Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

OverAndOver

Użytkownik
 • Zawartość

  38
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. OverAndOver

  FLUWOKSAMINA (Fevarin)

  Za to, że traktujesz wybiórczo regulamin ( ja zostałem obrażony 2- 3 razy przez tego całego Grabarza) i nie zareagowaliście zwrócę się do odpowiednich organów. Posługujesz się regulaminem wybiórczo i wyjmujesz z kontekstu pewne rzeczy. I nie pisz mi o kogucikasz, sprawach damsko- męskich i jak mnie widzisz. Bo sama wtedy bierzesz udział w procederze. Ten gość obraża tu na lewo i prawo. A czy mi dasz bana czy nie... a co mnie to obchodzi? chcesz pokazać siłę? bo tak to sprowadzasz..... -- 31 sty 2018, 18:45 -- Za to, że traktujesz wybiórczo regulamin ( ja zostałem obrażony 2- 3 razy przez tego całego Grabarza) i nie zareagowaliście zwrócę się do odpowiednich organów. Posługujesz się regulaminem wybiórczo i wyjmujesz z kontekstu pewne rzeczy. I nie pisz mi o kogucikasz, sprawach damsko- męskich i jak mnie widzisz. Bo sama wtedy bierzesz udział w procederze. Ten gość obraża tu na lewo i prawo. A czy mi dasz bana czy nie... a co mnie to obchodzi? chcesz pokazać siłę? bo tak to sprowadzasz..... A szczerze mówiąc- SAM SIĘ WYPISUJE Z TEGO BEZNADZIEJNEGO FORUM, BO SZKODA MI ZDROWIA NA TAKIE COŚ!!! ŻEGNAM!!
 2. OverAndOver

  FLUWOKSAMINA (Fevarin)

  A Pani poczułaby się lepiej gdyby ktoś nazwał panią bez głębszego poznania, że ma zdegenerowany mózg ( tak o mnie ten osobnik napisał ) ? A poza tym uważam, że jest Pani niesprawiedliwa bo ten gośc stale wtrąca się w moje posty i się "wykłóca" a sama pani rozumie, że jak facet ma jaja ( a chyba je jeszcze mam) to nie będzie tolerował ciągłych nagonek i chamstwa. Facet wyraźnie się kłóci, neguje wszystko co napisałem a JA też mam troche wiedzy a może i ciut więcej. Rozumiem, że traktujecie go tutaj jako "chemicznego" bożka i ktokolwiek zwróci mu uwage to jest bez kultury. Jeśli chodzi o mnie owszem moge się postarać być kulturalniejszy tylko tylko, że nie życze sobie obrażania bez powodu przez jakiegoś gościa, który nawet nick ma godny pożałowania. Czy naprawde nie widzi Pani jak ubliża tu co niektórym?
 3. OverAndOver

  FLUWOKSAMINA (Fevarin)

  Dlatego jest to bro science -- 30 stycznia 2018, o 12:07 -- Już ci powiedziałem, że nie interesuje mnie twoje zdanie o mnie, skoro to czytałem to wiem o czym mówię, mnie kompulsyjne wklejanie linków nie interesuje, tym bardziej zdjęć, memów itp. Czy twój prawdopodobnie zakuty łeb nie może tego zrozumieć, że nie wchodzę tu by polemizować z tobą, masz swoje zdanie zachowaj je dla siebie. Mam cie w doo.... zrozumiałeś, czy jest to poza twoimi mozliwościami kompulsyjny cieciu?
 4. czytełem gdzieś, że faktycznie ZS może czasem "popalić przewody" i zostawić trwałe zmiany, głównie chyba chodzi o podwzgórze oraz wzgórze ale głowy nie daje czy to jest tak u każdego...ja kiedyś "wyj...." serotoninę w kosmos łącząc ( dawne dobre czasy) fluoksetynkę z litem. I to był szok dla mojego organizmu także miksów nie polecam.... można odelcieć w mega lęki i takie stany, że ho ho...
 5. OverAndOver

  Ankieta: Leki z grupy SSRI

  Mnie SSRI na libido szkodzą. Teraz biore klomi, nie ze względu na libido ale ze względu na wyższą skuteczność tego leku. Ma on też mase uboków. Ale ma przewage nad SSRI, dużą przewagę. Nie daje szczęścia ale ponoć niszczy depresje, ja biorę jeszcze za krótko by ocenić. Fevarin obniżał mi też libido, poprawe po zakończeniu ( praktycznie odblokowanie impotencji) odnotowałem po doxepinie. Jej działanie "terapeutyczne" w tym względzie nie było natychmiastowe i towarzyszyło jej mase uboków, trzeba tego podjeśc z 5- 6 tygodni. Nie wiem czy u każdego to da poprawę. Wiąże się to zapewne z blokadą 5HT2 receptorów i odblokowaniem zablokowanej przez SSRI dopaminy. Serotonina sama w sobie ma działania zarówno prolibidowe jak i antylibidowe. W moim mniemaniu SSRI to leki mało skuteczne, nie rozumiem "podniecania" się tymi preparatami. O realnej podnice też należy zapomnieć, chyba, że ktos lubi jakieś egzotycznie dziwne stany stania itp. Aha, a propos, kiedyś je brałem w innej fazie choroby i nie pogarszały mi tej kwestii, ostatnimi czasy pogarszały. Wszystko to zapewne sprawa ogólnego koktajlu biochemicznego a nie samej serotoniny.
 6. OverAndOver

