Skocz do zawartości
Nerwica.com

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie

  1. Z ostatniej godziny
  2. Tak, bo nie widzę związku. Próbowałam pokazać ci ze to 2 różne rzeczy. Co innego odpowiedzialność za swój czyn, a co innego ochrona przed czynami innych ludzi czyli wykorzystywanie czyjejś niedojrzałości by doprowadzić do wspołżycia. Jeśli wykorzystasz inne rodzaje przewagi by doprowadzić nawet dorosłe osoby do tego to też odpowiadasz karnie.
  3. cynthia

    Chaos

    Troll, myśli, że jest na evocie gdzie można wszystko.
  4. Dryagan

    Chaos

    @Lusesita Dolores już dostał - miałem dać jak ukrywałem ten tekst i zapomniałem. Mea culpa
  5. Obiad: kotlet, ziemniaki i kapusta kiszona.
  6. No nie dogadamy się. W każdym razie dziś 15 latek w Polsce może odpowiadać za gwałt jak dorosły, a Ty chcesz, żeby wiek przyzwolenia to było dopiero 17. Czy nie logiczne będzie wtedy podniesienie wieku odpowiedzialności za gwałt również do 17?
  7. @Dryagan a czemu @mateus nie dostał ostrzeżenia za ten tekst
  8. Myślę, że dokonujesz tu pewnej manipulacji. Nie chodzi o nie rozumienie czynu, ale łatwość podlegania manipulacji. Jeśli ktoś popełni przestępstwo pod wpływem czyjejś namowy a jest nieletni sąd napewno wezmie to pod uwagę.
  9. Przed chwilą jadłem rybki z puszki z chlebem.
  10. dwie kanapki z szynką drobiową, hamburgera domowej roboty
  11. Wtedy ląduje w ośrodku dla upośledzonych.
  12. Odpuść i daj sobie czas. Szkoda żebyś odchodziła, przecież wiesz
  13. brum.brum

    Wkurza mnie:

    Ja tak ostatnio w cukierni kupowałem kawałek ciasta i zapomniałem zabrać . Ale wróciłem i fajne Babeczki ekspedientki śmiały się tylko
  14. No ale nie można skazać kogoś za czyn, którego nie rozumie.
  15. Nie, jego niedojrzałość chroni go przed czynami innych, a nie odpowiedzialnością za swoje czyny. Przecież nikt nie ponosi odpowiedzialności za zgodę, tylko pedofili za ten czyn.
  16. Nie bo nieletni jest chroniony ze względu na wiek i swoja niedojrzałość w stosunku do reszty w sprawach seksualnych. Z tego powodu pytanie, czy niedojrzałość powinna chronić go przed odpowiedzialnością za nielegalne czynności seksualne wobec innych.
  17. Myślę, że Mic jest prawdziwy a za to płaci się wysoką cenę Zwłaszcza w grupie Niektórzy nie potrafią dostosować się do konwenansów.
  18. brum.brum

    Pocałunki

    Ja to chętnie bym się dowiedział ilu tych rycerzy było, czy lubisz się całować ( bo troszkę uciekasz od tematu ) czy z forum również są osoby? A najlepiej to wklej nam ranking najlepiej całujących według Dalci
  19. Melodiaa

    Pocałunki

    Jeżeli istnieje rankingg forumowy to tak
  20. Mowa jest srebrem A milczenie złotem. To przysłowie jest o sprycie wg Ciebie?
  21. Tak, bo to całkiem inna kwestia. Co innego odpowiadać za przestępstwo a co innego być chronionym przed nadużyciami ze strony innych osób. Jeśli to było by to samo nie można by mówić o oszustwach i nadużyciach wobec osób dorosłych.
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
×