Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

animal

Użytkownik
 • Zawartość

  18
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Czy ktoś miał wenfle przepisany na bol psychiczny. Somaty dokuczają a nie potwierdzenia w badaniach.
 2. Dodam że problem emocjonalne, szybko się nakrecam i przeżywam. Myślałem ze to cialo choruje a to glowa nie takie programy. Martwię się czy będzie jeszcze normalnie, zawsze byłem przewrażliwiony na punkcie, zdrowia. Od kwietnia to jest masakra ze mną. Dla tego wspomniałem o wenflafaksynie czy dulokshnie bo to głównie na bol psychiczny z tym że jaskra mam dlatego lekarz chciał próbować innych metod z tad escitalopram z pregabalina a teraz zoloft.
 3. Lek wolnoplynacy i bole psychogenne kregoslupa I prawego kolana. Sporo badań porobiłem I wszędzie że to psychogenne
 4. Pregabaline 3 miesiące, sertralina działa na noraadrebaline i dopamine?
 5. Pregabaline 3 miesiące, sertralina działa na noraadrebaline i dopamine?
 6. Bralem przez 3 miesiące escipram i pregabaline, czulem się co raz słabszy i nasiliy somatyzacja napiecie psychogenne sciegien i miesni z tad teraz sertralina. Na sertralinie Cczuję się cały spiety jeszcze bardziej, pocę się, bola miesn, sciegien jeszcze bardziej dokuczają do tego mdlosci. Umnie podłoże psychogenne, napiecie emocjonalne przełożyło się na cale cialo. Jak sertralina w miesiąc mnie nie wyciszy do wenflakasyna badz duloksetyna. Tak powiedzial psychiatra.
 7. Czy ktoś miał przy zolofcie, że bolały go kosci, wieksze napiecie scigien co przekłada się na bole w stawach, ssanie w zoladku 9 dzień przy dawce 100 mg. Z tego co czytałem to sertralina działa tez minimalnie na dopamine i noraadrenaline czy to prawda?
 8. Czy przy zolofcie i pregabalinie można wejść z antybiotykiem xifaxan. Byłem ostatnio u doktorka ale wyleciało z głowy xeby zapytać
 9. Witam, robilem przeróżna badania i reumatologiczne tez a chodzi o bole stawow I kregoslup I zaburzenie żołądkowe jelitowej. Czy duloksetyna na bole psychogenne pomaga?
 10. Jakie zrobic badania wkierunku boreliozy i które będą najlepiej miarodajne. Z góry dzięki za podp.
 11. Witam, czy w depresji lekowej moga bolec stawy i miesnie? Problemy gastryczne, brak napiecia miesnia, ból krzyża który promieniuje do prawego kolana?
 12. animal

  spam

  Witam, czy w depresji lekowej moga bolec stawy i miesnie? Problemy gastryczne, brak napiecia miesnia, ból krzyża który promieniuje do prawego kolana?
 13. Czy po pregabalinie mieliscie problem z wypróżnianiem?
 14. animal

  dubel

  Dzięki za info. Od dziecka mam jelito drazliwe, zawsze byłem nerwuskiem. Czy to możliwe że wypłukałem się z minerałów i witamin I z tad te bole?
 15. Dzięki za info. Od dziecka mam jelito drazliwe, zawsze byłem nerwuskiem. Czy to możliwe że wypłukałem się z minerałów i witamin I z tad te bole?
×