Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Reaper

Użytkownik
 • Zawartość

  36
 • Rejestracja

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. To powinieneś za to zostać zbanowany, jeśli jawnie mówisz że jesteś faszystą i rasistą, ty psycholu.
 2. Carlosbueno, patologią jest przyzwalanie na nieróbstwo pod płaszczykiem zajmowania się domem. Wracaj do średniowiecza ze swoim nic nie wartym światopoglądym. Jedyny ściek jaki tu widzę, to ten w Twojej głowie. Nigdzie nie napisałem że kobieta czy jakikolwiek inny człowiek ma obowiązek kończyć studia. Ale jeżeli ktoś chce być nierobem, to niech sobie nim będzie, tylko na ulicy, a nie krwawicy LUDZI PRACUJĄCYCH. Usprawiedliwiasz nieróbstwo swoim wadliwym konserwatywnym światopoglądem. Szkoda mi czas na rozmawianie z taką amebą umysłową jak Ty.
 3. Napisała też że teraz utrzymuje ją mąż. Czyli odessała Cię od porfela jednej osoby i dossała się do drugiego. I jeszcze zero wstydu, po pani księżna nie umie się wziąć za jakąkolwiek prace. A ma w ogóle jakieś kwalifikacje, żeby wymagać nie wiadomo czego? Jak ma tylko zawodówkę albo liceum to nie ma prawa wybrzydzać, było studiować. Ale pewnie na studia nie chciało się iść, bo "to bez sensu". Mąż pewnie desperat, nie może znaleźć sobie lepszej (takiej z pracą i szczątkiem ambicji) to wziął pod dach pasożyta. Cóż, jego sprawa, jak go stać by karmić kogoś takiego. Żeby chociaż dziewczynka24 się kajała, mówiła że to nie w porządku, ale ona się szczyci nieróbstwem i pasożytnictwem, brakiem honoru i godności. Różnica między tym co robi, a profesjonalną panią do towarzystwa, jest taka że pani do towarzysta zarabia na swoją mannę. Czyli pani do towarzysta ma więcej godności niż dziewczynka24. Tyle w temacie.
 4. dziewczynka24 na początku tematu napisała, że nie martwi się o to co będzie jak mamy zabraknie, bo skąd my wiemy że po Zusie i śmieciówkach coś będziemy mieli. Otóż przynajmniej coś będzie, cokolwiek, a Ty nie będziesz miała nic, bo pasożytujesz na swojej matce. To jes godność? To brak godności. Jeżeli jesteś atrakcyjna, to może uda Ci się zostać czyjąś utrzymanką gdy mamy zabraknie. Tylko uważaj, bo jak zabierzesz się za dorosłe życie za późno, to możesz już nie mieć szans by "dożyć" emerytury. Robisz sobie prostą drogą do skończenia na ulicy. I takim jawnym i bezwstydnym pasożytom jak Ty ja nawet nie współczuje gdy kończą pod mostem.
 5. Skończyłbym szkołę średnią, przede wszystkim. Czy wolałbyś się powiesić czy wypić truciznę?
 6. To jednak jest generalizacja. Podobnie można mówić o kobietach z patologicznych rodzin, też często chętniej wchodzą w związki, szukają kogoś kto będzie się nimi opiekować. I podświadomie wybierają facetów podobnych do ich patologicznych ojców, tworząc potem takie same patologiczne rodziny i krąg patologii dalej trwa przez pokolenia.
 7. Reaper

  ulubione Seriale

  Polecam serial After Life o depresji, każdy odcinek trwa 20 minut.
 8. Reaper

  Co teraz robisz?

