teraz zaprzecza jakoby tak mówił, ale ja to tak pamiętam. W domu była tresura - chyba trochę miałem podobnie jak @Verinia, chociaż mój ojciec nie pił, ale był tyranem. W sumie bałem się go jako dorosły facet, jeszcze jak miałem 35 lat. Teraz jestem z nim pogodzony, on złagodniał, do mojej córki inaczej się zwraca niż do mnie za dzieciaka. Ma już swoje lata i potrzebuje nieraz mojej pomocy. Jest słaby. Potrafię z nim nawet rozmawiać i... teraz już wybaczyłem mu to zjebane dzieciństwo.
  24. Nie przeczę ale znając naturę Polaków? Dzieci najmłodsze są lustrami swoich rodziców i bardzo szczere. Dzień mamy i taty w przedszkolu Nie jesteśmy tolerancyjni aż tak.
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
×