Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Muirden

Użytkownik
 • Zawartość

  33
 • Rejestracja

 1. @Heledore a masz sprawdzone jeszcze jakieś doraźne sposoby które mogły by chociaż lekką ulgę przynieść w derealizacji/lęku?
 2. Czy można łączyć Trittico (trazadon) w dawce 50mg razem z Kurkuminą?
 3. Czy ktoś próbował stosować bardzo zimne prysznice na stany derealizacji (oczywiście doraźnie)? Jeżeli tak, to z jakim skutkiem?
 4. Działa cokolwiek z tych supli? Jakakolwiek różnica?
 5. Próbowałaś jakichś nootropów? Czy jakiekolwiek suple na Ciebie działały?
 6. Muirden

  CBD

  Ja bym na Twoim miejscu mimo wszystko spróbował olejek zastosować tak z dwa miesiące - i dopiero wtedy ocenisz. Efekty często pojawiają się dopiero po około miesiącu, a na pełne rozwinięcie działania trzeba poczekać czasem jeszcze dłużej. No i oczywiście polecam Ci ograniczyć picie - najlepiej do ZERA, a jeśli nie dasz rady to absolutnego minimum, bo to również może mieć wpływ na jakość efektów.
 7. Suple to gówno - naprawdę nie więcej, Gówniane proszki, kapsułki, tabletki, Więc pozbądź się ich możliwie najprędzej, Już lepiej kupić jakieś dobre kredki. Suple to gówno - choć bardzo popularne, Bardziej niż cudowne sporty ekstremalne, I chociaż Twój lekarz, wszytkie je odradzi, ze suplami w domu, większość z nas go zdradzi. Jak gówno wygląda, i tak też smakuje, Co się dowie każdy, kto tego spróbuje, Ale są to pyszne, suple śniadaniowe, Dla całej rodzinki, sprzedawane w zmowie, J*****ch prezesów, co zgarniają krocie, Na tak wszechobecnej, człowieka głupocie, Że się zdecydował, za dziadostwo płacić, I całe pieniądze, na gówno wytracić. Suple to gówno, gówniane gówno, W metalu gówno, w plastiku gówno, Ich choćby ich było, nawet sto tysięcy, Do muszli trafią, nawet te najmniejsze.
 8. NIe chcę zbijać Twojego entuzjazmu, ale to, że lęki ustąpiły jest raczej efektem odpowiedniej dawki Wenli, czyli w Twoim wypadku 37,5 mg. Raczej mało prawdopodobne żebyś dawką 30mg cynku wypłukał miedź - jeśli niedobory, to raczej w drugą stronę - cynk jest łatwo wypłukiwany razem z potem, a nie jest tak powszechny w żywności jak np większość witamin. Dodatkowo z supli nie wchłania się jakoś wyjątkowo dobrze. Jeśli ktoś nie zjada dziennie dużej ilości orzechów, pestek dyni, słonecznika, owoców morza, mięsa - to może się nabawić takich niedoborów. Musiałbyś przez wiele miesięcy suplementować dawki przynajmniej 100mg żeby rzeczywiście doprowadzić do poważnych problemów związanych z nierównowagą na linii cynk-miedź.
 9. I jak odczucia po takim stacku? Jest poprawa w jakimkolwiek aspekcie życia, np więcej energii? Ile czasu bierzesz te suple?
 10. Jak wygląda Twoja dieta? Napisz jakiś przykładowy jadłospis, ile spożywasz w ciągu dnia cukru, soli, ile pijesz WODY (nie kawy czy herbaty), czy poza drętwieniem różnych części ciała odczuwasz jakieś inne objawy, takie jak zawroty głowy, ogólne osłabienie? Jak często przebywasz na słońcu? Jaki masz poziom metabolitu 25(OH)D? (Witaminy D). Opisz też ten ból głowy - czy jest to tępy, niedający się lokalizować ból, czy też pulsujący, występujący po którejś strony? Czy występują objawy charakterystyczne dla tzw "aury" przymigrenowej? (rozmyte zygzaki na polu widzenia, wrażliwość na światło, głośne dźwięki, nudności, migotanie lub zawężenie pola widzenia). Czy występują JAKIEKOLWIEK problemy ze strony układu pokarmowego? WIEM, że pisałaś o zrobionych badaniach - ale na wszelki wypadek powiedz więcej o tym co pisałem, bo czasem nawet najlepszy lekarz może coś przeoczyć, a Tobie mogło coś nie przyjść do głowy.
 11. Ale lek (OTC) czy suplement diety? I jaką masz zawartość czystego magnezu (jonów) w 1 tabletce??
 12. W jakiej formie i dawce zażywasz ten magnez?
 13. Muirden

  Brak sensu życia

  Pisałeś też wcześniej o tym, że doświadczyłeś zdrady ze strony dziewczyny, a także parę innych osób zawiodło Twoje zaufanie - czy te ciężkie stany samopoczucia pojawiły przy tych nieprzyjemnych sytuacjach, czy występowały już wcześniej, a te sytuacje były niejako 'skutkiem', czymś co tylko dodatkowo je nasiliło (pogorszyło)? Tak jak powiedzieli przedmówcy, również zachęcałbym Cię do zapisania się do psychologa/psychiatry - sam zdecydujesz czy rozpącząć leczenie, a zdecydowanie dobrze Ci zrobi pogadanie o tym przez co przechodzisz z kimś, kto nie tylko ma duże doświadczenie, ale potrafi także spojrzeć na sprawę z obiektywnej strony. Pamiętaj też o tym, że blisko połowa ludzi na całym świecie doświadcza przynajmniej raz w życiu zaburzeń nastroju lub problemów na tle lękowym, w związku z czym nie jesteś w żadnym wypadku jakimś wybrykiem, a stan który Cię dotyka prawe na sto procent może ulec znaczącej poprawie, lub nawet całkowiecie ustąpić.
 14. Muirden

  Brak sensu życia

  Cześć, czy wśród swoich najbliższych znajomych o których mówiłeś, masz kogokolwiek z kim rozmawiałeś o Twoim bardzo złym samopoczuciu i braku sił do walki? Czy tylko Ty wiesz o tym jak jest Ci ciężko? Masz kogoś, komu byłbyś w stanie całkowiecie zaufać, czy też sądzisz, że nie ma w Twoim otoczeniu nikogo, kto byłby w stanie Cię zrozumieć, a może nawet uważasz, że powiedzenie o tym komuś tylko pogorszyło by Twoją sytuację?
 15. Muirden

  Zapchany NOS

  giroditalia, jaki już czas oddychasz swobodnie od momentu wzięcia tego leku? Czy nigdy nie było nawrotów? U mnie niestety leki przeciwhistaminowe nie pomogły, może jest to kwestia leku który znormalizuje pracę układu (przy)współczulnego?
×