Skocz do zawartości
Nerwica.com

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie

  1. Z ostatniej godziny
  2. Harding

    HIT czy KIT?

    Kit, nie potrzebuję do zaśnięcia Sen naturalny bez zażywania leków nasennych?
  3. Konkretnie mnie kręci Islandia i stolica, ewentualnie Norwegia, miasto Bergen i północ Szwecji czyli Lulea czy Umea albo nawet i Kiruna. Mam taką chęć wyjazdu, ponieważ mieszkam na wschodzie Polski, więc trochę niezbyt pewnie się tutaj czuję z powodu wojny. Nie ciekawie się też robi u nas politycznie - Braun i inni. No i myślę, że klimat nordycki dobrze by mi zrobił. Z wiekiem zacząłem lubić deszcz, brzydką pogodę oraz chłód i śnieg.
  4. A to przypadkiem nie pan Kiełba? Zniknął I zaraz pojawił się Patryk który robi podobne błędy.
  5. Tak głosi ludowa mądrość. A prawda jest taka, że brzydcy mają przejebane bez względu na płeć.
  6. A kobiety mogą ci wysyłać twarze żebyś im zrobiła plan i kosztorys remontu?
  7. Pewnie że lubie Brałeś/aś kiedykolwiek mdma?
  8. brum.brum

    zadajesz pytanie

    No jaaasneee Masz kolegę z którym można konie kraść?
  9. brum.brum

    HIT czy KIT?

    Nie wiem co to Melatonina?
  10. Chyba że... jak tak, to można podrywać i wysyłać JPG, ale tylko jeśli jest się gotowym na szczera ocenę w skali od 1 do 10 Żartuję jeśli ktoś sie nie domyśla Tak, też się czasem łapię.
  11. Nie wiem czy to jakiś stary user. Za słabą mam pamięć i orientację. Dopiero jak mi ktoś powie, że X to dawny Y, to doznaję olśnienia Chyba że mają gadane i kota w awatarze wtedy mają chociaż szansę na romans literkowy
  12. I gdzie? W sensie jaki próg ciężkości ewentualnego powrotu?
  13. Każda pokraka znajdzie swojego amatora. Nie znasz takiego przysłowia? Ale w drugą stronę to już nie działa raczej. Ultrabrzydcy faceci to raczej mają przejebane
  14. Ano tak, w bezpośredniości też warto zachować umiar. W ogóle kojarzysz kto to, bo jakiś taki dziwny gość.
  15. Tak, wszystkie to robimy niestety w mniejszym lub wiekszym stopniu. Sama sie czasem na tym lapie, a czasem zatrzymuje w pol slowa.
  16. Mam pamięć autystyka, raz przeczytam, zapamiętam potem mogę błysnąć
  17. Myślę, że to może być forma rozrywki podobna do rozwiązywania krzyżówek
  18. Moja dupowatość myślę, że dotyczyłaby konkretnie pracy, bo z innymi dziedzinami nie mam problemu. Nie wiem jak to być w "normalnaej" pracy. Mam orzeczenie, więc imałem się tylko takich pracy jak szatnia, sprzątanie czy obecnie portiernia.
  19. A po co miałbym ktoś podrywać starą grupą babę, o byciu dzieciatą to już nie wspomnę
  20. Ej, bo on zaraz wyskoczy z jakimś tekstem jak Patryk20 czy jak mu tam było.
  21. Ja akurat jestem trochę bo często takich rzeczy nie łapię, do mnie trzeba bardziej bezpośrednio
  22. Harding

    NOWE Czy masz?

    Całkiem niezły Masz leksykon krzyżówkowy?
  23. Harding

    Czy masz?

    Mam Masz atlas grzybów?
  24. To ty tak przypadkowo losujesz te mądre słowa w słowniku
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
×