Skocz do zawartości
Nerwica.com

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie

  1. Z ostatniej godziny
  2. Dla mnie to też krindzowe, jeśli jest tak młoda osoba i druga starsza, z jakąś tam pozycją, na przykład sławna, to istnieje duże ryzyko manipulacji niestety. Może i jest to legalne, ale niesmaczne, i wcale się nie dziwię, że matka się martwi.
  3. Nie badalam. Właśnie ja nie tkne watróbki ani żadnych podrobów ani kaszanki ale tatar to chyba od dziecka lubiłam zjeść.
  4. Ja za stara (i za mądra )na takie podrywy hehehe. Małolatę naiwna może jednak zmanipulowac.Pewnie dlatego w takich szuka.
  5. Ja jestem jakas dziwna lubie wątróbki ale tylko drobiowe lubię smażoną kaszanke z cebulką .A kiedys nie za bardzo.No i wszelkie barszcze botwinki tez lubię. Ale kiedys mialam niedokrwistosc ,i musialam brać Żelazo,pozniej przeszlam na suplementy.Teraz raz wezme raz nie.
  6. Będę. Ale teraz przecież uczy się dzieci róbta co chceta a rodziców, że mają wszystko akceptować bez sprzeciwu, bo po co stresować, ich wolna wola, itp.
  7. Dzięki za info. Dodane Póki co nie ma w planach prac nad taka funkcjonalnością
  8. A ferrytyne sobie badałaś? tak bardzo dobry jest ponoc ten zakwas buraczany tez I tez nienawidze wątróbki. Jak awersja do mięsa mi przeszła całkiem i wrecz potrafie rzucic sie na tatar tak pewne elementy są dla mnie nie do przebrnięcia
  9. Nie mam pojęcia o jakie chodziło jej. Ja Prady Paradox nie miałam nigdy
  10. Wiem bo też mi wyszedł niski poziom żelaza, najlepiej podobno z wątróbki ale mi przez gardło nie przejdzie to pozostają buraczki i suple.
  11. Ja suplementuje, ale suplementacja nie jest idealnie zeby tak było docelowo. Najlepiej pozyskiwać (:p) z diety. Właśnie pije druga ale coś muszę mieć w dłoni do forum i opalając giry
  12. Ale to w dużej mierze rzemiosło. Prywatnie taka wydobyta energia czesto zamienia się w egocentryzm, na scenie widzisz tylko efekt końcowy, a nie koszt tej kreacji.
  13. dzieki, to ograniczam. Zwłaszcza ze coś mi sie smaki pozmieniały ostatnio i już jej nie lubie a i tak pije trzy mając problem z żelazem
  14. Można dodatkowo suplementowac żelazo jak komuś zależy tak na piciu kawy.
  15. No właśnie mamy przykład - myslisz, ze widział salix/ironelle na zdjęciu? Nie, nie widział
  16. No coś z tej sceniczności w człowieku zawsze pozostaje. Skądś ona była wydobyta.
  17. Jest przede wszystkim ostro zaburzony a wizje jakie czasami snuje co by komu zrobił są przerażajace. Przestrzegam przed kontaktem z nim po raz kolejny ale kazdy jak jest dorosły to zrobi jak zrobi z tego bo zrozumiałam z puenty z dyskusji o chajzerze
  18. Mylenie kreacji scenicznych z osobowością i infantylizmu z urokiem to prosta droga do rozczarowania. To ze ktoś na scenie sypie żartami to często efekt treningu i warsztatu, a nie dowód na to ze prywatnie jest zawsze dowcipny i wesoły. Z kolei chajzer to przede wszystkim król krindżu nazywanie go dziecinnawym w pozytywnym znaczeniu to nieporozumienie.
  19. Nie wypłukuje, tylko ogranicza przyswajanie, gdy jest w organizmie trawiona. i to ponoć dość znacząco.
  20. Darek to jest dobry ananas z kowbojek jeszcze, no i on jest właśnie z tego znany, że wystarczy, że jakaś dziewczyna coś do niego odpisze czy zażartuje, a on już jest zafascynowany i opisuje swoje fantazje z nią w roli głównej... Wczoraj był tego festiwal na kafeterii, ale szczęśliwie dla Dalii nie z nią w roli głównej, tylko z inną, dość kłótliwą użytkowniczką z tamtych stron W wielkim skrócie wypisał pół kamasutry na forum co by z nią robił, mimo, że nikt nie pytał xD
  21. Zmieniając temat z apokaliptyczno-żałobnych - czy kawa wypłukuje żelazo?
  22. Niestety już nie mam ani dziadków, ani babci. Lubisz rozmawiać przez telefon czy wolisz na żywo w cztery oczy?
  23. Harding

    zadajesz pytanie

    Drugie danie Czytałeś/aś kiedyś cudzą korespondencję?
  24. Dzisiaj
  25. Harding

    Pytania TAK lub NIE

    Tak, całkiem sporo Jest u Ciebie dużo chodników dla pieszych?
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
×