Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

darek88

Użytkownik
 • Zawartość

  65
 • Rejestracja

 1. Czy ktoś z Was cierpi na stany przedomdleniowe? Czy nerwica może być nasilona przez stany przedomdleniowe w zakresie natręctw?
 2. Czy stany przedomdleniowe mogą wywoływać lub wzmacniać nerwicę natręctw?
 3. Zażywam Chlorprothixen oraz Paroxinor (a także przepisane przez innych lekarzy: Aldan, Nebicard, Baclofen oraz Gabagamma). Kardiolog stwierdziła u mnie stany przedomdleniowe - jednakże po wykonaniu odpowiednich badań - stwierdziła, iż nie mają one przyczyn kardiologicznych, a najprawdopodobniej - powody neurologiczne. Lek Gabagamma zażywam w dawce 100 mg w schemacie 2 - 2 - 2. Moje osobiste domniemania dotyczące obecnego stanu obejmującego nasilenie natręctw (wykonywanie każdego już nawet najmniejszego ruchu, najmniejszej części składowej każdej czynności według dokładnie określonego schematu - a przynajmniej dążenie do takiego stanu pod względem każdego istniejącego parametru opisu tej czynności przy jednoczesnej permanentnej myślowo - umysłowej analizie wykonywanych działań pod względem ich zgodności z założonym z góry schematwem ze szczególnym akcentowaniem i narzucaniem się sytuacji, w których w sposób rzeczywisty lub chociażby domniemany czy hipotetyczny schemat został źle wykonany lub niewykonany, oraz jednoczesny zapis tych wątpliwych sytuacji w pamięci i jego/ich permanentna myślowa analiza) podczas kolejnych przypadków wykonania tej samej czynności) wynika z wzajemnego sprzężenia stanów przedomdleniowych spowodowanych dużą dawką Gabagammma wywołujących według mojej obserwacji nasilenie moich wszelkich różnorodnych natręctw, które wywołują u mnie poczucie przewidywalności stabilności bezpieczeństwa równowagi kontroli et cetera.
 4. Zażywam Chlorprothixen oraz Paroxinor (a także przepisane przez innych lekarzy: Aldan, Nebicard, Baclofen oraz Gabagamma). Kardiolog stwierdziła u mnie stany przedomdleniowe - jednakże po wykonaniu odpowiednich badań - stwierdziła, iż nie mają one przyczyn kardiologicznych, a najprawdopodobniej - powody neurologiczne. Lek Gabagamma zażywam w dawce 100 mg w schemacie 2 - 2 - 2. Moje osobiste domniemania dotyczące obecnego stanu obejmującego nasilenie natręctw (wykonywanie każdego już nawet najmniejszego ruchu, najmniejszej części składowej każdej czynności według dokładnie określonego schematu - a przynajmniej dążenie do takiego stanu pod względem każdego istniejącego parametru opisu tej czynności przy jednoczesnej permanentnej myślowo - umysłowej analizie wykonywanych działań pod względem ich zgodności z założonym z góry schematwem ze szczególnym akcentowaniem i narzucaniem się sytuacji, w których w sposób rzeczywisty lub chociażby domniemany czy hipotetyczny schemat został źle wykonany lub niewykonany, oraz jednoczesny zapis tych wątpliwych sytuacji w pamięci i jego/ich permanentna myślowa analiza) podczas kolejnych przypadków wykonania tej samej czynności) wynika z wzajemnego sprzężenia stanów przedomdleniowych spowodowanych dużą dawką Gabagammma wywołujących według mojej obserwacji nasilenie moich wszelkich różnorodnych natręctw, które wywołują u mnie poczucie przewidywalności stabilności bezpieczeństwa równowagi kontroli et cetera.
 5. Jakie polecacie darmowe gabinety psychoterapeutyczne w Gdańsku?
 6. Czy ktoś z Was jest pacjentem NZOZ "Medico" w Gdańsku? Czy macie aktualny adres e - mail do tej przychodni?
 7. Czy w Internecie są dostępne jakekolwiek testy uwagi?
 8. darek88

  Prośba o pomoc

  Wiem co to mogło być. Wizyta u psychologa czy psychoterapeuty, który w sumie właściwie powiedział prawdę o braku kontroli na d swoim własnym życiem. Ja jednak chyba potraktowałem to zbyt dosłownie i teraz nie mogę się oderwać od tego. No to spróbuję powiedzieć - spadnie mi na przykład okruch czy kawałek, to od razu zaczynAM GO SZUKAĆ , JAK COŚ BIORĘ NA PRZYKŁAD KSIĄŻKĘ, pENDRIVE, CY COKOLWIEK INNEGO MUSZĘ TO ODŁOŻYĆ W TYM SAMYM I MIEJSCU I W TAKIEJ SAMEJ POZYCJI KIEDY JE BRALEM A NA PRZYKLAD AKTUALNIE W PRZYPADKU NIEKTORYCH TAKICH PRZEDMIOTOW NIE MAM TAKEJ pEWNOSCI , NAJLEPIEJ ZAPISYWALBYM W GLOWIE CZAS WSZYSTKICH CZYNNOSCI, MAM TEŻ TENDENCJĘ DO PLANOWANIA CZASEM MOŻE IRRACJONALNEGO A PÓŹNIEJ SAM JA NIE WIEM CZY PLAN ZOSTAL ZREALIZOWANY I TAK W KOLKO. JESLI COS PISZE TO JESLI ZA PIERWSZYM RAZEM NIE NAPISZE TEGO POPRAWNIE, NIE POPRAWIM BLEDOW, CHOCIAZ CZASAMI PRZEZ NIEUWAGE ZLAMIE TO ZASADE. jEŚLI POTRZEBUJECIE dalszych WYJAŚNIEN PROSZE O PYTANIA, BO TO JEST CHYBA TAK SKOMPLIKOWANE zR CIĘŻKO TO OPISAC.
 9. darek88

  Prośba o pomoc

  Tworzę tak, jakby scenariusze i czuję wewnętrzny przymus przestrzegania ich . Dotyczą one takich szczegółów i drobiazgów, że aż chyba wstyd pisać, ale jeśli chcecie, to jak najbardziej prszę pytać.
 10. Od pewnego czasu dziwnie się czuję. Chciałbym niemal kontrolować całe swoje otoczenie, każdy jego szczegół i ich najmniejsze zmiany. Bardzo proszę o pomoc. To jest nie do wytrzymania.
 11. Gdzie zapisywane są podty jako kopie zapasowe?
 12. Chciałbym kontrolować każdy swój ruch każdy swój gest , każdą swoją myś i zapisywać ją w głowie tak, jak na dysku twardym. Brałem najpierw Citabax, a później Cital. Psychiatra stwierdził u mnie zaburzenia adaptyacyjne oraz zaburzenia lękowo - depresyjne. I właściwie byłoi już w szystko dobrze. Później jednak poszedłem do psychoterapeuty w zupełnie innym miejscu i on stwierdził brak poczucia kontroli. I po tym wszystko zaczęło się od nowa, ae o moim zachowaniu to raczej wstyd pisać.
 13. Czy ktoś mógłby mi pomóc z dziwną nerwivcą natręctw?
 14. Od pewnego czasu odczuwam lęk przed zapominaniem, Już sam nie wiem, co mam zrobić.
×