Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Koshi

Użytkownik
 • Zawartość

  81
 • Rejestracja

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Większy problem ze wstawaniem jest po mianserynie czy mirtazapinie? Pytanie kieruję do osób które testowały oba leki.
 2. Ja mam wątpliwości czy ta wenlafaksyna w ogóle na mnie jeszcze działa. Biorę teraz 225 mg i nie za bardzo czuję tą serotonine. Nie wiem czy może to wynikać z tego że ta dawka daje już w nore i przez to jest takie wrażenie jakby było mniej serotoniny? Jakiś rok temu brałem escitalopram i pamiętam że tam nawet na niskich dawkach było mocno czuć serotoninę tak że momentami byłem jak warzywo.
 3. Chciałbym dostać raka i to takiego /cenzura/ złośliwego żebym się wyhuśtał w pół roku śmiercią naturalną. To moje największe marzenie w tym momencie.
 4. Czyli tak ogólnie rzecz ujmując mirtazapina i mianseryna są do siebie podobne, z tym, że ta pierwsza jest bardziej przeciwdepresyjna, a ta druga przeciwlękowa. Dobrze to rozumiem?
 5. A mógłby mi ktoś wytłumaczyć tak mniej więcej jaki efekt może przynieść zamiana mianseryny na mirtazapinę?
 6. Koshi

  Depresja a tłumiony gniew

  Terapie to wiem że będę musiał przejść i to taką grubszą kilkumiesięczną na oddziale nerwicowym tylko że tam wymagają rok abstynencji więc muszę jeszcze poczekać i na razie chcę stanąć na nogi w miarę możliwości za pomocą leków.
 7. Koshi

  Depresja a tłumiony gniew

  Gdybym miał powiedzieć od czego zaczęły się moje problemy psychiczne to właśnie od tego. Oczywiście problem się rozrósł bo przez lata gniew był tłumiony najpierw przez alkohol, później narkotyki, a na końcu przeciwbólowe leki opioidowe, więc doszły do tego uzależnienia. To jest taki efekt domina i w tym momencie to ja jestem po prostu pierdolnięty.
 8. A jeżeli ktoś ma depresje która ma swoje źródło w tłumionym gniewie to też podchodzi pod zaburzenia lękowe?
 9. A kilka dni temu to w ogóle wziąłem sznur, taboret i poszedłem do piwnicy, przywiązałem sznur do rury kanalizacyjnej na suficie, zrobiłem pętlę, stanąłem na taborecie i założyłem pętlę na głowę. Oczywiście nie zrobiłem tego z myślą żeby się zabić, tylko żeby zobaczyć jak to jest, jak się wiążę pętlę, jaka długość sznura potrzebna, jakiej wysokości taboret, czy owa rura i sznur utrzyma mój ciężar, no i przede wszystkim, żeby zobaczyć jak bardzo musi mnie jeszcze życie sponiewierać, żeby ze sobą skończyć. No i tak stojąc na tym taborecie z pętlą na szyi doszedłem do wniosku, że jeszcze mi trochę brakuje do totalnego dna i sytuacji bez wyjścia. Także walczymy dalej. Koło fortuny się kręci i wybór chyba padnie na sertraline.
 10. Stosuje się sertraline z mianseryną? Takie połączenie może zadziałać aktywizująco?
 11. Mi już odpierdala kompletnie przez te leki i ciągłe myślenie o tym co może mnie postawić na nogi. Właśnie zrozumiałem co to znaczy być szalonym.
 12. Stosuje się paroksetyne z mianseryną? Takie połączenie może zadziałać aktywizująco?
 13. No niby tak ale z drugiej strony jeżeli 262,5 mg. mi nie pomaga to czy zwiększenie o 37,5 mg. pomoże? Chyba nie ma co się szarpać i trzeba po prostu zmienić lek. Zastanawiam się poważnie nad tą paroksetyną i tutaj mam do Ciebie pytanie, bo brałeś paroksetyne i jakie masz odczucia co do niej i jak wypada względem wenlafaksyny?
 14. 262,5 mg. wenlafaksyny i żyć mi się nie chce kompletnie, nie mam ochoty na nic. A mój psychiatra nie przepisze mi więcej wenli tylko kieruje na psychoterapię.
×