  FLUWOKSAMINA (Fevarin)

  Działanie mniej antylibidowe fluvoksaminy jest tylko w mniejszych dawkach i jest dlatego, że lek ten działa inaczej ( mniej opresyjnie) na receptory 5HT1a. Wszystko co w działaniu SSRI jest istotne przez ten receptor idzie, nie mam w tej chwili linku do tego ale to jest przyczyna.
 7. Z usypiaczy to macie jeszcze : hydroxyzyna, prometazyna, małe dawki klozapiny i jak ktos może małe dawki doxepiny.
 8. OverAndOver

  KLOMIPRAMINA (Anafranil)

  No lepiej nie próbuj jak Cie klomi zamulała to na paroksetynie nie będziesz kontaktowac wierz mi Mnie pobudza ale są lęki przez to i właśnie mogłem triticco podnieśc do 200mg a nie dołączać to serotoninowe g... Klomipramine biore 4 miesiące, i ciągle pobudza, ale pisałeś że to działanie mija... oby nie bo się załamie! Aha przeciez triticco to tez serotoninowiec a nie zamula , wręcz pobudza libido...jakim cudem? Jaką maks dawkę brałeś te triticco? max to 300mg podobno Trittico inaczej działa od SSRI. Dodatkowo ma działania blokujące receptory ale z tym jego reklamowaniem jako leku dobrego w kwestii libido to bym nie przesadzał... u mnie np. niekorzystnie wpływał na libido a brałem nie więcej niż 50 mg.
 9. OverAndOver

  KLOMIPRAMINA (Anafranil)

  Bezsens totalny, jak ty się leczysz picziklaki, do 2 sertononinowcó dorzucić chcesz trzeci, tylko nasilenie skutków ubocznych odczujesz, za dużo pobudzenia receptorów serotoninowych. -- 23 sty 2018, 22:58 -- Faktycznie może solian działa na natrectwa poprzez ten receptor 5 ht7 zwiększając poziom serotoniny bo przecież uważa się że serotonina ma główna rolę jak chodzi o ocd ale może dopamina też ma tu coś do rzeczy, na tym forum jest wątek gdzie dyskutują o deficycie dopaminy w nerwicy natręctw. Solian nie zwiększa poziomu serotoniny. Zwiększają SSRI lub klomi lub SNRI. blokery 5HT7 powodują, że hamowana serotonina przez 5HT7 receptor zaczyna się uwalniać, bo nie jest hamowana ale to nie jest tożsame ze wzrostem czystej serotoniny tylko pośrednim odziaływaniem.
 10. OverAndOver

  FLUWOKSAMINA (Fevarin)

  @ natrętnik fluo lepiej na Ciebie działa w dawce 60 mg czy 20?
 11. OverAndOver

  KLOMIPRAMINA (Anafranil)

  Ja jestem cały czas ta tym mixie Klomi+triticco+ sertlsa i na razie to czuje się tak na kiedyś na paro, Klomi pobudza i daje jasnośc umysłu, nieweluje serononinowa zamułę tritico stabilizuje nastrój i daje dobry sen Sertralina - może faktycznie za jakiś czas się skończy to cudowne działanie, ale jak na razie to dodaje ogromną penowsci, siebie likwiduje wszystkie lęki Jeżeli taki stan jak obecnie zostanie to mam to w d..pie że to są AŻ 3 antydepresanty, w końcu zacznę żyć jak normalny człowiek A skąd wiesz co likwideuje te wszystkie lęki jak bierzesz te leki razem? A poza tym możesz brać dwa leki tyle tylko, że często dublowanie leków ( dwa w dużej dawce) sumuje tylko uboki. A mieć uboki a nie mieć to istotna sprawa.
 12. OverAndOver

  CALIFORNIA ROCKET FUEL

  Jeśli wzrost dawki powyżej zaaprobowanej to wogóle daje wzrost efektu a nie jest efektem placebo.
 13. OverAndOver

  KLOMIPRAMINA (Anafranil)

