Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

kasztaniarz

Użytkownik
 • Zawartość

  49
 • Rejestracja

 1. kasztaniarz

  OT

  Showbiznes kurwy
 2. Może to chloroprotixen którego zażywasz całkiem sporo powoduje te objawy?
 3. kasztaniarz

  Potrzebuję wsparcia!

  Według mojej wiedzy, to nie ma już czegoś takiego jak nerwica.
 4. Fajnie kaleb! Wyciągnij wnioski z przeszłości i pamiętaj, że nie samymi lekami żyje człowiek. Jak czujesz się zdrowy, to pamiętaj żeby teraz zacząć coś robić ze sobą, nie wiem, szukać informacji jak walczyć z depresją (bo w końcu masz do tego energię?), pracować nad sobą i uprawiać jakiś sport, bo sam napisałeś że przez jakiś czas działało, a potem kicha, a ja się mogę pod tym całkowicie podpisać (Jak chcesz żeby było coraz lepiej i lepiej, niż ciągle tak samo a w ostateczności coraz gorzej) Ile prób ssri przed i które podejście do paroksetyny?
 5. kasztaniarz

  OT

  /cenzura/ w te forum i 'internet' dla półgłówków, wiece co, sami jesteście sobie winni, że tu siedzicie.
 6. kasztaniarz

  OT

  Pierdole, zacząłem, to dokończę. Wasze ciało migdałowate zapierdala jak mikołaj na święta, a jak uda ci się je po jakimś czasie cudem wyłączyć, to okazuje się, że przez ten czas zaciągnąłeś jeden z drugim taki dług energetyczny, że teraz nie masz siły siedzieć, a co dopiero myśleć. Jak po drodze wkręcisz się w zaburzenia snu (bo taką sytuacje można jeszcze przespać), to masz przejebane. I na koniec, jeśli jakimś cudem uda Ci się z tego wygrzebać, to pojawi się jakiś kretyn na drugim końcu świata, który wie lepiej jaki jesteś i wszystko od nowa
 7. kasztaniarz

  OT

  Zauważyliście, że wasze silne emocje pozbawiają was energii?
 8. To jest pytanie do lekarza. Benzo nigdy nie brałem, bo nikt by mi ich nie dał, jednak każdy Ci tu powie, że benzo uzależnia i możesz wleźć w niezłe bagno. Po mirtazapinie może, a raczej na pewno wystąpi bezsenność przez kilka pierwszych dni.
 9. Po pierwsze primo to lekarz na wizycie ustala czy lek pomógł na twoje zaburzenia. Jak szukasz sobie sam leku "bo jesteś poddenerwowany", to coś jest nie tak.
 10. kasztaniarz

  Greta Thunberg

  No okej, zależy o jakich szczytach jeszcze mówimy. Ja mówię o politykach
 11. kasztaniarz

  Marzę o eutanazji

  I żeby Cię trochę uzbroić w cierpliwość, i nie tylko ciebie. Z wikipedii: Jaką dawkę paroksetyny przyjmujesz?
×