Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Andrzej_1988

Użytkownik
 • Zawartość

  36
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

481 wyświetleń profilu
 1. Twoich metod na wyjście z kryzysu także chętnie posłucham. Może mi w czymś pomogą.
 2. Napisz coś o Sobie, ile masz lat, czym się zajmujesz
 3. Andrzej_1988

  KtośCos wie

  Myślę, że mimo wszystko powinieneś się skonsultować że specjalistą na dobru początek, nawet przez jakieś tele porady poszukaj. Nikt tu nie powinien diagnozować Cię bo nikt dobrze Cię nie zna. Postaraj oddać się nawet czytaniu dobrych książek czy oglądaniu filmów póki nic z tym na poważnie nie zrobisz. Dasz rade, będzie dobrze
 4. Opowiedz więcej to może Razem z anonimowa_2001 sprubójemy coś pomóc. Zawsze jest jakieś wyjście a każdy człowiek ma prawo być szczęśliwym.
 5. Najlepiej od początku, może się okazać że mamy podobne problemy i jakoś wymienimy doświadczenia. Tak wogule to Andrzej jestem.
 6. Napisz coś więcej o Sobie
 7. Może razem coś wymyślimy konstruktywnego (•‿•)
 8. Tylko nie rób nic głupiego. Pytam o rodzeństwo bo Moi dwaj młodsi bracia są ludźmi prostszej konstrukcji widocznie i nie mają takich problemów. I jak działasz w sprawie psychologów? Tak wogule to mogę zapytać o Twoje imię?
 9. Właśnie zauważyłem, że chyba w nocy spać nie możesz? Ja w miarę spię, chyba że mały Oliwier rozrabia. Masz rodzeństwo? Nie wiem czy pytałem
 10. No to mamy podobne zainteresowania. Rolki, łyżwy też moje klimaty a teraz jescze hulajnoga elektryczna. Teraz jak siedzimy w domu Netflixa katujemy. Kupiliśmy taka specjalna przyczepkę do roweru żeby Oliwierek 13 mc mógł z nami jechać
 11. Ogólnie nie najgorzej. Teraz w czasie epidemii siedzimy w domu. Można spędzić trochę czasu z rodziną. Ale z drugiej strony też to już męczy bo nie można nigdzie dalej pojechać. Lubimy sobie jeździć na takie krótkie wycieczki. Może dlatego mało znajomych mamy bo wolimy pojechać np do parku narodowego nic pić piwo w barze. Większość ludzi takie rozrywki bawią a My nie lubimy. Fajne mamy miejsca niedaleko Lublina. No Zamość, Roztocze itp a Ty jak spędzasz wolny czas?
 12. Na pewno nie jesteś beznadziejna. Są ludzie bardzo mało inteligentni którzy mają ogromną pewność siebie. Nasz problem leży w złym postrzeganiu samych siebie. Jak na swój młody wiek bardzo inteligentne się z Tobą rozmawia. Czego nie można o wszystkich młodych osobach powiedzieć. Sami sobie tworzymy problem.
 13. A jak Twoje problemy mają się do codzienności? W czym Ci najbardziej przeszkadzają? Masz przyjaciół z którymi możesz o tym swobodnie porozmawiać?
×