Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Hanna J

Użytkownik
 • Zawartość

  3
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

  nigdy
 1. Hanna J

  Prawie śmiertelna bezsenność

  To nie uzależnienie od benzo. Jak nie spałam przez półtora miesiąca to też xanax wzięłam dwa razy po 5 mg i nic. Dopiero promazyna i doxepin pomógł. A co się wydarzyło?? Wypadły mi dyski z kręgosłupa, zwolnili mnie z pracy bo chorowałam, zostałam bez grosza. Poza tym choruję na mocne zaburzenia hormonalne i liszaja na skórze. Ogólnie koszmar.
 2. Hanna J

  ALVENTA (wenlafaksyna) KTOŚ BRAŁ?

  Jak na mnie słaby lek. Dla mnie najlepszy jest Paxtin (60 mg). Poza tym działanie antydepresantów to sprawa bardzo indywidualna. Zależy co komu w umyśle siedzi.
 3. Witam. Na depresję i nerwicę lękową choruje od dziecka (pierwsza próba samobójcza w wieku ok. 12 lat, teraz mam 33). Jakieś półtora roku temu nastąpiła eskalacja wszystkiego złego, czego skutkiem była bezsenność trwająca półtora miesiąca. Przez ten czas spałam może, że sześć godzin i to po końskiej dawce Nasenu. Po jednym razie Nasen przestał działać. Nawet Xanax (w mojej opinii ten lek to cudo medycyny) nie pomagał. Gdy próbowałam zasnąć bezwolnie doznawałam czegoś w rodzaju wstrząśnienia ciałem. Po trzech tygodniach maksymalnie wyostrzył mi się węch (czułam zapach zezutej gumy wyrzuconej do kosza na śmieci w kuchni mimo, że przebywałam w pokoju obok), pojawiały mi się błyski przed oczami, poty, spowolnione i niezdarne ruchy, kolor skóry jak u denata, nawet pomimo faktu, że od 16 roku życia jestem ateistą, w pewnym momencie zaczęłam się modlić (bez skutku). Poza tym na umyśle byłam przytomna i świadoma. Po mieszance różnych leków w końcu udało się je dobrać tak, żebym zasnęła. 200 promazyny + 100 mg doxepinu + pregabalina + 0,5 xanaxu. Do dziś bez tego mixu nie zasnę. Przeżył ktoś coś podobnego.
×