Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

JAOL93

Użytkownik
 • Zawartość

  53
 • Rejestracja

 1. JAOL93

  Przełamywanie lęków

  Na ostatniej psychoterapii doszłyśmy do wniosku, że ja zawsze od wszystkiego uciekam.. Np. Nie idę na spacer koło domu dziewczyny, które kiedyś dały mi brzydki komentarz pod zdjęciem bo mam złe wspomnienia z nimi. Nie parkowalam auta pod praca, żeby inna dziewczyna mnie nie zobaczyła i nie plotkowała.. Uciekam od trudnych sytuacji, np jeśli coś jest nieprzyjemne to nie idę. Np wizyta u dentysty odwołuje. Badania krwi nie idę. Takie uciekanie od wspomnień negatywnych emocji nie pozwala mi radzić sobie i poznawać własnych emocji, mechanizm ucieczki bardziej mi szkodzi niż pomaga. Dlatego muszę popracować nad tym. Poza tym doszłyśmy też do wniosku że objawy które mi się pojawiają nie powinny być powodem że zamykam się w domu i unikam wszystkiego. Czas zacząć pracować nad sobą!
 2. Mieszkam w małym miasteczku skończyłam inżynierię środowiska, nie pracowałam w zawodzie, tylko np w biurze czy sklepie. Próbowałam dostać się do urzędu i się udało!
 3. Szok i niedowierzanie! Mam pracę z resztą wymarzona dodało mod to pewności siebie
 4. Nerwowo lekko, jutro testy i rozmowa o pracę
 5. Znowu kiedy się budzę w nocy idę zjeść coś słodkiego..
 6. Ja bardzo dobrze, oczywiście na lekach, ale świetnie
 7. A ja jestem w szoku i bardzo się cieszę, że zaufałam Bogu. Znalazłam 2 pracę w ciągu tygodnia! A w moim małym miasteczku jest duże bezrobocie.. Jestem wdzieczna
 8. Cześć, mam pytanie czy Wy nerwicowcy lubicie podróżować? Czy raczej się boicie? Mam na myśli np wypad na weekend w góry czy na termy. Albo wakacje na Chorwacji.. Dla mnie to jest nie do wyobrażenia, nocleg poza domem moja oaza bezpieczeństwa w stanie nasilenia objawów jest niemożliwy. A jak jest u was?
 9. Ja też znudzona i zawiedziona na terapeutce.. Pytałam się jej na początku, że będa mi pasować godziny popołudniowe jak zacznę pracować. Znalazłam pracę a okazuje się, że ma terminy tylko do południa. Co robić? Kontynuować u niej terapię skoro mnie zezłościła i straciłam do niej zaufanie? Czy zmarnowane pieniądze i 3 mce
 10. Jestem jakąś niespokojna, znowu mi się nie chce niektórych czynności. W pn dostałam pracę i się boję czy podołam zadaniom. Nie wiem czy to może stres czy leki mniej działają. Doszedł lekki strach przed wyjściem z domu. Np w Nd byłam w kościele, było okej. A dziś mam iść rano i już się czuje niepewnie..
 11. JAOL93

  Czesc wam

  Cześć, mnie moja praca przyprawiła o nawrót nerwicy i to z dwojona siła. Objawy były już nie do zniesienia. Potrafiło mi się robić słabo w pracy i musiałam iść usiąść napić się.. Z biegiem czasu było gorzej. Przez moją pracę jestem na silniejszych lekach. A to wszystko przez koleżankę która mi nie wiem czego zazdrościła i urabiala mi opinie wśród innych pracowników, przed kierowniczka, zrównała z błotem, chociaż wgwiazywalam się z pracy i zadan. Kopala dołu aż nie wytrzymałam i się zwolniłam we wrześniu. To był ostatni dzwonek. Zmieniłam środowisko, mimo że mieszkam w małej miejscowości od czasu spotkam kogoś z ex pracy ale jej nie. Zmień środowisko!
 12. JAOL93

  Hej nerwicowcy

  To nerwica żołądka, sama ja mam. Dopiero od niedawna do mnie dotarło, kiedy zrobiłam gastroskopie w obawie, że to wrzody. To niestety nerwy, które mogą dać wszystkie objawy. U mnie to ból żołądka, taki bardzo mocny, pieczenie przełyku, wzdęcia, zaparcia, mdłości. Ponadto mam inne. Stany depresyjne, nie potrafię nic zjeść, trzese się, mam ataki paniki, robi mi się słabo. Dostałam mocniejsze leki, teraz jest dobrze warto też zwrócić uwagę na dietę i unikać słodyczy, alkoholu, ostrych rzeczy. Na pewno nie zaszkodzi a pomoże.
 13. JAOL93

  Witam, czy to nerwica?

  Rozważając leczenie, oprócz konsultacji z psychiatra warto rozpocząć psychoterapię. Ja z tym zwlekałam ponad 10 lat i doprowadziłam się do takiego stanu teraz..
 14. JAOL93

  Witam, czy to nerwica?

  Powiem z mojego doświadczenia, ja z kolei mam lekka arytmie i zawsze wychodzi nieprawidłowe ekg. Wiem że to przez moją nerwice niestety. Doszły inne objawy jak mocny uścisk w mostku, omdlenia, mdłości, drgawki, ból żołądka. Na szczęście wiem że jestem zdrowa, nie robię zbędnych badań a to dlatego że wiem o mojej nerwicy która może wykańczać w taki sposób.
 15. Od 11 grudnia. Ale teraz widzę, że zaczynają leki działać i już przytyłam 3 kg..a i tak staram się jeść mniej lekarz mi nie zmieni leków, bo twierdzi że to normalne jak organizm się wycisza to i apetyt wzrasta..
×