Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

darek88

Użytkownik
 • Zawartość

  65
 • Rejestracja

Zawartość dodana przez darek88

 1. Czy ktoś z Was cierpi na stany przedomdleniowe? Czy nerwica może być nasilona przez stany przedomdleniowe w zakresie natręctw?
 2. Czy stany przedomdleniowe mogą wywoływać lub wzmacniać nerwicę natręctw?
 3. Zażywam Chlorprothixen oraz Paroxinor (a także przepisane przez innych lekarzy: Aldan, Nebicard, Baclofen oraz Gabagamma). Kardiolog stwierdziła u mnie stany przedomdleniowe - jednakże po wykonaniu odpowiednich badań - stwierdziła, iż nie mają one przyczyn kardiologicznych, a najprawdopodobniej - powody neurologiczne. Lek Gabagamma zażywam w dawce 100 mg w schemacie 2 - 2 - 2. Moje osobiste domniemania dotyczące obecnego stanu obejmującego nasilenie natręctw (wykonywanie każdego już nawet najmniejszego ruchu, najmniejszej części składowej każdej czynności według dokładnie określonego schematu - a przynajmniej dążenie do takiego stanu pod względem każdego istniejącego parametru opisu tej czynności przy jednoczesnej permanentnej myślowo - umysłowej analizie wykonywanych działań pod względem ich zgodności z założonym z góry schematwem ze szczególnym akcentowaniem i narzucaniem się sytuacji, w których w sposób rzeczywisty lub chociażby domniemany czy hipotetyczny schemat został źle wykonany lub niewykonany, oraz jednoczesny zapis tych wątpliwych sytuacji w pamięci i jego/ich permanentna myślowa analiza) podczas kolejnych przypadków wykonania tej samej czynności) wynika z wzajemnego sprzężenia stanów przedomdleniowych spowodowanych dużą dawką Gabagammma wywołujących według mojej obserwacji nasilenie moich wszelkich różnorodnych natręctw, które wywołują u mnie poczucie przewidywalności stabilności bezpieczeństwa równowagi kontroli et cetera.
 4. Zażywam Chlorprothixen oraz Paroxinor (a także przepisane przez innych lekarzy: Aldan, Nebicard, Baclofen oraz Gabagamma). Kardiolog stwierdziła u mnie stany przedomdleniowe - jednakże po wykonaniu odpowiednich badań - stwierdziła, iż nie mają one przyczyn kardiologicznych, a najprawdopodobniej - powody neurologiczne. Lek Gabagamma zażywam w dawce 100 mg w schemacie 2 - 2 - 2. Moje osobiste domniemania dotyczące obecnego stanu obejmującego nasilenie natręctw (wykonywanie każdego już nawet najmniejszego ruchu, najmniejszej części składowej każdej czynności według dokładnie określonego schematu - a przynajmniej dążenie do takiego stanu pod względem każdego istniejącego parametru opisu tej czynności przy jednoczesnej permanentnej myślowo - umysłowej analizie wykonywanych działań pod względem ich zgodności z założonym z góry schematwem ze szczególnym akcentowaniem i narzucaniem się sytuacji, w których w sposób rzeczywisty lub chociażby domniemany czy hipotetyczny schemat został źle wykonany lub niewykonany, oraz jednoczesny zapis tych wątpliwych sytuacji w pamięci i jego/ich permanentna myślowa analiza) podczas kolejnych przypadków wykonania tej samej czynności) wynika z wzajemnego sprzężenia stanów przedomdleniowych spowodowanych dużą dawką Gabagammma wywołujących według mojej obserwacji nasilenie moich wszelkich różnorodnych natręctw, które wywołują u mnie poczucie przewidywalności stabilności bezpieczeństwa równowagi kontroli et cetera.
 5. Jakie polecacie darmowe gabinety psychoterapeutyczne w Gdańsku?
 6. Czy ktoś z Was jest pacjentem NZOZ "Medico" w Gdańsku? Czy macie aktualny adres e - mail do tej przychodni?
 7. Czy w Internecie są dostępne jakekolwiek testy uwagi?
 8. darek88

