Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

pawbaba

Użytkownik
 • Zawartość

  35
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Nie, leki biorę już od ponad dwóch lat. Mam obecnie dość ostrą depresję z lękami. Wenlefaksyne stale biorę od jakiegoś czasu, po czym dostałem bupropion, który mnie skatował lękami. Drugą opcją był jeden z tych leków.
 2. Wenlafaksynę częściej łączy się z mirtazapiną czy sertraliną? Pamiętam, że lekarz mi sugerował połączenie z którymś z nich. Czego można się ogółem spodziewać w przypadku tych połączeń?
 3. Po niecałym miesiącu przestałem brać wenlę z bupropionem. Lęki mnie zjadały.
 4. Czy stosowaliście połączenie wenlafaksyny z bupropionem (150 +150)? Jeśli tak, jak na was działało?
 5. Eh ta kastracja. Ciężko samemu sobie sprawić przyjemność, a już nie mówiąc żeby samej kobiecie się udało. A wzwód...
 6. Biorę już kilka dni na noc i śpię zupełnie normalnie. Wenlę biorę już kilka miesięcy i to zmęczenie niestety nie zniknęło. Na razie bez większych zmian, chociaż byc moze troche więcej radości jest w ciągu dnia. Kiedyś czytałem jakieś tekst naukowy, który mówił o doświadczeniach, w których zażywanie wenli na noc zamiast rano zdecydowanie pomogło pacjentom.
 7. Mam pytanie dotyczące przyjmowania leku na wieczór zamiast najczęściej wskazywanego zażywania rano. Do tej pory brałem 225 mg rano, ale w ciągu dnia jestem bardzo senny. Zdecydowałem się na branie 75 mg rano i 150 mg na noc. Czy macie jakieś doświadczenia w tym temacie?
 8. Ciekawe czemu na wenli smakują mi fajki. Na duloksetynie i wortioksetynie tego nie miałem.
 9. Mnie psychiatra właśnie mówił, że poprawia funkcje poznawcze, ale czytałem, że to niby bzdury.
 10. NIe wiem na jakim jesteś etapie, ale ja ze dwa miesiace temu przeszedłem z duloksetyny na wortioksetynę i w porównaniu do dulo czuję się znacznie lepiej. Wiadomo, że nie ma szału, ale chce mi się więcej, jestem mniej zmęczony, czuje emocje, nie kastruje tak, lęki tez w normie.
 11. Nie będę się rozpisywał. Chciałem tylko napisać dla tych, którzy wejdą tu sprawdzić opinie o leku, że na mnie korzystnie zadziałał i jest lepiej.
 12. Subiektywna opinia oparta na moim organizmie. Dla mnie wenlafaksyna jest lepsza. Tłumi lęki. Nie wiem jak z lękiem paniczny. Mozna mieć problemy z zasypianiem i budzeniem się w nocy. U mnie brak efektów jeżeli chodzi o sny. Jestem po dulo bardzo zamulony i senny, szczególnie rano, im bliżej nocy tym mniej. Duloksetyna mocniej mnie wykastrowała. Mam problemy z osiągnięciem orgazmu. Większe pocenie się.
 13. Brał ktoś na noc w celu uniknięcia zamulenia i senności w dzień?
 14. Ocena znacznie zależy od okresu, które miewam lepsze i gorsze. Ciągle mam też nadzieję, że duloksetyna jeszcze się rozkręci. Biorę dulo ponad 3,5 miesiąca i niemal od początku było to 90 mg, natomiast wenlafaksynę stosowałem pół roku. Na lęki zadziałały oba leki w dobrym stopniu, na nastrój żaden, wenlafaksyna bardziej zoobojętniała, oba kastrują, wenlafaksyna dodawała znacznie więcej energii, gdzie przy duloksetynie chce mi się dużo spać, na duloksetynie przytyłem pare kilo, na duloksetynie mam problemy z pamięcią, duloksetyna wydaje się słaba przy wenli...
×