Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Koshi

Użytkownik
 • Zawartość

  58
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Bierze albo brał ktoś wenle w dawce 262,5 mg?
 2. Mój psychiatra nie przepisze mi 300 mg. Wenlafaksyny. 225 mg. to jest max, a o czymś takim jak CRF nie słyszał. Odstawiłem tramadol po bardzo długim ciągu, jest mi ciężko jak cholera, próbuje wszystkiego żeby z powrotem nie wrócić do tego bagna, to się po prostu nie da, bo same kłody pod nogi rzucają i rodzina i psychiatra. No po prostu się nie da..
 3. A jest jeszcze jakiś antydepresant bardziej pobudzający od Wenlafaksyny? Jak wypada Sertralina na tle Wenlafaksyny?
 4. Jest sens zwiększać wenlafaksyne z 225 na 300? Są jakieś korzyści? Niedługo idę do psychiatry i się dowiem, ale chciałbym wcześniej się rozeznać w temacie, bo nie wiem czy skłaniać się ku zmianie leku, czy naciskać na zwiększenie dawki. Czuję poprawę przy zwiększeniu wenli ze 150 na 225 i mam takie wrażenie, że gdybym zwiększył na 300 to byłoby jeszcze lepiej.
 5. Spoko, dzięki na info. A powiedz mi jeszcze jak możesz czy ten efekt dopaminowy w przypadku mianseryny jest odczuwalny od razu na drugi dzień po zażyciu większej dawki, czy trzeba na niego poczekać aż ta większa dawka się rozkręci jak ma to miejsce przy klasycznych antydepresantach?
 6. Aktualnie biorę 225 mg. wenlafaksyny rano i 30 mg. lerivonu przed snem. Śpię dobrze, ale w dzień nadal jestem słaby. Nie zależy mi aż tak bardzo na samej serotoninie, bo na 225 mg. wenlafaksyny jest jej wystarczająco. Bardziej zależy mi na noradrenalinie i dopaminie. Do jakich dawek wypadałoby zwiększyć wenlafaksynę i lerivon żeby miało to sens?
 7. Koshi

  OT

  Heledore Czemu Ty mi ciągle kasujesz posty? Zrozum że każdy musi chodzić do lekarza bo sam recept sobie nie wypisze, ale nikt nie będzie chodził do lekarza co kilka dni żeby się zapytać o jakąś drobnostkę. Od tego jest forum żeby się rozeznać w temacie przed wizytą u psychiatry.
 8. A można stosować w tym zestawie Mianseryne zamiast Mirtazapiny? Czy są wtedy jakieś istotne różnice?
 9. Koshi

  OT

  Gdyby nie szybki wzrost tolerancji to tramadol byłby idealnym lekiem na depresje. 100-200 mg. przy lekkiej i średniej depresji, 300-400 mg. przy dużej. Postawiłoby to na nogi każdego Swoją drogą, ci ,,myśliciele'' co siedzą w tych laboratoriach mogliby wymyślić coś nowego, bo praktycznie wszyscy chorzy na depresje jadą na starych lekach które mają już ponad 20 lat..
 10. Mirtazapiny nie biorę bo dobrze śpię po lerivonie. Miałem kiedyś bardzo duże problemy ze snem ale odkąd biorę lerivon to śpię dosyć dobrze więc chyba nie ma sensu tego zmieniać. Moim problemem jest brak energii w ciągu dnia. Jestem teraz na odstawce opio po bardzo długim ciągu i potrzebuje kopa w ciągu dnia. Czyli nie ma sensu zwiększać wenli z 225 na 300? Nie ma kompletnie żadnej różnicy między tymi dawkami bez stosowania mirtazapiny?
 11. No ale chyba bardziej czuć noradrenaline na 300 niż 225 czy nie?
 12. A gdybym po tygodniu zażywania 225 wszedł na 300 to byłoby to jakieś przegięcie?
 13. A po jakim czasie w pełni zaczyna działać zwiększenie dawki o 75mg? Np. kiedy zwiększam wenle ze 150 mg. na 225 mg. to po jakim czasie ta dawka zacznie działać z pełną mocą?
×