Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Pawel1945

Użytkownik
 • Zawartość

  85
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Mam objawy takiego silny lęk strach biegunka potliwosc w sytuacjach kryzysowych oraz bóle w klatce piersiowej uderzenia goraca mrowienie I dretwienuw nóg jakie leki polecacie?
 2. Czy akineton powoduje zmniejszenie potliwości?
 3. W jakich niskich dawkach aktywizuje arypiprazol?
 4. Pawel1945

  spam

  Witam lrcze się od 3 lata na zaburzenia depresyjno lekowe zazywalem leki z grupy ssri I snri już tych leków nie biorę ale utrzymuje się umnie nadmierna potliwosc I nie często uderzenia gorąca jak sobie radzicie np z nadmierna potliwością czy są jakieś leki na to ?
 5. Czy klonidyna obnliza potliwosc ?
 6. Zastanawiam się nad powrotem na dulo na 30mg bo na dawce 60mg czułem skutki uboczne ale na 30mg miałem pobudzenie motywacje i aktywizacja?
 7. Wszystko zaczęło się z potliwością po lekach ssri I snri nawet gdy jeszcze nie chodziłem na siłownię
 8. Przeszedłem odrazu na kwetapine czy trazodone mogło powodować potliwosc tycie ?
 9. Biore 5miesiecy w dawce 50mg trazodone na sen czy muszę odstawic stopniowo czy mogę z dnia na dzień bo chce zmienić na inny?
 10. Pawel1945

  SSRI-temat ogólny

  Przed braniem leków ssri nie miałem problemów z potliwością
 11. Pawel1945

  spam

  Witam od 4lat zmagam Się z zaburzeniami depresyjno lękowymi oraz zespołem leku oogolnionego brak aktywizacja motywacji do działania choruje na wrzodzejsce zapalenie jelita grubego wycięto mi nowotwora biorę leki mam wielopoziomowa dyskopatie szyjna lędzwiowa przepuklinę kręgosłupa uciskajaca rdzeń kręgowy tachykardie nadcisnienie zmiany nowotworowe w tarczycy mam 34lat miałem stosowane leki z grupy ssri I snri zle na mnie oddziaływały mega skutki uboczne im większe dawki seratoniny I noradrenalina powodowało mroczki w oczach nadcisnienie uderzenia goraca bóle brzucha brałem pregabalin ale z powodu szybkiego tycia dużego apetytu puchnięcia zatrzymywania wody musiałem odstawic mam problemy z wytrzymaniem początkowym braniem leków z skutkami ubocznymi potrzebuje leku aktywizujacego przeciwdepresyjnego aby nie powodował wzrost apetytu oraz nadmiernej potliwosci nie brałem jeszcze leków z tlpd imao wortio agomelatyne ?
 12. Pawel1945

  SSRI-temat ogólny

  Jak sobie radzicie po odstawieniu ssri z utrzymująca się potliwością czy macie sposoby?
 13. Pawel1945

  Sposób na pocenie się po SSRI

  Jak jest to potliwością odstawilem ssri już kilka miesięcy utrzymuje się potliwość jakie leki zastosować dermatolog zaproponował mi klonidyna?
 14. Dzien dobry Panie doktorze przedstawiam swój problem obecnie choruje na wrzodzejace zapalenie jelita grubego wycięto mi nowotwora biorę leki na nowotwora i mam zmiany nowotworowe tarczycy mam dopiero 34latazłośliwego mam wielopoziomowa dyskopatie szyjna ledzwiowa przepuklinę kręgosłupa uciska mi rdzeń kręgowy tachykardie dławice piersiową nadcisnienie guz tarczycy mam bardzo wysoki poziom chromograniny a od 4lat borykam się z zaburzeniami depresyjno lękowymi oraz zespołem leku oogolnego polega to na tym iż w trudnym sytuacjach np podczas pracy mam silny strach I lek miałem stosowane leki z grupy ssri I snri ale nie dałem rady że względu na skutki leków ssri I snri zle wpływały na mnie im większe dawki seratoniny I noradrenalina powodowało zawroty głowy mroczki w oczach uderzenia gora nadmierna potliwosc i nadcisnienie miałem stosowane pregabalin ale po tym leku miałem mega apetyt tyłem puchnę zatrzymywała mi się wodą w organizmie ja mam ścisła dietę nie mogę tyc ani nie mogę mieć zwiększonego apetytu ponieważ powoduje to remisję choroby na chwilę obecną mam słaba aktywizacja brak chęci do działania zwiększone leki wydaje mi się że jestem lekooporny mam ciężka chora mamę na 2nowotwory I 10chorob przewlekłych trwa to już 12 lat dużo mnie to kosztuje psychicznie 3miesisce temu zmarł mi brat 43lata był okazem zdrowia położył się spać i rano Sue nie obudzil osierocil 2malych dzieci jestem tym strasznie załamany nie dojdę do siebie zależało hy mi na leku który by mnie aktywizowal pobudzał do działania i motywacji abym sobie poradził z tą potliwością bo mam straszna całego ciała mam rozregulowana bo byłem miesiąc temu w klinice endokrynologicznej i mam podwyższony poziom noradronlinowy prosze o poradę nie brałem leków z grupy imao czyli moklar tlpd nie brałem agomelatyne oraz wortio Doradźcie mi
 15. Prosze mi powiedzieć bo chodzę na siłownię i używam naturalnych spalaczy z takimi składnikami cambogia imbir kurkuma carnityna pipreyna zielona i czerwona herbata czy mogę stosować z moklo?
×