Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

kasztaniarz

Użytkownik
 • Zawartość

  49
 • Rejestracja

 1. kasztaniarz

  OT

  Showbiznes kurwy
 2. Może to chloroprotixen którego zażywasz całkiem sporo powoduje te objawy?
 3. kasztaniarz

  Potrzebuję wsparcia!

  Według mojej wiedzy, to nie ma już czegoś takiego jak nerwica.
 4. Jak dla mnie równomierny rozwój całego społeczeństwa, a nie tylko najbogatszych (jak było do 2015 roku), podstawowe założenie pracy organicznej, przerósł oczekiwania nawet naszych sąsiadów. Ja nie wiem czemu tak nawiązuje do tych zaborów :D:D
 5. Fajnie kaleb! Wyciągnij wnioski z przeszłości i pamiętaj, że nie samymi lekami żyje człowiek. Jak czujesz się zdrowy, to pamiętaj żeby teraz zacząć coś robić ze sobą, nie wiem, szukać informacji jak walczyć z depresją (bo w końcu masz do tego energię?), pracować nad sobą i uprawiać jakiś sport, bo sam napisałeś że przez jakiś czas działało, a potem kicha, a ja się mogę pod tym całkowicie podpisać (Jak chcesz żeby było coraz lepiej i lepiej, niż ciągle tak samo a w ostateczności coraz gorzej) Ile prób ssri przed i które podejście do paroksetyny?
 6. Wiecie, że w Chinach doszli do wniosku, że słowo schizofrenia jest zbyt stygmatyzujące i zmienili je na: choroba dezintegracyjna? Ogółem jeżeli ktoś chce robić interesy i ogólnie coś ze swoim życiem, to zrobi to pod każdymi rządami, nawet skrajnie niesprzyjającymi. Dobrym przykładem są zabory i 'praca u podstaw'. Ktoś kto przez długi czas żył w opresji społecznej no to nie chcę mówić, że lepiej dla niego, ale tak powiem. Mnie przekonują takie artykuły np. których jakoś próżno było szukać za czasów rządów liberałów. https://www.euronews.com/2019/06/25/how-poland-s-golden-age-of-economic-growth-is-going-unreported-view Chociaż są i takie: https://www.politico.eu/article/polands-economic-miracle-wont-last/ Ważne jednak, że ktoś w ogóle używa tego słowa :):)
 7. Jak czytam internet np. co wy tu wypisujecie, to żyć mi się odechciewa
 8. Wolność + internet to hiperniebezpieczna mieszanka. W Chinach już to zrozumieli. @exodus!
 9. kasztaniarz

  OT

  /cenzura/ w te forum i 'internet' dla półgłówków, wiece co, sami jesteście sobie winni, że tu siedzicie.
 10. kasztaniarz

  OT

  Pierdole, zacząłem, to dokończę. Wasze ciało migdałowate zapierdala jak mikołaj na święta, a jak uda ci się je po jakimś czasie cudem wyłączyć, to okazuje się, że przez ten czas zaciągnąłeś jeden z drugim taki dług energetyczny, że teraz nie masz siły siedzieć, a co dopiero myśleć. Jak po drodze wkręcisz się w zaburzenia snu (bo taką sytuacje można jeszcze przespać), to masz przejebane. I na koniec, jeśli jakimś cudem uda Ci się z tego wygrzebać, to pojawi się jakiś kretyn na drugim końcu świata, który wie lepiej jaki jesteś i wszystko od nowa
 11. kasztaniarz

  OT

  Zauważyliście, że wasze silne emocje pozbawiają was energii?
 12. Mówi się, że ten kto chce zdobyć mądrość woli być pouczanym, niż sam pouczać (a moja głupota jest nieskończona :)). Także sorry i miłego wieczoru :)
 13. To jest pytanie do lekarza. Benzo nigdy nie brałem, bo nikt by mi ich nie dał, jednak każdy Ci tu powie, że benzo uzależnia i możesz wleźć w niezłe bagno. Po mirtazapinie może, a raczej na pewno wystąpi bezsenność przez kilka pierwszych dni.
 14. Gdyby tuśku tuśku lub jakakolwiek z obecnych na scenie politycznej opcji rządziła, to nie byłoby czego odbierać. Tyle wiem.
 15. Wiesz, ja nie mam pojęcia o czym mówisz, bo dziś pierwszy raz od kilku lat włączyłem telewizor
×