Cała aktywność
Kanał aktualizowany automatycznie
- Z ostatniej godziny
-
Nie mam Masz ubezpieczenie samochodu?
-
Liceum, bo więcej nauki Dawne gimnazjum po szkole podstawowej czy podstawówka z 8. klasami?
-
hit, były zabawne gazety o gadżetach dla facetów?
-
Mechanik samochodowy (u mnie częściej jest potrzebny) Tomisław Tajner, Piotr Żyła, Kamil Stoch?
-
brąz fałdowania kaledońskie czy hercyńskie?
-
Hermaszewski Lot w Kosmos czy na Księżyc?
-
Ani to, ani tamto. Brąz czy mosiądz?
-
19 Rzekł Jezus: „Błogosławiony ten, który istniał zanim się stał. Gdy będziecie moimi uczniami i będziecie słuchać słów moich, te kamienie będą wam służyły. Pięć drzew bowiem macie w raju. Nie poruszają się latem ani zimą, a liście ich nie spadają. Kto je pozna, ten nie zakosztuje śmierci".
-
Ziemniaki, kurczak pieczony, buraczki czerwone starte na tarce.
-
Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)
Szczebiotka odpowiedział(a) na Dryagan temat w Off-topic
Dzień dobry Jeszcze żyje -
@minou Tak, dlatego u mnie zaczęło się od nerwicy. A potem diagnoza "depresja lękowa" i podejrzenie ChAD,a to w młodym wieku jeszcze. Potem ktoś podejrzewał borderline, już wtedy pojawiła się depersonalizacja/derealizacja i fobia społeczne - bardzo zaawansowana. Dopiero w 2018 miałam pierwszą psychozę. ZNam młodą osobę u kórej pojawia się lęk przed ludźmi, problemy w relacjach z rowiesnikami i lęki. I padło na podejrzenie ChAD. Tak samo jak u mnie. Do czego zmierzam? Do tego, że właśnie nerwica może rozwijać się przy innych zaburzeniach/chorobach. Albo jakaś choroba może zaczynać się od nerwicy i derealizacji też. Derealizacja występuje w wielu zaburzeniach, a więc nerwica też.
-
Hmm do bani Ale z drugiej strony obczailam nową miejscowke.
-
Też są chyba no
-
Rzeczywistość nie istnieję. W kółko to samo Przeszłość jest parszywa Słysze myśli sasiadów. Znowu chodzą za mną Są wszedzie
-
A czy objawy psychosomatyczne nie są objawem PTSD ?
-
No tak ale traumatyczne wydarzenie chyba nie jest równe traumie. Tak jakby to są dla mnie inne słowa. Ale okej. Ja nie rozumiem często
-
Siostra trochę się uczyła i pokazywała niektóre z ćwiczeń ale nie pamiętam, wiem tylko tyle że używała wskaźnika i miała też zestaw kości do gry bo były potrzebne... tym wskaźnikiem wodziła albo przeskakiwała z lewa na prawo... trzeba być bardzo wytrwałym i systematycznosc też jest wskazana. Nic więcej nie wiem... Oki juz mam coś więcej, najlepiej jest czytać ze wskaźnikiem lub palcem bo wtedy nie masz przestojów nie zerkasz wzrokiem na to co było... to przyspiesza czytanie... można skakać tym wskaźnikiem tak by wzrokiem słowa ogarnąć a nie powtarzać je w myślach chcąc mieć szerszy obrać wskaźnik można ułożyć po środku każdej linijki i kolejna, kolejna... ale postępy i tak będą niewielkie no i ze zrozumieniem może być problem bo jednak czasem trzeba się zatrzymać żeby coś przemyśleć.
-
Dzisiaj czuje się...
You know nothing, Jon Snow odpowiedział(a) na katrin123 temat w Depresja i CHAD
Dziś dobrze i jak impreza @Dalila_ ? Nie wiem czy współczuć czy pogratulować ; p
-
Najpopularniejsze
-
Najczęściej czytane