Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Mutylator

Użytkownik
 • Zawartość

  20
 • Rejestracja

 1. Nie cud. Baklofen jako agonista rec GABA-b tak działa, w większych dawkach ściąga wszelkie hamulce
 2. Wenlfaksyna 300mg 1-0-0 Pregabalina 150mg 2-1-1 Lamotrygina 100mg 1-0-1 Baklofen 75mg 1-0-0 Clonazepam 1mg 1-1-1 Te dwa ostatnie odstawiam. Nie wiem czy taki mix można nazwać CRF, ale praktycznie zapomniałem co to OCD, lęk społeczny też prawie na 0, depresja również cały czas chce mi się coś robić, i nawet dobrze śpię, ale się wybudzam. Wenle podniosłem o 75mg od dwóch dni mirtę to samo o 15mg. Ogółem wenlę mi mirtę zacząłem brać od 20 stycznia, więc nie wiem czy to się całkowicie rozkręciło.
 3. Mam zdiagnozowane lęki społeczne, OCD (przeważnie takie głupie myśli, co do ludzi, sytuacji, co powoduję raz lęk, raz rozdrażnienie, raz frustrację etc.) lęk uogólniony, raz miałem atak paniki, bo się chyba nakręciłem i zabrali do szpitala (byłem miesiąc albo 2 po detoksie z benzo, opio i baklofenu, duże dawki). Przez rok jechałem na: 60mg paroksetyny 1-0-0 100mg lamotryginy 1-0-1 150mg pregabaliny 1-0-1 Poszedłem pierwszy raz do pracy (legalnej na papierze, pracownik fizyczny, przerobiłem jakieś 3msc na trzezwo, potem poszedłem w leki bo nie mogłem wytrzymać, i kilka msc na chorobowym bo uszkodziłem nerw, spadając naćpanym ze schodów) Nowy psychiatra zmienił leczenie. (nie, nie dowalił mi benzo i baklo, po prostu jestem uzależniony) Powiedział, że zmianiamy na wenlę dawka docelowa 225mg, ale rozpisał 150mg na chyba 2msc, a od razu wbiłem na 225mg, więc chyba będę musiał sobie domówić do rodzinnego czy coś. Wizyta kontrolna za ok.2msc, czyli aktualnie za miesiąc. Kur.. ciągle zapominam się zarejestrować.. może to dzisiaj zrobię bo jest piątek. Leczenie na zakładkę, ja to zrobiłem tak pierwszy dzień 20mg paro + 75mg wenla, drugi dzień 20mg paro + 150wenla, trzeci 225mg wenli. Na dzień dzisiejszy: wenlafaksyna: 225mg 1-0-0 pregabalina : 150mg 2-1-1 lamotrygina 100mg 1-0-1 baklofen 150mg 1-0-1 (do cięcia ofc, i tak się zastanawiam czy trzymać ranną dawkę tego świetnego odświeżacza dłużej, działa motywująco, ale tolerancja błyskawicznie leci do góry, czy może rozbić na dawki, ale raczej nie bo baklo ma długi t1/2) klonazepam 4mg 0-0-1 (też do cięcia 0.5 co tydzień, tylko nie wiem kiedy zacząć ciąć, może jak wenla się rozkręci czy coś ) mirtazapina 15mg przed spaniem, coś tam mówił, że mocno potencjalizuje wenle, ale boje się uboków, w dzieciństwie problem z nadwagą i ciągle zbijanie tego i podjadanie w nocy. Przeważnie to wygląda tak, że biorę tabletkę zaczyna się gastro, jem, śpię godzinę, znowu jem, piję zapalam fajka i przeważnie śpię do rana. Teraz po czasie efekt Packmana jakoś się chyba normuję, boję się tego tycia mirtazapinie. Oczekuję, kopa motywacji by ruszyć dupę do roboty, zmniejszenia lęków i OCD. Po jakim czasie się wenla dobrze rozkręca ?
 4. Z czego wynik tycie po mircie ? Wzrost aptetytu, czy zmiany w metabolizmie ? Woda podskórna czy cos ?
 5. Ale tycie od mirty jest zależne od apetytu czy coś miesza w metabolizmie ?
 6. Bardzo przytyliście po tym mixie ?
 7. Ja też nie pamiętam czy była jakaś różnica między bezwodnikiem i półwodnikiem, sam przez dłuższy czas brałem i to i to, i nie wiem czy jakąś konkretną różnicę zauważyłem, teraz z braku kasy wziąłem najtańszy odpowiednik (półwodnik)
 8. Myślicie, że psychiatra mi to przepiszę na oczywiście symulowane dyskinezy i dysfukcje sexualne po paroksetynie ? Skoro mam tyle dojebanych leków.. lamotrygina, paroksetyna i pregabalina a do tego schodzimy z clonazepamu i baklofenu xddd
 9. Rispo to gruby kaliber, nie ma co się dziwić. Na mnie paro działa stymulująco.
 10. Kurczę, wczoraj tak miałem, takie ciepło od żołądka.. coś ala zgaga, odbijało się czasem rzygami, ale raczej nie zwalałbym tego na Paroksetyne, bo jadłem bardzo słone, pieprzne i przyprawione rzeczy, do tego poszło 300mg aspirynki (która ponoć siada na żołądek), i bardzo dużo zielonej herbaty, może nawet 2.5 litra Dzisiaj zeszło. A Ty co masz na myśli ?
 11. Zara, co to znaczy najlepszy ? Tzn, jest to pierwszy preparat wydany na rynek z Paroksetyną ? Jest w /cenzura/ drogi, i widze, że nie ma zniżek.. hm dziwne. ; Ja tam różnicy nie widzę, działa raczej tak samo, ale osobiście lepiej toleruje bezwodnik (chyba) :)
 12. Jasne, o Provironie słyszałem. Panie doktorzy i chemicy, zwracam się znowu z pytaniem jak u Was z tą Paroksetyną tj. bezwodnik i półwodnik, zauważyliście jakąś różnicę ? Tutaj się jakiś pan udzielał, że bezwodnik jest niby lepszy, sprawdziłem, i chyba racja, ale może na każdego działa inaczej, różnica subtelna.. sam już nie wiem.
 13. Hmmm.. proponuje poczytaj ulotkę Testosteronum Prolongatum Okej, wyjechałem z naprawdę grubym cyklem, raczej nie dla początkujących, ale taki cykl to dosłownie rozpierdol, rozpierdalasz depresje w drzazgi, innych też xD Ale w ulotcę polskiej ''prolki'' masz mniej więcej napisane wskazania do stosowania testosteronu.
 14. Hmmm.. proponuje poczytaj ulotkę Testosteronum Prolongatum stany depresyjne, prokastynacja etc.
 15. Jak jest dobrze, to czemu odstawiasz ? Może pogadaj o tym ze specjalistą, lepiej Ci doradzi.
×