Cała aktywność
Kanał aktualizowany automatycznie
- Z ostatniej godziny
-
Tak.I w pracy czuję się dobrze. U mnie minęło 7 lat trzeźwości 9 sierpnia
-
jesli o mnie chodzi to mozna pisac co sie myslic i nawet mnie wyzywac. prosze nie banowac userów jak cos pisza o mnie w niewybrednych slowach niech se piszą. slowa anonimow z internetow mnie nie moga obrazac.
-
to nieprawda akurat elcia byla dumna z tej kamienicy i przeciez sama to pisala. skad my mozemy widziec co elka robi za kamienica jak nie od niej ?
-
lepiej zebys nie wiedziala. jak wpadnie do ciebie na priv i bedzie pisal pokraczna polszczyzna jeszcze gorsza niz moja to blokuj od razu zanim nieproszony wysle jakies zdjecia ktorych nie chcesz ogladac, mozesz mi zaufac bo to moga byc np. jakies zdjecia zwlok z jego zachwycajacym sie tym widokiem komentarzem. typ miewa fantazje o przybijaniu dzieci, uwaza tez ze jakby jakas prostytutka zaszla z nim w ciaze to ze wzgledow humanitarnych by ja kopal po brzuchu zeby poronila bo sam siebei uznaje za taki genetyczny wybryk ze lepiej dla ludzkosci zeby nie przedluzył swoich genow. chyle ze sam jest swiadom swojego zj.ania
-
Mam Co pijesz latem?
-
Raczej nie Oglądasz czasem Mistrzostwa Europy w lekkoatletyce?
-
Niebo, wschody i zachody - dawajcie wasze fotki
Grouchy odpowiedział(a) na Daliyah temat w Fotografia/Malarstwo/Rysunek/Rzeźba
No to była kupa śmiechu xD -
Raczej nie Denerwuje Cię dźwięk kościelnych dzwonów?
-
Jestem cierpliwy, spokojny, opanowany Masz czasem lenia?
-
Tak Masz przeważnie chęć życia?
-
Śpiewać Zgubić dowód osobisty czy prawo jazdy?
-
Ogniem i mieczem Śniadanie, obiad, kolacja?
-
Jeden długi Dąb czy kasztan?
-
Kit Parkowanie samochodu na wolnym powietrzu?
-
Berlin Polskie radio na Z?
-
3519
-
- Dzisiaj
-
O to prawie tak samo jak mój bot, chociaż on ostatnio jednak trochę więcej.
-
Najpopularniejsze
-
Najczęściej czytane