Skocz do zawartości
Nerwica.com

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie

  1. Z ostatniej godziny
  2. Na naszym kanale Discord: #sciana-uciech-memy wysłano nowego mema:
  3. Znowu w uj stron naj3baliście . Zamierzam sobie kupić panele winylowe takie tanie i odświeżyć piwnicę . Wyniosę tam szafę z ciuchami . Minecraft to jest podła gra , wydobywa najgorsze ludzkie instynkty .
  4. Na naszym kanale Discord: #sciana-uciech-memy wysłano nowego mema:
  5. A całkiem nieźle to był dobry dzień. A jak tam egzaminy dobrze poszło, czy oczekiwanie na wyniki?
  6. shadow_no

    Do tych co odeszli

    Może masz rację ale nie odbieram tego jako zarzut. Jakiś czas temu zaakceptowałem fakt, że zmiana decyzji w jakiejś sprawie to nie jest nic złego. Czasem zapoznajemy się z nowymi okolicznościami, dostajemy nowe informacje albo po prostu uznajemy, że mogliśmy wcześniej podjąć inną decyzję
  7. Dzisiaj
  8. Illi

    Do tych co odeszli

    Nie widzę turaj braku bycia konsekwentnym u @shadow_no. To była nasza wspólna decyzja. Poza tym, forum zostało stworzone, aby pomagać ludziom z ich problemami i chorobami. Nie zawsze jest idealnie.
  9. To zdjęcie jest ładne plus te kwiaty.
  10. Nie wywalisz, nie masz na to jaj xd
  11. Dla pewnej pani Jeszcze tylko jaja wywalę i mogę kończyć karierę w internetach.
  12. Wlasnie miałam dodać tez że nogi
  13. Na naszym kanale Discord: #sciana-uciech-memy wysłano nowego mema:
  14. Nie tylko jeszcze klaty, pleców i tyłka
  15. "ci zdrowi" też często wierzą w rzeczy których nie widzą
  16. To jego ulubione zajęcie i najważniejsze hobby
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
×