Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Five_stars_brand

Użytkownik
 • Zawartość

  65
 • Rejestracja

Ostatnie wizyty

275 wyświetleń profilu
 1. Dokładnie tak jest. Ale przy tych temperaturach może być wyższa ze względu na wyższą temperaturę.
 2. Temperatura potrafi się podnieść przez te ciepłe dni. Pij dużo wody. Byłem na sor z tym. Nic nie wykryli. Duszności ustąpiły. Po lekach możesz mieć częsciej ten efekt ciężkiego bicia serca. Psychiatra zapisał ci pewnie leki. Ja w ataku paniki lub na kołatanie serca mam propranolol. Super działa. Uspokaja. Niweluje kołatania.jak chcesz porozmawiać o lekach i sercowych objawiach napisz na priv.
 3. Ja często czuję kołatanie serca. Echo serca-ok. EKG-ok badania krwi-ok lekarz mówi że to nerwica. Jak mniej uwagi na to zwracam to tak nie czuję. Chyba w tym całe sedno sprawy że im więcej obserwujesz tym częsciej to się pojawia.
 4. Pamiętaj że te leki zaczynają działać po około 2 tygodniach. Pierwsze dni możesz czuć się troszkę gorzej, ale później jest poprawa. Nie zawsze psychiatra trafi w właściwe (różni ludzie inaczej reagują. Jednym pomaga to drugim co innego). Ale wystarczy cierpliwości i się poprawi.
 5. No ja tak samo mam z tym zmęczeniem. A do tego od dłuższego czasu wysokie ciśnienie 150-160/80-90 p od 60 do80 w spoczynku. A do tego nierówne bicie serca. Teraz mam normalnie paranoję że zawału lub udaru dostanę.
 6. Byłem u lekarza z tym i powiedział że wszystko ok. Że to na tle nerwowym bo staram się kontrolować oddech. I z czasem coraz mniej zwracałem na to uwagę i przeszło.
 7. To było jakieś natręctwo. Z czasem coraz mniej zwracałem na to uwagę i samo zniknęło. Spytaj kogoś niech ci się poprzygląda. Jak będziesz zajęta to nie będziesz tego robić.
 8. Też tak kiedyś miałem że musiałem wziąć co jakiś czas głęboki wdech. Teraz to raczej jakieś duszności i problem z oddychaniem. Nie wiem czy to nie przez fajki.
 9. Też macie gorsze samopoczucie przez te upały? Duszności i problemy z oddychaniem?
 10. @alicja_z_krainy_czarów cześć Alicjo. Jak tam z fajkami?
 11. O /cenzura/ ja bym chyba pierdolną. Cały czas sprawdzam czy zachowuję równowagę. Miałem zaburzenia widzenia. Cały czas to kontroluję bo wydaje mi się że tracę ostrość. Uderzenie gorąca wraz z pieczeniem skóry miałem. Do tego doszły poty szybkie bicie serca i uczucie omdlenia.
 12. Ja też miałem z tym problem. Ale weszła dieta i i iberogast i wszystko ok. Nie wiem czemu ludzie wałkują ten temat zamiast podjąć jakieś kroki ku zmianie.
 13. Chujowo. Ból głowy, ziewanie, zmęczenie, brak zapału do czego kolwiek. A do tego lęk czy moje serce dobrze pracuje. Co z nim jest nie tak.
 14. Tak ja też tak mam. Co jakiś czas zmienia mi się to. Jak pojawi się jakiś inny objaw to zaraz szukam co to może być. Wtedy wybieram najgorszą z opcji i pojawia się inna choroba i inne objawy. Kurw.... Kiedy to się skończy. Teraz już jakoś narazie nic sobie nie wmawiam. Tylko teraz mam parcie na mierzenie ciśnienia. Bo mam za wysokie i do tego arytmia. Najgorzej jest po zmęczeniu, wtedy serce to mi tak wali nierówno że zaraz pojawia się też lęk.
 15. Witam. Czy wy też przez ostatnie dni przez tą pogodę jesteście śpiący, nie macie siły, jesteście zmęczeni nawet po przebudzeniu?
×