Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Gondolier

Użytkownik
 • Zawartość

  5
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Lekarz przepisując mi Pregabalinę lekko się uśmiechał, chyba sam nie wierząc w jej działanie. Drugi lekarz zwiększył dawkę na 2 x 150. Lek na mnie działał. Aktualnie nic nie zażywam. Efekty uboczne tak jak pisze martinma - drętwienie nadgarstków po koniuszki palców, które budziło mnie w nocy i w mniejszym stopniu utrzymywało się do około 12 godzin. Ustało po zmniejszeniu dawki. Dodam jeszcze, że w nocy wydzielałem bardzo mocny odór amoniaku. Poduszka i koszulka były mokre a po powąchaniu, aż kręciło się w głowie, takie to było mocne. Poduszka po kilku miesiącach zrobiła się żółta (jakbym na nią sikał conajmniej) i nadawała do wyrzucenia. Lekarz stwierdził, że to niemożliwe, iż tak się stało po Pregabalinie, tylko z mojej nadwagi. Ustało po odstawieniu leku.
 2. Gondolier

  Witam

  Chodzę na psychoterapię. Niby terapia nie pomogła mi bezpośrednio w leczeniu ale ... terapeuta otworzył mi oczy. Odkryłem, że całe życie nie robiłem tego czego chcę, tylko to co chcą inni. Wiecznie dawałem sobą kierować i manipulować. Kompletnie nie spodziewałem się takiego odkrycia w sobie. I tutaj zaczyna się błędne koło, bo mam pracę, której nie cierpię. Próbowałem się przekwalifikować, ale z uwagi że na naukę potrzeba czasu i kasy nie udało mi się, bo nie mam ani jednego ani drugiego (mam żonę i dziecko). No właśnie żona też mnie blokuje. Chciałem wyjechać dorobić za granicę i oczywiście mnie nie puści. Ogólnie nie pochwala mojej psychoterapii, gdyż stałem się teraz człowiekiem, który domaga się swoich praw i więcej od życia. Boli ją to, bo ona lubi mieć wszystko poukładane i wyjaśnione oraz lubi dominować. Z drugiej strony bardzo kocham nasze dziecko, a ona jest bardzo (aż za bardzo) pracowita - w domu jest błysk, pranie, prasowanie, gotowanie perfekt. Byłem pokornym trybikiem w tej maszynie, aż udałem się na psychoterapię i za którymś spotkaniem po prostu przejrzałem na oczy. Dodam, że poznałem żonę jak jeszcze moja fobia była słaba, a ślub brałem na benzodiazepinach.
 3. Gondolier

  Witam

  Tak. Najpierw brałem benzodiazepiny bez porozumienia z lekarzem przez prawie dwa lata. Potem ratunkiem był zestaw Asertin 50 + Pregabalina 300 (2x150). Aktualnie nie zażywam nic od 8 miesięcy. Niby mam poprawę, ale jednak czuję się innym człowiekiem po tym wszystkim - mniej błyskotliwym, trudno mi się rozmawia ( w ogóle nie chce mi się rozmawiać z ludźmi), brakuje mi słów. Ogólnie tak jakby mój mózg się postarzał? Bardzo mi z tym źle.
 4. Gondolier

  AKUPUNKTURA

  Witam Oglądałem w zeszłym miesiącu film dokumentalny dotyczący tkanki powięziowej. W skrócie (odnośnie akupunktury) wynikało z niego, że powięzi są w dużym stopniu odpowiedzialne za ból. Wbijanie igieł po prostu rozluźnia powięzia, co zmniejsza uczucie bólu.
 5. Gondolier

  Witam

  Witam Cierpię od ponad 12 lat na fobię społeczną. Mam nadzieję wtrącić na forum jakieś cenne uwagi od czasu do czasu.
×