Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

123OCD

Użytkownik
 • Zawartość

  13
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. 123OCD

  Lęk przed myślami

  To są typowe myśli natrętne
 2. 123OCD

  Dziwne objawy

  Czy miałeś kiedyś derealizacje/depersonalizacja? Masz myśli natrętne?
 3. Mateusz, czy dalej masz te objawy? Ja mam coś podobnego. Chciałbym się z Tobą skontaktować
 4. 123OCD

  Czas leczenia nn?

  Jak nie ma rezultatów to najlepiej poprosić psychiatrę o minimalna dawkę np. Rispoleptu do tego. Po 5.dniach będzie duża ulga.
 5. 123OCD

  Czas leczenia nn?

  Jakie bierzesz leki i czy są skuteczne?
 6. Sprawdź to https://ocdla.com/rocd-relationship-ocd-myth-of-the-one-3665 Tambjest też jak pozbyć się myśli
 7. Witam. Jak jest z tyciem na Abilify. Czy powodował u Was niepokój?
 8. Witam wszystkich, cierpię na nerwicę natręctw myślowych i oprócz natręctw mam dziwne objawy. Bardzo mi zależy, żeby ktoś kto miał tak samo odniósł się do tego i zdradził jak to wyleczyć. Psychoterapia była i myśli zostały przepracowane, teraz są tylko głupie randomowe natręctwa. Objawy: lekkie uściski na skroniach, uczucie jakby bycia pijanym, uczucie że zaraz coś się stanie, coś jakby chwilowa utrata kontroli(tak się wszystko w głowie zlewa) , napięcie niepozwalające wysiedziec w miejscu, zaburzenia równowagi (zaraz się przewrócę), uczucie jakby w głowie się coś za głęboko zapadło (ciężkie do określenia), dziwne uczucie na policzkach. Dajcie proszę znać które objawy macie i jak sobie z nimi radzicie. Dziękuję
 9. Jakie macie doświadczenia z haloperidolem
 10. 123OCD

  Moja historia

  Hej, na derealizacje /depersobalizacje, spróbuj WIZYTĘ U PSYCHIATRY. Daj znać jak Ci idzie z objawami. Pozdrawiam
 11. 123OCD

  Czas leczenia nn?

  Hej, a możesz zdradzić, czy masz jakieś inne objawy niż tylko myśli. Chodzi mi o derealizacje, zawroty głowy, uściski w głowie, problemy z równowagą etc.
 12. Hej, opcje są dwie, albo go nie kochasz, albo jest to ROCD. Nie wiem na ile znasz angielski, ale spróbuj poczytać o tym ROCD, najwięcej źródeł jest właśnie po angielsku.
 13. Witam wszystkich, cierpię na nerwicę natręctw myślowych i oprócz natręctw mam dziwne objawy. Bardzo mi zależy, żeby ktoś kto miał tak samo odniósł się do tego i zdradził jak to wyleczyć. Psychoterapia była i myśli zostały przepracowane, teraz są tylko głupie randomowe natręctwa. Objawy: lekkie uściski na skroniach, uczucie jakby bycia pijanym, uczucie że zaraz coś się stanie, coś jakby chwilowa utrata kontroli(tak się wszystko w głowie zlewa) , napięcie niepozwalające wysiedziec w miejscu, zaburzenia równowagi (zaraz się przewrócę), uczucie jakby w głowie się coś za głęboko zapadło (ciężkie do określenia), dziwne uczucie na policzkach. Dajcie proszę znać które objawy macie i jak sobie z nimi radzicie. Dziękuję
×