Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Slawos

Użytkownik
 • Zawartość

  46
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Slawos

  Czekam na...

  Na siły do walki z lękami. Zmęczony jestem tą walką. Tu łatam, tam łatami a one ciągle wypływają
 2. Podjęcie decyzji o konsultacji u drugiego psychiatry.
 3. Poznawać chorobę, jak i kiedy co się dzieje ze mną. Chodzić na terapię Regularnie zażywać leki. Nie dać w pracy powodów do zwolnienia. I chyba najważniejsze u mnie: ćwiczyć optymistyczny sposób wyjaśniania w kontekście pojawiających się lęków.
 4. Telefon z zaproszeniem od znajomego
 5. Jeszcze ciągnę. Jeszcze daje radę. Z jednej strony nie dorosłem do takiej decyzji. Z drugiej mam 47lat i na dziś mam, że tak powiem zawężone myślenie. Kto mi da pracę z chorą głową i kręgosłupem.
 6. Współczuję ci z całego serca. Też pracuje na 3zm. I sen w dzień jest tylko namiastką nocnego. Dopada mnie wtedy więcej lęków i jestem bardziej zdenerwowany a co za tym idzie więcej lekow na uspokojenie. No i palę więcej wtedy. Lekarka radzi mi bym zmienił pracę. Tylko za co się wtedy leczyć?
 7. Slawos

  Wiara czyni cuda

  Do siego, lepszego, zdrowszego 2022 roku. W reemisji i stabilności.
 8. Siostra stwierdziła że nie będzie mi matkować bo jestem dorosły. Na lata owszem ale psychicznie, emocjonalnie nie bardzo. Tłumacze i tłumaczę. I nie rozumie. Może nie chce rozumieć. Ojciec też miał chorą psyche i też nie rozumiała Jego problemów. Wierzę że nie braknie Jej cierpliwości do mnie i mnie nie zostawi samego sobie bo m.s. ledwo przykryte lekami.
 9. Slawos

  Fobia społeczna!

  Ja gdzieś czytałem że osoby z chad mają problem z " rozmowami o niczym " chyba chodziło o codzienne sprawy. Small talki. A moje zakupy to kartka w ręku i klapki na oczach.
 10. Slawos

  Witam

  Witaj Sayurii
 11. Slawos

  Hej

  Witaj. Dobrze że jesteś.
 12. Tydzień na Oli 7.5 a wcześniej 3 tyg. Na 5. Nerwica i ogólny niepokój coraz większe. Hydroksyzyna 25 do 5 sztuk + Cloranksen 5 na noc i Ketrel. Depak 500-0-1000 Zamiast lepiej jest gorzej.
 13. Ja znalazłem grupę wsparcia dla osób z depresją przy Ośrodku Interwencji kryzysowej. To co prawda nie to samo co indywidualna terapia ale można poznać żywych ludzi z podobnym problem. Może przy MOPS albo GOPS prowadzą? Długo też szukałem.
×