Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Alesko

Użytkownik
 • Zawartość

  187
 • Rejestracja

 1. Odmówiono mi bo nie nadaję się do e-terapii rzekomo.
 2. Ja nie mam z kim pogadać w ogóle, już nie mówiąc o terapii na którą też nie mam szans.
 3. Już chyba byłem u połowy w moim mieście. A ten podobno był 'najlepszy'. Nie mam też chęci streszczać od nowa historii mojego życia.
 4. Mój psychiatra ma mnie w dupie. Ostatnio rozłączył się po 3 minutach bo ''się śpieszył".
 5. Jak radzić sobie z wyżywaniem się drugiej osoby na tobie i poniżaniem gdy nie masz możliwości odejścia? Doświadczam tego nieomal codziennie ze strony mojego ojca.
 6. Alesko

  Ciągle płaczę

  Masz do kogo się przytulić?
 7. Alesko

  Ciągle płaczę

  I tak nie mogłem znaleźć pracy, zawsze znajdzie się ktoś kto zna angielski równie dobrze, ale robi lepsze wrażenie- trudno robić gorsze wrażenie ode mnie. Od jakiegoś czasu przestałem szukać, skupiłem się na poprawie stanu swojego zdrowia.
 8. Alesko

  Ciągle płaczę

  Ja też mam wrażenie, że w niczym nie jestem dobry (oprócz tego, że dobrze mówię po angielsku). Gdy ktoś mi mówi, że jest inaczej to zakładam, że robi to z litości, albo po to by coś ode mnie uzyskać. ;/ Jestem żałosny.
 9. Alesko

  Antytalent społeczny

  Ja nie mam przyjaciół i w zasadzie także bliskich znajomych. Może tak jak ja masz Zespół Aspergera? Czytałaś coś otym?
 10. Co zrobić by ludzie mnie polubili? Mam wrażenie, że wszyscy się ode mnie tylko odsuwają, nawet gdy mam dobry nastrój
 11. Pomieszało mi się, ale tarczycowe i przytarczycowe hormony mam w normie. Nieznacznie ponad normę poziom wapnia we krwi, to jest jedyna nieprawidłowość.
 12. U mnie badania krwi, PTH i inne tarczycowe hormony w normie, ruszam się ile mogę / mam sił, unikam glutenu, słodycze jadam rzadko, witaminę D suplementuję. U mnie to na tle depresyjnym, albo Syndrom Przewlekłego Zmęczenia.
 13. Ja ostatnio śpię długo, ale tak jak byłem zmęczony tak jestem nadal
×