-
Postów
32 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
Treść opublikowana przez arters
-
Witam Mam pytanie dotyczące sertralina biorę setaloft 25mg i tritico 150mg. Proszę odpowiedzcie na pytania: 1) Czy sertralina powoduje zaburzenia erekcji? Czy jest łagodniejsza w tych sprawach? 2) Czy po minięciu skutków ubocznych 2tygodniowych wraca ochota? Chęć? Czy poprawia sie erekcja? 3) Czy przy dostosowaniu sie organizmowi do sertralina powoduje malu wszystko wraca do normy? (Libido?, Erekcja?) 4) Czy 25mg porannego zażywania sertralina I 150mg naaa noc tritico jest szansa ze tritico zniweluje skutki uboczne po sertralina I "poprawi" erekcje i libido? 5) Czy sertralina powoduje nowotwór? Bo w ulotce jest tak napisane... 6) Czy mozna cos innego dołożyć do sertralina by pomogło w leczeniu a by nie zaszkodziło w libido I erekcji? Leczenie sie na agorafobie z napadami paniki prosze o pomoc w mojej sprawie. Dziękuję.
-
TRAZODON (Azoneurax, Trazodone Neuraxpharm, Trittico CR/XR)
arters odpowiedział(a) na jowita temat w Leki przeciwdepresyjne
Witam Mam pytanie dotyczące sertralina zazywam setaloft 25mg i tritico 150mg. Proszę odpowiedzcie na pytania: 1) Czy sertralina powoduje zaburzenia erekcji? Czy jest łagodniejsza w tych sprawach? 2) Czy po minięciu skutków ubocznych 2tygodniowych wraca ochota? Chęć? Czy poprawia sie erekcja? 3) Czy przy dostosowaniu sie organizmowi do sertralina powoduje malu wszystko wraca do normy? (Libido?, Erekcja?) 4) Czy 25mg porannego zażywania sertralina I 150mg naaa noc tritico jest szansa ze tritico zniweluje skutki uboczne po sertralina I "poprawi" erekcje i libido? 5) Czy sertralina powoduje nowotwór? Bo w ulotce jest tak napisane... 6) Czy mozna cos innego dołożyć do sertralina by pomogło w leczeniu a by nie zaszkodziło w libido I erekcji? Leczenie sie na agorafobie z napadami paniki prosze o pomoc w mojej sprawie. Dziękuję. -
Witam Mam pytanie dotyczące sertralina Zazywam 25mg setaloft Proszę odpowiedzcie na pytania: 1) Czy sertralina powoduje zaburzenia erekcji? Czy jest łagodniejsza w tych sprawach? 2) Czy po minięciu skutków ubocznych 2tygodniowych wraca ochota? Chęć? Czy poprawia sie erekcja? 3) Czy przy dostosowaniu sie organizmowi do sertralina powoduje malu wszystko wraca do normy? (Libido?, Erekcja?) 4) Czy 25mg porannego zażywania sertralina I 150mg naaa noc tritico jest szansa ze tritico zniweluje skutki uboczne po sertralina I "poprawi" erekcje i libido? 5) Czy sertralina powoduje nowotwór? Bo w ulotce jest tak napisane... 6) Czy mozna cos innego dołożyć do sertralina by pomogło w leczeniu a by nie zaszkodziło w libido I erekcji? Leczenie sie na agorafobie z napadami paniki prosze o pomoc w mojej sprawie. Dziękuję.
-
A czy tritico 150 mg w połączeniu z duloksetyna 30mg moze byc odpowiednim zestawem? Czy nie dojdzie do zespołu serotoninowego? I co jest lepsze w egzystencji duloksetyna czy wenlafaksyna jesli chodzi o kastracje czy duloksetyna mniej kastruje czy wenlafaksyna? Bo tritico jest tzw poprawiaczem dołączonym do snri w celu naprawy erekcji i libido.