  Zwyklą czy jakąś ciekawą?
 9. Zaburzenie zaburzeniem, ale czasem wynika to z przenikliwego spojrzenia na świat i życie. Nie każdy musi zadowalać się ochłapami które dostaje od niego. I ja w pełni rozumiem ludzi którzy są zdrowi, ale i tak uważają świat za okropne i niesprawiedliwe miejsce.
 10. Albo dlatego że to inne wyjście też jest beznadziejne?
 11. Nie znam nazwisk, nie przywiązuje do nich wagi. Ale wizytę na Żołnierskiej wspominam negatywnie. Wszedłem do gabinetu. Usiadłem na krześle, i obecna tam psycholog już z miejsca mówiła do mnie cwaniackim tonem. Nie wiedziałem o co chodzi, myślałem że to jakieś granie złego gliny, że to typ kobiety która nie lubi patyczkowania się i twarto stawia granice. Uszanowałem to, ale po czasie nie dałem rady, Ona naprawdę była nieprzyjemna. Nie wiedziałem o co chodzi, przecież nie miałem w papierach wpisanego - "nieuleczalny przyjeb", więc nie rozumiałem jej zachowania. Może dużo pyskatych alkoholików ją odwiedza. Od razu wyszła z założenia że jestem uzależniony od marihuany, bo faktycznie miałem z nią różne przejścia. Tyle że to nie prawda, w momencie kiedy u niej byłem nie miałem z nią do czynienia od ponad 3 miesięcy, bo po prostu nie czułem potrzeby. Psychiatra (łysy pan w okularach w sędziwym wieku) z Żołnierskiej mnie do niej skierował, bo twierdził że moje uzależnienie emocjonalne również kwalifikuje się pod te terapię. Owa psycholog o której piszę od początku, implikowała mi uzależenienie którego u mnie nie było, była opryskliwa. W końcu się zirytowałem i powiedziałem żeby mi oddała moj wykaz i wychodzę, to odparła że to jest jej kopia i nic mi nie musi dawać. Ok, wtedy ja stałem się opryskliwy więc miała prawo tak reagować, tylko że nie stałbym się taki na wejściu gdyby nie to, że ta baba była od pierwszej minuty jakoś nastrojona do mnie negatywnie. W końcu się wkurzyłem i wyszedłem, nigdy tam już nie wróciłem. Radziłbym omijać Żołnierską, o ile nie jesteście prawdziwymi alkoholikami lub narkomanami, którym faktycznie ich metody i sposób leczenie mógłby się przydać. Znalazłem się tam właściwie przez przypadek, bo po wyjściu ze szpitala psychiatrycznego dostałem skierowanie do nich. Nie dziwi mnie to z perspektywy czasu, bo pomoc medyczna w tamtym szpitalu była beznadziejna.
 12. Reaper

  Załamka

  Ja też nie rozumiem skąd ta potrzeba, ale jest powszechna u ludzi, więc nie muszę jej rozumieć. Tylko że osoba z zaawansowanymi chorobami psychicznymi może wydać na świat również chore dziecko. Czyli stworzy kolejną nieszczęśliwą istotę, tylko dla swojej egoistycznej potrzeby macierzyństwa. Dobrze by było by autorka najpierw się upewniła, że ryzyko odziedziczenia przez dziecko jej chorób jest niskie.
 13. Reaper

  nienawidze pisu

  PiS to dno, ale mimo bycia zaoranymi umysłowo konserwatystami w kwestiach społecznych, ich pomysły na gospodarkę są bardzo lewicowe. I szanowałbym to, gdyby nie to że ich inwestycje w lud są bezowocne, źle wybrane. 500+ to idiotyzm. To inwestycja w tylko jedną gałąź, reprodukcje społeczeństwa, zamiast zainwestować w nieruchomości i przywrócić przydział mieszkań. Nie wsparcia do kredytów, tylko przydział konkretnych kwater. Zamiast tego lepiej im dawać pieniądze które często trafiają do patologicznych rodzin. Przyjdzie nam za to oddać. Tak jak musimy utrzymywać kościół, nawet jeśli się z nim nie identyfikujemy. Podsumowując, mimo w moim odczuciu szkodliwej i krzywdzącej polityce społecznej, beznadziejnej polityce zagranicznej (to jest znak charakterystyczny rządów PiS jeszcze w ich poprzednich kadencji przed rządami PO), mógłbym jeszcze szanować ich za podejście do gospodarki. Ale mimo że myślenie w tej kwestii mają dobre, to rozdają nie tak jak trzeba. Ale to nadal lepsza opcja niż abominacje pokroju Korwin-Mikkego. Trochę bezpieczniejsza. EDIT: Zapomniałem wspomnieć, że to co PiS z Kurskim zrobili z Mediami Publicznymi w Polsce to sytuacja na miarę komunistycznej Korei. TVP zostało tak zeszmacone, że najlepiej by było sprzedać ją komukolwiek, bo nikt bysty nie uwierzy że ta stacja może być jeszcze wiarygodna. Zawsze, przez działanie PiSu, pozostanie wątpliwość o jej wiarygodność. Sprzedać, po co i tak mamy utrzymywać ją z podatków.
 14. Reaper

  Załamka

  Z O.O. Dla Ciebie to jest dziwne? A czytałeś temat "Depresja przez samotność" założony przez użytkownika ŻałosnyFacet?
 15. Każda bezpłodna osoba to potencjalny rodzic dla dziecka z sierocińca, ja tu dostrzegam spory pozytyw. I tak romnażamy się ponad miarę i kontynuujemy ten krąg nieszczęść, nie wiedząc nawet co przeżyje nasz potomek i zachowując się jakbyśmy obdażyli go wielkim błogosławieństwem, dając życie o które nigdy nie prosił. Rodzenie dzieci to tylko i wyłącznie pobudka egoistyczna, za to już istnieją dzieci które sprowadzono na świat a nie ma komu ich wychowywać.
×