Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

konfitura555

Użytkownik
 • Zawartość

  12
 • Rejestracja

 1. Witam mam pytanie jak pregabalina wpływa na libido i zdolność osiągnięcia erekcji? Czy tak jak ssri, bo np paroksetyna mnie prawie wykastrowała czy jednak dużo lepiej i jest normalne libido i normalnie można osiągnąć erekcje?
 2. Witam czy wenlafaksyna w dawce 150mg powoduje trudnosc w osiągnięciu erekcji i obniżenie libido? bo paroksetyna 40mg powodowało
 3. Mam pytanie odnośnie libido, jak działa u was wenlafaksyna na libido? Ja biore 150mg i znacznie obniża, czy ktos też tak miał? Ktoś kto bierze 75mg może powiedziec czy też tak jest?
 4. Witam mam pytanie po jakim czasie wenlafaksyna zaczęła u was działać? Biorę juz 3 tygodnie i nie widze poprawy, a nawet większa depresja i lęki, zaczynałem od 37,5 i stopniowo zwiększałem teraz jestem na 150 od 4 dni, kiedy zacznie działać? Jak było w waszym przypadku?
 5. Witam mam pytanie kiedy lek zacznie działać, bo czytałem że zazwyczaj po 2-4 tygodniach. Zacząłem od brania 37,5mg przez 6 dni i co 6 dni wzrost o 37,5 az do 150. Lek zacznie działać 2-4 tygodnie od zaczęcia przyjmowania czy 2-4 tygodnie od wejścia na docelową dawkę czyli u mnie 150mg?
 6. Mam pytanie do męskiej części forum, jak wplywa sertralina na sferę seksualną, jakie dawki mogą wpływać? Czy może powodować problemy z erekcją czy raczej tylko dłuższy czas do orgazmu, bo na paroksetynie mam problemy z osiągnięciem erekcji
 7. Mam pytanie glownie do męskiej części forum, jakie dawki bierzecie i jak wpływa na sprawność seksualna? Czy dawka 150 powoduje problemy z erekcja, bo paroksetyna 20 powodowala. Czy macie obnizone libido od lekow i czy trudniej dojsc?
 8. Jakie dawki odpowiadaja w stosunku do paroksetyny? W sensie 75mg wenli odpowiada 20 paro czy inaczej? Ktoś kto miał zamułe i słaba erekcje na paroksetynie, po przejściu na wenle mu się poprawiło?
 9. Mam pytania dotyczące wenlafaksyny, jak z erekcją i libido na tym leku? Bo na ssri paroksetynie jest slaba erekcja i mnie to denerwuje. Jak działa wenlafaksyna na lęki i fobie społeczną? Porównywalnie do paroksetyny czy słabiej? To prawda, że daje dużo motywacji i chęci do działania? Bo na paroksetynie mam brak motywacji i robienia czegokolwiek. Ktoś brał obydwa leki i może porównać działanie na sobie?
 10. Stosował ktoś sildenafil na zaburzenia erekcji przy braniu paro? Jakie dawki zadziałały? Wziąłem raz 25mg czy braniu 30 paro i nie bylo poprawy, komuś większe dawki sildenafilu pomogły?
 11. No właśnie tak czytałem, ale też czytałem że po paro ok, a np po sertralinie słabo z tym, dlatego prosiłbym o opinie więcej osób tutaj na forum na ten temat
 12. Witam, pytanie głównie do męskiej części forum, macie problemy z erekcją po paroksetynie? Jestem na 30mg już 3 miesiące i mam problem z erekcją, pojawia się niepełna erekcja, bardzo słaba. Czytałem raz że paroksetyna to chemiczna kastracja, albo że nic nie zmienia, jak jest u was? inne leki, ssri czy z innej grupy stosowaliscie i jak wpływały na erekcje? myślę o zasugerowanie zmiany leku lekarzowi z tego powodu, bo przez brak erekcji mogę od nowa dostać nerwicy...
×