Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Odyseusz80

Użytkownik
 • Zawartość

  18
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Odyseusz80

  Skojarzenia

  strach-schiza
 2. Odyseusz80

  Skojarzenia

  skok na bungee - dźwig
 3. Odyseusz80

  Skojarzenia

  biel - kolor
 4. Odyseusz80

  Mój dzisiejszy dzień

  Wieczór - Mała whisky z cola i lodem.
 5. Depresja. Ciekawy stan. Ja walczyłem sam w sobie długi czas bo ponad 10 lat aż pękło coś we mnie. Nie byłem w stanie kontrolować emocji – ból fizyczny jest niczym w porównaniu do psychicznego. W moim przypadku nie byłem w stanie kontrolować niczego. Najprostsze czynności były dla mnie niczym zdobywanie mount everetu.. Teoretycznie ataki depresji szybko mijają ale wsparcie najbliższych jest bardzo potrzebne choć ich ranimy.
 6. A może to problem was obojga. Pół roku to nie dużo czasu i nie znam osoby która mogłaby kogoś doprowadzić do takiego stanu. Wyjścia są dwa – oboje do jednego psychologa ( może wasza ostra wymiana zdań coś w nim aktywowała jakieś stare marki ) - a druga to do dobrego księdza … ale to moje subiektywne zdanie.
 7. Mewy, woda i słoneczna pogoda :)
 8. Odyseusz80

  Skojarzenia

  Hannibal - doktor
 9. Własnej roboty lazania - pychota
 10. Odyseusz80

  Wkurza mnie:

  W młodości sam byłem takim Idiotą. A może to nadmiar promili we krwi … Deszcz i wiatr mnie wkurza. -- 29 maja 2014, 11:55 -- I wiadomości na wp Średniowieczne prymitywy http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title,Maz-ukamienowanej-Pakistanki-oskarza-policje-o-bezczynnosc,wid,16639501,wiadomosc.html?ticaid=112cfb
 11. Odyseusz80

  Skojarzenia

  pogrzeb-smutek
 12. Odyseusz80

  Skojarzenia

  burdel-czerwona ulica
×