-
TRAZODON (Azoneurax, Trazodone Neuraxpharm, Trittico CR/XR)
arters odpowiedział(a) na jowita temat w Leki przeciwdepresyjne
Mam pytanie Biorę trittico cr 150 juz 4 tyg. Czy to juz jest jego termin terapeutyczny Czy jeszcze za wcześnie? Czy on juz zmienia w leczenie mózg Czy juz nic nie rozkręci sie? Lekarz mi mówi ze trzeba czasu żeby organizm sie przestawił na nowy lek. W dodatku jesli chodzi o libido I erekcje to on faktycznie poprawia Czy to jest jakaś ściema? Czy i ile trzeba dac mu na działanie w tej sferze? Wiem ze trzeba czasu by mózg sie zrestartował ale jest sens czekać dac mu pole do działania by erekcja zadziałała i libido wróciło? Fakt lęki wyciszył, nastrój poprawił a tamte sprawy? -
Mam pytanie, Czy coaxil powoduje zaburzenia erekcji? Czy obniża popęd seksualny? Czy obniża libido?
-
Witam, Mam pytanie, czy do dutiloxu można dołączyć coaxil? Lekarz mi zalecił ale nie wiem czy to jest dobre...tzn kazał brac dutilox rano i tritico na noc ale kazał.schodzic z dutilox I włączać coaxil na śniadanie i w obiad a na noc trittico Tylko czy można włączać coaxil z dutiloxem? Jednoczesnie schodząc z dutiloxu...boje sie interakcji. zapomnialem zapytac go czy to bezpieczne... Proszę pomozcie...
-
Bupropion działa dobrze z buspiron Ja brałem Bupropion z duloksetyna I nasilał mi objawy lękowe bo on pobudza dopamine a to skutkowało wieksze lęki.
-
Mnie z kolei nie staje ale mam chęć i mam libido czyli na odwrót
-
Czy do dutilox 60mg mozna dołączyć spamilan celem poprawy libido I erekcji?
-
TRAZODON (Azoneurax, Trazodone Neuraxpharm, Trittico CR/XR)
arters odpowiedział(a) na jowita temat w Leki przeciwdepresyjne
Czy na poprawę erekcji lepszy jest trozadon xr czy cr czy przy poprawie erekcji zakłócająca przez leki to nie ma znaczenia? -
TRAZODON (Azoneurax, Trazodone Neuraxpharm, Trittico CR/XR)
arters odpowiedział(a) na jowita temat w Leki przeciwdepresyjne
Ale czy 150mg trazodon i 30mg dutilox duloksetyna może dojść do zespołu serotoninowego? -
TRAZODON (Azoneurax, Trazodone Neuraxpharm, Trittico CR/XR)
arters odpowiedział(a) na jowita temat w Leki przeciwdepresyjne
Mam pytanie. Jaka dawka trittico xr jest skłonna poprawic erekcje? Czy 75mg jest w stanie przy dutilox 30mg pomoc w dysfunkcji seksualnej? -
ESCITALOPRAM(Aciprex, ApoExcitaxin ORO, Betesda, Depralin, Depralin ODT, Elicea, Elicea Q-Tab, Escipram, Escitalopram Actavis/ Aurovitas/ Bluefish/ Genoptim, Escitil, Lexapro, Mozarin, Mozarin Swift, Nexpram, Oroes, Pralex, Pramatis, Symescital)
arters odpowiedział(a) na Martka temat w Leki przeciwdepresyjne
Co polecacie dołączyć do elicea by wróciła erekcja i libido? Biorę jakiś czas i lipa z tymi sprawami. Pomożecie? -
TRAZODON (Azoneurax, Trazodone Neuraxpharm, Trittico CR/XR)
arters odpowiedział(a) na jowita temat w Leki przeciwdepresyjne
Biorę dutilox 30mg, ale mam problem z erekcja, czy dołożenie trittico coś zmieni? Dutilox to SNRI