  Jeśli masz nerwice natręctw to wydaje sie, że nie ma różnicy na plus pomiędzy klomi a fluvo a zaoszczędzasz ttoche uboków z klomi ( stary TLPD). Natomiast u mnie sytuacj jest, że ma przwage objawów depresyjnych ( z dodatkiem komponenty lękowej ale lęki nie za wielkie, nie mam tez myśli natrętnych) więc ja jednka licze na klomi. bo jesli nie klomi to nie mam żadnego wyboru. Trazodon powodował u mnie silne bóle głowy w większej dawce a taka tianeptyna to woóle nie działała jak trzeba.
 14. @ Grabarz Są mi obojętne, chociażby dlatego, że ich nie biorę. A jakie to ma znaczenie czy je bierzesz i je "popierasz" czy ich nie bierzesz i je "popierasz"? verAndOver napisał(a): Ja radzę ludziom tym, którym SSRI nie pomogły. Widzę, że za bardzo wczułeś się w tą rolę a ja widzę, że nic nie robisz tu na forum tylko wklejasz linki z poytywnych badań nad SSRI i polemizujesz. Ja nie polemizuję tylko stwierdzam fakty. Dla mnie możesz ogłosić 100 procentową skuteczność SSRI/SNRI. Tylko sie tym ośmieszysz bardziej. A wogóle to ja Ciebie nie zapraszałem do dyskusji, jestem tu, wymieniam sie poglądami, dyskutuje.. czasem tylko coś doradzę.... a tu sie wpier... do dyskusji, nie masz co robić? zapodaj sobie SSRI i szukaj nowych linków -- 21 sty 2018, 00:25 -- Widzę, że za bardzo wczułeś się w tą rolę Są mi obojętne, chociażby dlatego, że ich nie biorę. Słabo orientujesz się w mojej aktywności na forum dotyczącej SSRI: https://www.nerwica.com/post2250335.html#p2250335 https://www.nerwica.com/post2366326.html#p2366326 https://www.nerwica.com/post2406273.html#p2406273 NIE OBCHODZI MNIE TWOJA AKTYWNOŚĆ NA FORUM, NIE JESTEM JEDYNYM CZŁONKIEM TEGO FORUM, OBRAŻASZ MNIE, OBRAZIŁEŚ MNIE DOTKLIWIE, NIE CHCE Z TOBĄ DYSKUTOWAĆ, NIE MOŻESZ TEGO ZROZUMIEĆ? -- 21 sty 2018, 00:25 -- Widzę, że za bardzo wczułeś się w tą rolę Są mi obojętne, chociażby dlatego, że ich nie biorę. Słabo orientujesz się w mojej aktywności na forum dotyczącej SSRI: https://www.nerwica.com/post2250335.html#p2250335 https://www.nerwica.com/post2366326.html#p2366326 https://www.nerwica.com/post2406273.html#p2406273 NIE OBCHODZI MNIE TWOJA AKTYWNOŚĆ NA FORUM, NIE JESTEŚ JEDYNYM CZŁONKIEM TEGO FORUM, OBRAŻASZ MNIE, OBRAZIŁEŚ MNIE DOTKLIWIE, NIE CHCE Z TOBĄ DYSKUTOWAĆ, NIE MOŻESZ TEGO ZROZUMIEĆ?
 15. Wypalać to ty możesz trawy na wiosnę . Zjawisko to poprawnie nazywa się tachyfilaksją i dotyczy ono około ok. 14 % pacjentów stosujących SSRI oraz ok. 4 % TCA/wenlafaksynę. A guzik mnie obchodzą teorie. I jak kto nazwał to a Ty to zacytowałeś chłopie. Ja tu sie nie odnoszę do klasy "akademików" i stetryczałych fanów SSRI. Ja radzę ludziom tym, którym SSRI nie pomogły. Wiele osób ( jeśli sie na empatię i współczucie a Ty raczej tego nie posiadasz) opisuje takie stany: brali SSRI przestało działać, zmiana na inny nic nie dała, mimo ustawowych 2-3 miesiecy, potem następna zmiana i guzik, wciąż się źle czują. Nie wspomne już o tych, którym SSRi przestały dawać jakąkollwiek reakcję nawet po powrocie po kilku latach. Rozumiem lubisz te leki ale to nie zmienia pewnych faktów. SSRI nie radzą sobie z cięższymi stanami. A to, że podajesz tylko linki w jedną stronę ( chwalące SSI/SNRI) to nie wynika z tego, że jest to prawda ( nie przytaczasz krytycznych opinii i ignorujesz tych ludzi, którzy na SSRI nie mieli remisji, ba, nawet częściowej poprawy. Mówie, ja nie chce całkiem zredukować znaczenia SSRI, to dobre leki na lżejsze depresje i stany lękowe ( realtywnie niski profil uboków), dość dobre też na natręctwa. Ale bez przesady.
×