Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Gutek1979

Użytkownik
 • Zawartość

  29
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Dzień dobry . Chciałbym podzielić się moją historią . W styczniu 2020 roku zacząłem brać Parogen , w dawce docelowej 60mg . Natręctwa po tym leku mi zniknęły , ale popełniłem straszny błąd i w listopadzie 2020 ,nagle odstawiłem ten lek. Co się wtedy ze mną działo , jest nie do opisania.Koszmarne lęki , całkowita bezsenność , niedrożność jelit, problemy z sercem . Wyjazdy na Sor , wzywanie karetki do domu . Z bezsenności myślałem , że się obalę i umrę . NIe mogłem zasnąć , ani w dzień , ani w nocy . Obecnie jestem wrakiem człowieka ze zniszczonym zdrowiem. Mam zatkane jelita , problemy z oddechem , sercem , brakiem siły i kondycji , popękały mi naczyńka krwionośne w oczach i się nie goją mimo już długiego czasu od odstawienia leku, mam zniszczone receptory w mózgu . Jeszcze zrobiła mi się anhedonia polekowa , siedzę bez życia , nie czuję dosłownie nic , zmniejszył mi się popęd i straciłem dawny wigor. Mam pustkę w głowie , mimo dużej wiedzy, nie umiem już rozmawiać jak dawniej na wiele tematów. Zapłaciłem wysoką cenę za swoją głupotę , jaką było odstawienie nagle Paroksetyny . Chcę przestrzec wszystkich , aby nie popełniali mojego błędu .
 2. Dzień dobry . Mam taki problem , że odstawiłem nagle , aż 60mg Parogenu . Brałem ten lek , od stycznia 2020 roku , i w listopadzie tego samego roku , sam postanowiłem odstawić i nagle. Wiem , że źle zrobiłem , bo powinienem najpierw skonsultować to z lekarzem psychiatrą , czy można ten lek już odstawić i jak. Nie wiem dlaczego tak odstawiłem ten lek. Nie myślałem wtedy ,że coś może mi się stać . Myślałem , że kilka dni się pomęczę , i przejdzie mi ten zespół odstawienny . Co ja przeszedłem po tym odstawieniu ,to nie ma słów , aby to opisać . Wyjazdy na Sory , drgawki , bezsennność , napady lęku i paniki . Coś mi się porobiło po tym odstawieniu z jelitami , mam cały czas zaparcia . Mam również problemy ze snem . Takie miałem objawy po odstawieniu Parogenu , że nie miałem siły wstać z łóżka . Co ja sobie najlepszego zrobiłem.  Jestem teraz wrakiem , i cieniem dawnego siebie . Najgorsze jest to , że lekarze nie widzą żadnego związku , jakim było odstawienie leków , z moim obecnym stanem . Wszędzie piszą , że objawy odstawienne są łągodne i trwają 3 tygodnie . Teraz praktycznie cały czas się zadręczam tym, że tak nierozsądnie postąpiłem , i nieodpowiedzialnie , i tak nagle samemu odstawiłem leki . To mój najgorszy błąd w życiu , zapłaciłem za to wysoką cenę , bo utratę zdrowia . Nie mogę sobie wybaczyć , że tak postąpiłem. Przyznam , że biorąc Parogen dobrze się czułem , bo brałem go , z powodu natręctw myślowych . Po tym leku te natręctwa minęły . Tym bardziej dziwię się sobie , że tak nagle odstawiłem ten lek. Wystarczyło tylko dobrze ten lek odstawić i teraz byłoby ok , i cieszyłbym się z życia , a tak cały czas jestem przygnębiony , i nie mogę dojść do siebie . 

  Może ktoś ma podobną historię jak moja . 

