Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

N4VV

Użytkownik
 • Zawartość

  9
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. N4VV

  Mechanizmy obronne

  Nie są "złamanym sercem".
 2. Jaką korzyść odniosło państwo/społeczeństwo polskie z powstania warszawskiego?
 3. Koty super. Natomiast osobiście pod taki najazd bym nie wszedł. Bezpieczniej było zakupić takie cóś.
 4. Nie rozumiem skąd założenie, że przypadkowi ludzie na przypadkowym forum mają wiedzę i predyspozycje do udzielania sensownych rad w złożonym temacie. Zdecydowanie lepszym pomysłem jest lektura literatury fachowej. No ale to już konkretny wysiłek jest.
 5. Aha. Kolejna teoria spiskowa. Podawanie leków jest przede wszystkim zdecydowanie bardziej wydajne, bo gdyby wdrożyć postulaty Bonnie Burstow czas oczekiwania do konwersującego psychoterapeuty stałby się porównywalny z długością życia.
 6. Przeznaczenie to rycerz na białym koniu.
 7. Odwetowa funkcja kary? Co zwiększenie wymiaru kary faktycznie zmieni? Może ofiara poczuje się lepiej? Raczej nie. Kara powinna mieć funkcję prewencyjną, tj. prowadzić do istotnej redukcji liczby przestępstw, a więc także liczebności ofiar przestępstw. Zmiany systemowe powinny dążyć przede wszystkim do realnego zwiększenia pomocy ofiarom (najrozmaitszej) przemocy, co jest zagadnieniem delikatnym z psychologicznego punktu widzenia. W szczególności zapewnienia bezpieczeństwa i odpowiedniego traktowania ofiarom zgłaszającym przemoc, bo wiadomo, że większość gwałtów nie jest zgłaszana, więc nie jest ścigana w ogóle, co rozzuchwala sprawców. A dlaczego nie jest zgłaszana chyba nie jest koniecznym tutaj wyjaśniać.
 8. N4VV

  OT

  Może być uzależniona, ale skąd to podejrzenie w kontekście niniejszego wątku?
×