Cała aktywność
Kanał aktualizowany automatycznie
- Z ostatniej godziny
- Dzisiaj
-
-
* Mój dziki świat *
You know nothing, Jon Snow odpowiedział(a) na You know nothing, Jon Snow temat w Kroki do wolności
https://youtu.be/2mWUj4W430E?si=XKwUdSudGBDxO5D_ -
Jezus fajna para też lubie taka adrenaline
-
Hej. Zdecydowanie filmu :)
-
-
@Aleksandra88rr Będę na dniach testował dorzuconą do mojego standardowego zestawu leków: L-teanine. Poczytaj sobie o tym. Brzmi jakby mogła Ci trochę pomóc. A coś ogólnie przyjmujesz?
-
Nie zawsze można to zgrać z czasem.
-
Jedno z okna by sfrunęło. Albo byłoby jak u moich sąsiadów. Para ze wschodu, nie wiem jakiej narodowości. Często się kłócili, czekałem z ciekawością aż jedno zabije drugie, ale chyba nie zabiło. Raz słyszę takie głośne huknięcie czymś głuchym, ryk „A CH…J!!!” i trzaśnięcie drzwiami. Był spokój do wieczora. Niestety w nocy okazało się, że jednak żadne żadnego nie zabiło, bo jak się grzmocili, to cały blok uczestniczył.
-
No, pewnie byłby szybki rozwód.
-
Tycie po olanzapinie
mała_mi123 odpowiedział(a) na Niebieskozielona temat w Leki przeciwpsychotyczne
A co z kwestią szybkiej męczliwości i osłabienia mięśniowego po tych niektórych lekach. Realny problem jeśli chodzi o efektywne ćwiczenia po których nie będzie kilkudniowego *konania*. -
Ok, tylko kamera w sypialni. Nie żeby podglądać te paskudne czynności o których wszyscy myślą, tylko jak wy się z waszymi charakterami pokłócicie, a pokłócicie się na pewno, to ja nie chcę tego przegapić Ten, jak ustaliliśmy w innym wątku, ma pędzel, który mu się ciora.
-
Indyki chadzają na golasa z tyłem na wierzchu
-
Kurde, to ja się może ubiorę.
-
Bo to ekskluzywny przybtek i nie wchodzi się jak do chlewu drzwiami. Wchodzi się przez piwnice, gdzie oceniamy gości czy są godni z nami przebywać. A na korytarz wypraszani są zboczeńcy-podglądacze, którzy nie chcą się z nami bawić a widzieli co się tam dzieje
-
Tycie po olanzapinie
Doktor Indor odpowiedział(a) na Niebieskozielona temat w Leki przeciwpsychotyczne
I tu wracamy do poruszanego już na forum tematu diety ketogenicznej. Ja na keto czuję się świetnie, węgli jem minimalne ilości, i zdecydowanie się nie głodzę. -
Ale mózg jest jeden i wszystko jest połączone. Miałem epizod brania seroxatu (paroksetyna), który bardzo źle na mnie działał, dlatego go zmieniłem (nie pamiętam już na co, ale w końcu doszedłem do wenli). Napiłem się na nim tylko raz. Po bardzo małej ilości alko urwał mi się film i podobno robiłem bardzo dziwne rzeczy (których nie pamiętam i może to lepiej).
-
Najpopularniejsze
-
Najczęściej czytane