 3. Bardzo proszę Cię o kontakt na maila gutekmarcinek@interia.pl .
 4. Niestety nie zgodzę się z Tobą , nie wiem co Cię śmieszy , mi jakoś nie jest do śmiechu . Najlepiej to wyśmiać kogoś i opluć , niż zrozumieć .
 5. To, że Ty odstawiałaś wiele leków i nic Tobie nie jest, nie znaczy, że drugiej osobie nic nie będzie. Przedłużony zespół odstawienny po ssri potrafi trwać całe lata, wiem co mi się stało, i przez co. Odstawiłem nagle 60mg Paroksetyny, i mi się cały organizm rozregulował. Możesz w to nie wierzyć, ale ja sam wiem, że to przez nagłe odstawienie paro.
 6. To masz bardzo małą wiedzę o skutkach odstawiennych leków Ssri. Wiesz tyle co w ulotce wyczytałaś.
 7. Nie wiem czy wiesz, ale ja spotkałem się z twierdzeniem, że objawy odstawienne po paro, potrafią być gorsze, niż po heroinie Gdybym dobrze odstawił Paro, to teraz nic by mi nie było, i nawet bym tutaj nie pisał, i nie szukał pomocy. Ja wiem, że zdrowie mi wysiadło po odstawieniu paro, nie masz żadnego pojęcia o tym.
 8. Nie wiem czy wiesz, ale ja spotkałem się z twierdzeniem, że objawy odstawienne po paro, potrafią być gorsze, niż po heroinie.
 9. Ponieważ ssri wpływa na szereg różnych receptorów i połączeń w mózgu. Wszystkim w naszym ciele rządzi mózg i serce. Organy są z nimi połączone, zaburzenie receptorów w mózgu spowodowało zaburzenie pracy jelit. Nic nie szukam na siłę, tylko po prostu czuje, że po odstawieniu Parogenu zdrowie mi wysiadło.
 10. Dlaczego żaden z was nie mówi o polekowych uszkodzeniach po nagłym odstawieniu Parogenu, tylko powtarzacie jak lekarze, i przypisujecie mi chorobę, a nie wiecie nic o szkodach, jakie wywołuje nagłe odstawienie Parogenu.
 11. Myślisz, że leki ssri pomogą na zatkane jelita po odstawieniu Parogenu? Byłem u lekarza, tylko że Ty myślisz, że mam nawrót choroby po odstawieniu, a to są uszkodzenia polekowe, o których lekarze nie mają pojęcia. Po odstawieniu Parogenu wysiadł mi cały organizm, a Ty myślisz, że ponowne branie ssri rozwiąże problem.
 12. Dzień dobry . Mam taki problem , że odstawiłem nagle , aż 60mg Parogenu . Brałem ten lek , od stycznia 2020 roku , i w listopadzie tego samego roku , sam postanowiłem odstawić i nagle. Wiem , że źle zrobiłem , bo powinienem najpierw skonsultować to z lekarzem psychiatrą , czy można ten lek już odstawić i jak. Nie wiem dlaczego tak odstawiłem ten lek. Nie myślałem wtedy ,że coś może mi się stać . Myślałem , że kilka dni się pomęczę , i przejdzie mi ten zespół odstawienny . Co ja przeszedłem po tym odstawieniu ,to nie ma słów , aby to opisać . Wyjazdy na Sory , drgawki , bezsennność , napady lęku i paniki . Coś mi się porobiło po tym odstawieniu z jelitami , mam cały czas zaparcia . Mam również problemy ze snem . Takie miałem objawy po odstawieniu Parogenu , że nie miałem siły wstać z łóżka . Co ja sobie najlepszego zrobiłem. Jestem teraz wrakiem , i cieniem dawnego siebie . Najgorsze jest to , że lekarze nie widzą żadnego związku , jakim było odstawienie leków , z moim obecnym stanem . Wszędzie piszą , że objawy odstawienne są łągodne i trwają 3 tygodnie . Teraz praktycznie cały czas się zadręczam tym, że tak nierozsądnie postąpiłem , i nieodpowiedzialnie , i tak nagle samemu odstawiłem leki . To mój najgorszy błąd w życiu , zapłaciłem za to wysoką cenę , bo utratę zdrowia . Nie mogę sobie wybaczyć , że tak postąpiłem. Przyznam , że biorąc Parogen dobrze się czułem , bo brałem go , z powodu natręctw myślowych . Po tym leku te natręctwa minęły . Tym bardziej dziwię się sobie , że tak nagle odstawiłem ten lek. Wystarczyło tylko dobrze ten lek odstawić i teraz byłoby ok , i cieszyłbym się z życia , a tak cały czas jestem przygnębiony , i nie mogę dojść do siebie . Może ktoś ma podobną historię jak moja .
 13. Bardzo proszę o pomoc!!!! Odstawiłem 60 mg Parogenu, bez konsultacji z lekarzem, i mi cały organizm się rozregulował. Mam przedłużony zespół odstawienny, i co ja za straszny błąd popełniłem. Teraz się męczę i jestem cieniem dawnego siebie. Bardzo proszę o pomoc, bo bardzo źle się czuję.
 14. Bardzo proszę o pomoc!!!! Odstawiłem 60 mg Parogenu, bez konsultacji z lekarzem, i mi cały organizm się rozregulował. Mam przedłużony zespół odstawienny, i co ja za straszny błąd popełniłem. Teraz się męczę i jestem cieniem dawnego siebie. Bardzo proszę o pomoc, bo bardzo źle się czuję.
×