  Prośba o pomoc

  Wiem co to mogło być. Wizyta u psychologa czy psychoterapeuty, który w sumie właściwie powiedział prawdę o braku kontroli na d swoim własnym życiem. Ja jednak chyba potraktowałem to zbyt dosłownie i teraz nie mogę się oderwać od tego. No to spróbuję powiedzieć - spadnie mi na przykład okruch czy kawałek, to od razu zaczynAM GO SZUKAĆ , JAK COŚ BIORĘ NA PRZYKŁAD KSIĄŻKĘ, pENDRIVE, CY COKOLWIEK INNEGO MUSZĘ TO ODŁOŻYĆ W TYM SAMYM I MIEJSCU I W TAKIEJ SAMEJ POZYCJI KIEDY JE BRALEM A NA PRZYKLAD AKTUALNIE W PRZYPADKU NIEKTORYCH TAKICH PRZEDMIOTOW NIE MAM TAKEJ pEWNOSCI , NAJLEPIEJ ZAPISYWALBYM W GLOWIE CZAS WSZYSTKICH CZYNNOSCI, MAM TEŻ TENDENCJĘ DO PLANOWANIA CZASEM MOŻE IRRACJONALNEGO A PÓŹNIEJ SAM JA NIE WIEM CZY PLAN ZOSTAL ZREALIZOWANY I TAK W KOLKO. JESLI COS PISZE TO JESLI ZA PIERWSZYM RAZEM NIE NAPISZE TEGO POPRAWNIE, NIE POPRAWIM BLEDOW, CHOCIAZ CZASAMI PRZEZ NIEUWAGE ZLAMIE TO ZASADE. jEŚLI POTRZEBUJECIE dalszych WYJAŚNIEN PROSZE O PYTANIA, BO TO JEST CHYBA TAK SKOMPLIKOWANE zR CIĘŻKO TO OPISAC.
 9. darek88

  Prośba o pomoc

  Tworzę tak, jakby scenariusze i czuję wewnętrzny przymus przestrzegania ich . Dotyczą one takich szczegółów i drobiazgów, że aż chyba wstyd pisać, ale jeśli chcecie, to jak najbardziej prszę pytać.
 10. Od pewnego czasu dziwnie się czuję. Chciałbym niemal kontrolować całe swoje otoczenie, każdy jego szczegół i ich najmniejsze zmiany. Bardzo proszę o pomoc. To jest nie do wytrzymania.
 11. Gdzie zapisywane są podty jako kopie zapasowe?
 12. Chciałbym kontrolować każdy swój ruch każdy swój gest , każdą swoją myś i zapisywać ją w głowie tak, jak na dysku twardym. Brałem najpierw Citabax, a później Cital. Psychiatra stwierdził u mnie zaburzenia adaptyacyjne oraz zaburzenia lękowo - depresyjne. I właściwie byłoi już w szystko dobrze. Później jednak poszedłem do psychoterapeuty w zupełnie innym miejscu i on stwierdził brak poczucia kontroli. I po tym wszystko zaczęło się od nowa, ae o moim zachowaniu to raczej wstyd pisać.
 13. Czy ktoś mógłby mi pomóc z dziwną nerwivcą natręctw?
 14. Od pewnego czasu odczuwam lęk przed zapominaniem, Już sam nie wiem, co mam zrobić.
 15. darek88

  Lęk przed zapominaniem

  O wszystkim, co miałem zrobić.
 16. Od pewnego czasu mam tendencję do konieczności kontrolowania każdej najdrobniejszej zmiany w swoim życiu oraz otoczeniu. Nie jest to przyjemne uczucie. Co powinienem zrobić?
 17. Odczuwam dziwny lęk przed zapominaniem. Czy ktoś mógłby mi to wytłumaczyć?
 18. darek88

  Lęk przed gubieniem rzeczy

  Na podstawie tego, co napisałeś wnioskuję, że Twój stan jest jednak o wiele lepszy niż moje zachowanie.
 19. Nie wiem, czy jest opisane takie zaburzenie, ale na przykład teraz siedzę cały poddenerwowany bo wydaje mi się, że zostawiłem w sumie drobną rzecz, jak bylem załatwiać sprawy i wydaje mi się, że tego nie mam.
 20. Witam. Na początku chciałbym powiedzieć, iż mam stwierdzone zaburzenia adaptacyjne F43 oraz brałem Citabax, a aktualnie zażywam Cital. Od stosunkowo długiego czasu moje samopoczucie było względnie dobre, jednak ostatnio czuję, że zaczyna się coś ze mną dziać. Mam taką dziwną przypadłość polegającą na wewnętrznym przymusie kontroli siebie oraz swojego otoczenia.
 21. Czy w przypadku wielokrotnie ponoszonej porażki jest możliwe podświadome albo świadome automatyczne dążenie do niej?
 22. Dlaczego świadomie dążę do porażki pomimo jej niechęci oraz świadomie poniżam się na wszelkie możliwe sposoby?
×