Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

quester

Użytkownik
 • Zawartość

  10
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Osobiście miałem szczękościsk czasami bardzo mocny i nieznośny po wenli i czasem po bupro. Branie przemysłowych dawek glicynianu magnezu naprawiło problem. Osobiście wieczorem biore pregabaline na sen, wydaje mi sie, że pomaga
 2. quester

  Pomoc w depresji

  Idź do psychiatry, ciężko tu polecić coś innego. Odpowiednie leki powinny pomóc.
 3. Przepraszam, zamiast "buspiron" przeczytałem "bupropion", moja nieuwaga. Wg niektórych badań pregabalina ma podobną szybkość działania, co alprazolam: https://jamanetwork.com/journals/jamapsychiatry/fullarticle/1108404 Z mojego doświadczenia pregabalina działa dość szybko, choć z alprazolamem raczej jej porównywać nie można.
 4. Czy ktoś oprócz mnie stosował ketaminę dożylnie? Ja kupiłem na darknecie gram S-ketaminy i mam za sobą już jakieś 10 zastrzyków. Efekt psychodeliczny po paru sekundach od zastrzyku raczej nieprzyjemny, mocna dysocjacja i utrata kontaktu z rzeczywistością, dziwne myśli, ale to przechodzi o parunastu minutach. Później pojawia sie efekt przeciwbólowy (co jest dla mnie ważne, bo mam chroniczne bóle stawów skokowych). Po paru godzinach mam wrażenie, że byłem nieco bardziej rozluźniony i miałem lepszy nastrój, ale efekt chyba nie był zbyt mocny - jednak lepsze są do tego antydepresanty i pregabalina. Kupiłem S-ketamine, acz dowiedziałem się, że R-ketamina jest bardziej skuteczna. Następnym razem postaram się ją załatwić.
 5. Naprawde Stahl go gdzieś opisał? Nie mogę znaleźć.
 6. Dlaczego? Mają zupełnie inne mechanizmy i cele działania.
 7. Używałem wtedy kwetiapiny, hydroksyzyny i pregabaliny na noc. Ciężko mi powiedzieć, jak bym spał bez tego (swoją drogą nie polecam, strasznie zamulony byłem po kwetiapinie).
 8. Ciekawe, u mnie zestaw bardzo dobry, kop dopaminy mam wrażenie, że sprawił wszystkie doznania bardziej intensywnymi. Agresywny nie byłem, odczuwałem jedynie lekki lęk i dyskomfort, ale na to brałem pregabalinę. Swoją drogą, ciekawe jest to badanie: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/22512539
 9. Czy ktoś stosował zestaw wenlafaksyna + bupropion? Jak wrażenia?
×