Skocz do zawartości
Nerwica.com

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie

  1. Z ostatniej godziny
  2. A dostrzegasz jakies podobiestwa?
  3. Rozmawiałyśmy wczoraj o tym, że pierwszy mąż jest jak pierwszy naleśniki do wyrzucenia, dopiero kolejne są dobre. Jak wprowadzają nowe oprogramowanie to daja mu numer 2.0 więc 2 mąż to wersja mąż 2.0. Miało to się łączyć zabawnie z ładowaniem do domu ale widać żart zbyt skomplikowany by mógł być śmieszny
  4. U mnie nerwica obecnie w remisji ale nigdy nie miałem problemów z lataniem. Latam przynajmniej raz w roku i bardzo to lubię a zwłaszcza moment startu. To uczucie przyspieszenia przypomina mi jazdę na motocyklu .
  5. Uważam że taki paradygmat "sky is the limit" jest naprawdę szkodliwy. Przykładowo, ja mam chęci żeby zostać kontrolerem lotów ale nie chcą mnie przyjąć ze względu na historię zaburzeń lękowych... Każdy ma jakieś ograniczenia i trzeba je zaakceptować.
  6. Dzisiaj
  7. „Suka, choćby najlepszej rasy, nie pójdzie za lwem, ale za psem. Psy, baronie, psy stanowią jej gatunek.” "In that moment, I felt overcome by such a tangible sense of loss. Our time will come? No, my friend, our time has already gone, and we missed it."
  8. „Jak gwno nie umie pływać to mówi, że woda rzadka.” „Człowiek dobrze wychowany to taki, który kota nazywa kotem nawet wtedy jak na niego wlezie po ciemku.” „Las codziennie się zmniejszał, ale drzewa z uporem głosowały na siekierę, bo miała uchwyt z drewna.”
  9. "Nigdy nie wątp w swoją drogę tylko dlatego, że inni jej nie rozumieją.”
  10. Jeżeli są chęci to każdy nawet z problemami psychicznymi sobie jakoś poradzi.
  11. Na dłuższą metę nie przyjmowałam, ale pomagają na pewno na nerwice, bóle głowy, problemy jelitowe i wiele innych właściwości posiadają Z rybami to prawda trzeba uważać i to bym podkreśliła szczególnie, choć ryby zawierają chyba najwięcej tych kwasów omega 3, W dużej dawce oliwa z oliwek też może szkodzić powinno się dawkować, zmieniać na inne tłuszcze. Awokado, nasiona chia, lnu, warzywa liściaste.
  12. Dalila_

    Studniówka

    To super że mimo to byłeś na studiowce. Odważnie
  13. MicMic

    Studniówka

    Byłem na studniówce, ale sam. Nie tańczyłem poloneza, pamiętam, że czułem się mocno wykluczony i nie pasujący. No i ten wstyd, lęk, poczucie bycia gorszym i niepasującym. Ogólnie liceum to był najgorszy okres w moim życiu. Nawet jak teraz sobie o tym przypominam to mi smutno. Echa tego okresu wybrzmiewają we mnie do dzisiaj, jakaś część mnie ciągle tam jest.
  14. Wczoraj
  15. Ale po polsku? Najlepiej mówi się brzydko po niemiecku, Herr Schatten.
  16. Jeśli już używać benzodiazepin, co generalnie zawsze odradzam, to wg mnie właśnie na takie sytuacje. W moim przypadku wygląda to dużo lepiej niż bym się po sobie spodziewał, bez benzo. Chyba świadomość że nic ode mnie nie zależy, że pilot ma sytuację pod kontrolą, że mam grunt pod nogami i stabilne podparcie, pomaga. No ale każdy ma inaczej.
  17. Nie leciałam jeszcze samolotem, latałam helikopterami. Jeśli ktoś ma nerwicę na punkcie dźwięku, to szumy w takich helikopterach są straszne nawet ze słuchawkami na uszach. Z lękiem wysokości i lękiem przed rozbiciem się samolotu też ciężko sobie poradzić, przy silnym lęku proponowałabym raczej inny rodzaj transportu.
  18. Nigdy nie leciałam a jak widzę samolot na niebie to wpatruje się jak kretyn w niego
  19. Zależy. No to ja mam odwrotnie. Stary facet nie ma dla mnie żadnego ładunku seksualnego, stara kobieta ma – ujemny, negatywny, odpychający.
  20. To pół-siostra. Wspólny ojciec, inna matka. Pół-brat wygląda zupełnie inaczej, ja się wrodziłem w ojca z cechami wyglądu, on chyba nie. Natomiast pół-siostra chyba wrodziła się bardziej w niego, bo jej matka, jak była młoda, była bardzo ładna (i niestety jaka ładna, taka tępa).
  21. @isavxs akurat na takie przypadki powstały tabletki "doraźne" Jeśli na co dzień wszystko jest względnie w porządku i masz pod kontrolą swój stan a wiesz, że w określonej sytuacji będzie nie za ciekawie to to jedyny przypadek gdzie osobiście akceptuje używanie tzw. benzo, których jestem na co dzień dużym przeciwnikiem. A na co dzień ogólnie się leczysz na te ataki? Jakieś SSRI lub coś?
  22. Jak radzicie sobie z nerwicą podczas lotu samolotem? Za dwa miesiące czeka mnie prawie trzygodzinny lot, co jest dla mnie koszmarem... Kiedy w zeszłe lato leciałam 1,5h to myślałam, że się wykończę, serce waliło non stop (a niestety moja nerwica kumuluje się głównie w sercu) i nie mogłam się uspokoić, a co dopiero 3h... Macie jakieś sposoby na opanowanie stresu podczas lotu?
  23. Nie wiem takiego virala nie widziałam, nie wiem czy robili badania. Mogę poszukać nazwy kanału Po ang
  24. Czyli ewentualnie musze szukać brzydkiej matki dla swojego dziecka żeby mieć ładnego syna? A jaka córka wtedy wyjdzie
  25. Chodziło mi o to że niezbyt ujęła to w takim oficjalnym temacie
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
×