Skocz do zawartości
Nerwica.com

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie

  1. Z ostatniej godziny
  2. Harding

    zadajesz pytanie

    Kryminały, wojenne, historyczne. A Ty?
  3. Harding

    Pytania TAK lub NIE

    Nie zajmuję się tym, więc nie wiem Okazujesz miłosierdzie bliźnim?
  4. Tylko koty Chciałbyś/łabyś zapisać się na kurs szybkiego czytania?
  5. Harding

    NOWE Czy masz?

    Nie Masz brelok? Nie Masz brelok?
  6. Harding

    Czy masz?

    Tak Masz smycz na klucze?
  7. Harding

    Co jest gorsze X czy Y?

    Szczepienie Herbata czy kawa bez cukru?
  8. Huśtawka Pompki, podnoszenie na drążku, wyciskanie sztangi?
  9. Harding

    NOWE X czy Y

    Słodka Keczup łagodny czy pikantny?
  10. Tak, są spoko. Lubisz zwierzęta?
  11. Harding

    X czy Y?

    Galaxy Zupa pomidorowa czy ogórkowa?
  12. Harding

    HIT czy KIT?

    Hit Msza Święta o 8:00 rano?
  13. Harding

    NOWE Skojarzenia

    Książka kucharska
  14. Wydaje mi sie, że raczej nie reaguje impulsywnie. Jakies niekontrolowane wybuchy to miałam pewnie w okresie dojżewania, a tak to jestem stety/niestety mistrzem w tłumieniu emocji. Co do tego w co uciekam w trudnych chwilach to: -Internet -sen (opanowalam niemal do perfekcji, a raczej pozwoliłam by on opanował mnie, jak nie mam nic narzuconego w danym dniu z góry to potrafie przespac cały dzień) -chipsy(czasami oszukuje sie wybierajac niby zdrowszą np. wielozbożową wersje)
  15. Że mamy płodzić i rodzić dzieci bo to powinność społeczna? No ja nie wyobrażam sobie, że żyję z tego powodu.
  16. alone05

    Untermensch [*]

    Pamiętam Go z forum, to był facet, który miał tatuaże i kolczyk w nosie. Bardzo współczuję
  17. Muszę Cię zmartwić, idzie lato Ja też nie znoszę ciepła
  18. Ja ci nie wytłumaczę, bo nie mam dzieci dlatego, że uważam, że moje geny są warte zachowania, tylko bardziej z powodu, że to powinność społeczna.
  19. To wytłumaczcie o co chodzi może mam pokrętne bo w ogóle nie rozumiem tej idei genetycznego pozostawiania po sobie gdzie już na starcie twoje dziecko ma 50proc tylko z ciebie a co dopiero jakies pokolenia wprzód.
  20. Treść przysiegi zarówno cywilnej jak i kościelnej wskazują wyraźnie na to, że coś się zrobi, a nie na to, że ma się checi żeby tak sie stało. Jak juz zostało zauważone liczba rozwodów jest bardzo duża i czasami zastanawiam się, czy ludzi faktycznie coś robią, żeby do tego rozwodu nie doszło. Mi sie wydaje, że " po prostu powtarzajac formułkę się oszukuje. Co jeśli jedna osoba "tylko mówi formułkę", a druga podchodzi do tego na serio? Ogólnie zawarcie zwiazku małżeńskiego jest uważane za ważne wydarzenie. Często towarzyszą temu przygotowania, duża oprawa, zaprasza sie wielu świadków. Wydaje mi sie, że powinno się podchodzic do tego na serio. Może trzeba by przewidzieć wiecej wsparcia, nauki w tym zakresie. Chociaż nie wiem, czy ludzie w ogóle byliby chetni skoro nawet nauki przedmałżeńskie są czesto traktowane jako zło konieczne. A może ludzie maja po prostu za małą wiedzę jak być dobrym współmałżonkiem, rodzicem itp.
  21. Jakieś masz pokrętne myślenie z tym zostawianiem swojego. Czy ktoś każe się kisić między kuzynostwem? Teraz współcześnie jest pod względem genetycznym lepiej niż 100 lat temu kiedy się brało partnera do rozrodu ze swojej lub sąsiedniej wiochy. Ludzie powyjeżdżali za pracą np. na Śląsk, potem gdzieś na drugi koniec Polski na studia i już się trochę geny przemieszały.
  22. Nie wiem czy z murzynem ale tak jest, ze to jest optymalne z z pkt widzenia biologii a po 2 str masz drugi biegun czyli Habsburgów z masa wad genetycznych. wiec trochę paradoks tego pozostawiania genetycznego ‚siebie’ i swoich
  23. Dzisiaj
  24. Trudna nie trudna jakos nie ma lasu chetnych - tych, którzy mogą mieć swoje. Albo żeby ktos kto postanowił mieć dzieci nie próbuje naturalnie tylko od razu zaczyna od adopcji
  25. Ale teraz mamy proces zawężający pulę genową jeśli Iksińska spłodzi czwórkę dzieci a Kowalska swoje wyeliminuje. Tylko mi nie mów, że najlepiej się mieszać z mudżina
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
×