Skocz do zawartości
Nerwica.com

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie

  1. Z ostatniej godziny
  2. brum.brum

    SSRI-temat ogólny

    I jak Ci było na sertralinie, w tej dawce?
  3. Wow aż tak? Po czasie nadal jesteś takiego zdania? Nic się nie zmieniło? Pytam, bo 4 raz w tym roku lekarz zmienia mi leki, tym razem bupropion na „napęd” , aktywizację przy mojej depresji oraz właśnie sertraline od 2 dni. Mam pytanie: czy sertralina poprawia nastrój/samopoczucie?
  4. Niby dojrzalsi, ale nie potrafią powiedzieć o co im chodzi dokładnie. Jakieś dziwne wrzuty, a my mamy się domyślać. Dla mnie to średnia dojrzałość.
  5. No mnie też już zaczynacie wkur....$$##$&
  6. MicMic

    SSRI-temat ogólny

    Hmmm to już dziwne. Czyli czujesz lęk, ale nie wiesz zupełnie ku czemu? Jakby sam stan fizjologiczny, w ciele, bez jakichś korelatów psychologicznych?
  7. brum.brum

    zadajesz pytanie

    Bardzo Masz dziś dobry humor?
  8. cześć, wszystko co powyżej no i pamiętaj, że wchodzisz na mocny lek. Ja byłem na dawce 150 mg i w mojej głowie widziałem/słyszałem takie rzeczy, że... Ja z Asentry musiałem zrezygnować bo było coraz gorzej). Jednocześnie wiem, że wielu osobom pomogła. Obserwuj co się dzieje z tobą, najlepiej mały notatnik i zapisuj - potem łatwiej na wizycie u lekarza. U mnie też silna depresja i koszmarne dręczące myśli, ale po 4 latach leczenia jest lepiej
  9. happy12345

    SSRI-temat ogólny

    No właśnie nic takiego się nie wydarzyło. Wręcz przeciwnie, wszystko od dłuższego czasu było okej. Nie wiem co mogło być bodźcem żeby wywołać lęk. A stan ten póki co trwa od tygodnia.
  10. ja, ja wiem, to jest plaża
  11. Dzisiaj
  12. Bo czują się dojrzalsi i muszą o tym powiedzieć Xd
  13. Czuje się jak gówno, nie do życia.
  14. Lęk i przygnębienie. Nadal.
  15. Harding

    zadajesz pytanie

    Nie Lubisz herbatę z cytryną?
  16. Harding

    NOWE Czy masz?

    Nie, bo muszę załatwić 2. sprawy Masz hojne serce?
  17. Harding

    X czy Y?

    Miłość Kastet czy kij baseballowy?
  18. Harding

    NOWE X czy Y

    Gdańsk Służba zdrowia publiczna czy prywatna?
  19. Harding

    HIT czy KIT?

    Hit Lody Algida?
  20. Harding

    NOWE Skojarzenia

    Składka zdrowotna
  21. Karuzeli spi****nia ciąg dalszy Ma ktoś poprcorn?
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
×