Skocz do zawartości
Nerwica.com

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie

  1. Z ostatniej godziny
  2. Czuje że moja głowa to pułapka z której nie mogę się wydostać. W trybie ciągłej czujności. Szukając zagrożeń Jak to zatrzymać?
  3. Tak. Osoby z chorobą aktywną dwubiegunową dostają po ssri ataków mamo a to co ty opisałeś to typowa manią. Wtedy lekarz do ssri może dodać stabilizator nastroju albo zmienić leki na inne. Ataków mani
  4. Więc w sumie nie koniecznie masz też autyzm bo nie bylas na diagnozie. Ja też dostałam sugestię, ale mnie stać nie było xd co ja usłyszałam, że do nawet 80 proc z pacjentów ma to i to (niedawno byli zdania że się wykluczają?). No i jest wiele cech wspólnych, więc wedlug mnie wgl trudno to rozróżniać, miks objawów każdy ma i tyle, i jak dla mnie za mało konkretnie wiadomo. Neuroatypowy i tyle.
  5. brum.brum

    NOWE X czy Y

    Benzyna mroz czy deszcz?
  6. brum.brum

    Pytania TAK lub NIE

    mam Czy masz motor?
  7. brum.brum

    X czy Y?

    Natężenie przyjaźń czy miłość ?
  8. Kurtka Zapałki, zapalniczka, zapalarka gazowa?
  9. Harding

    Czy masz?

    Nie mam Masz TŻ?
  10. Harding

    Co jest gorsze X czy Y?

    Krzyżówki panoramiczne czy typu Jolka?
  11. Harding

    X czy Y?

    Samochodem Napięcie (U) czy natężenie prądu (I)?
  12. Harding

    NOWE X czy Y

    BMW Benzyna Pb 95 czy diesel?
  13. Harding

    Pytania TAK lub NIE

    Mam Masz termometr elektroniczny do pomiaru temperatury ciała?
  14. Harding

    HIT czy KIT?

    Hit Rogalik z masłem i dżemem?
  15. Dzięki za odpowiedz. Czy masz kombinacje lamortyginy i Srri dodatkowo?
  16. Dzieki.Tak myslalam .Moze dlatego słabszym i poki co lęków nie mam.Chociaz to zawsze moze sie zmienic. Zobaczymy.
  17. Osm kurtka, płaszcz czy palto?
  18. @Lusesita Dolores no jak nie będziesz brała leków sama to i tak Cię wrzucą na zastrzyki, nawet wbrew Twojej woli w szpitalu
  19. brum.brum

    Czy masz?

    Nie mam masz żonę/męza?
  20. brum.brum

    Co jest gorsze X czy Y?

    Obecny rap ? Wybieram Polski albo stary zagraniczny
  21. brum.brum

    X czy Y?

    W domku dojaxd do pracy: samochodem czy autobusem?
  22. @Lucy32 to wstawiłaś zdjęcie to jest generyk. Co do różnicy w działaniu oryginału i generyku w tym przypadku się nie wypowiem, bo w czasach kiedy ja go brałam w aptekach był tylko oryginał. Dopiero jak odstawiałam weszły generyki.
  23. brum.brum

    NOWE X czy Y

    Spalinowy audi czy bmw?
  24. brum.brum

    Pytania TAK lub NIE

    nie mam masz tradycyjny portfel?
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
×