Skocz do zawartości
Nerwica.com

Psychol32

Użytkownik
 • Zawartość

  5
 • Rejestracja

 1. Psychol32

  Witajcie proszę o pomoc

  @Heledore najgorsze są myśli w których widzę że zrobię komuś krzywdę
 2. Psychol32

  Witajcie :)

  Cześć jestem Dominik jak chcesz to zawsze mogę popisać porozmawiać rozumiem Cię sam mam problemy nerwicowe próbowałaś terapi pracować nad sobą tłumaczyć sobie to wszystko ?
 3. Miałem ciężkie dzieciństwo ciężko w szkole nauczycieli którzy się wyżywali uczniów patologie nie raz człowiek się ich bał w domu nie najlepiej tato pił klucili się często z mamą i się rozwiedli. W dzieciństwie spożywałem dużo alkoholu i po pewnym wydarzeniu kiedy ocknalem się pijany w szpitalu po urazie głowy mam natręctwa pojawiają się w wyobraźni jak kogoś bije krzywdze dusze zabijam do tego natręctwa dotyczące życia zdrowia nie raz czuje się jak bym miał się zabić zaraz bo nie widzę wyjścia do tego uczucie despersonalizacji derealizacji wszystko czasami jak za szybą i nie poznaje siebie. Ma ktoś podobnie mógł by się podzielić historią jak sobie rodzicie mi leki potęgują zaburzenia A neuroleptyki powodują objawy dziwne więc muszę sobie jakoś tłumaczyć to.
 4. Psychol32

  Witajcie proszę o pomoc

  Brałem już i leki typy neuroleptyki i antydepresanty neuroleptyki u mnie powodują objawy dziwne nie mogę w miejscu usiedzieć panika A antydepresanty jak cukierki nie wiem co mam począć może to czysto psychologiczny problem jak leki nie pomagają
 5. Witam jak miałem 15 lat to zacząłem cierpieć na nerwice później na nerwice lękową A teraz to się przerodziło w nerwice natręctw chyba najpierw to było tak że wmawialem sobie i się bałem że mam raka przełyku. Później podobne choroby a teraz kiedyś jak byłem pijany posluchalem jakieś nagranie które miało synchronizować półkule mózgową otwierać czakry i jak przeczytałem że nie można tego słuchać pod wpływem alkoholu to od tamtego czasu mam w głowie głos który mi to powtarza że mam coś z czakrami jakimiś nie słyszę głosów ale to jest takie coś jak myśli powtarzajace lub taki głos sumienia nie wiem jak sobie z tym radzić ma ktoś jakieś wytłumaczenie? Coś pomóc wytłumaczyć bo tego potrzebuje z góry dziękuję .
×