Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Wellner

Użytkownik
 • Zawartość

  49
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Zdecydowanie lepiej było w pierwszym miesiącu brania Esci w dawce 20 mg . Byłem wtedy bardziej zmotywowany do życia teraz jest zupełnie odwrotnie . Z góry dzięki za odpowiedź .
 2. WItam Biorę Esci 20 mg już 3 miesiące i teraz przez ostatni miesiąc czuje się bez sił . Cały czas zmęczony i bez chęci do życia . Maił ktoś podobne efekty ?
 3. Czuje się bardziej zmotywowany do pracy na Esci ale czasem łapie takie zamulenie czy jest jakiś lek na to aby być jeszcze bardziej aktywniejszy i mniej zamulony ? Jestem 8 tydzień na Esci , czy przy kolejnych tygodniach brania będą większe efekty na OCD ? Teraz czuje że mniej mnie męczy OCD .
 4. Czuje się bardziej zmotywowany , pobudzony do działania , wykonywania swoich obowiązków i czuje się pozytywnie przy braniu 20 mg Esci . Czy też tak macie ? Czy będzie to zawszę odczuwalne przy braniu tego leku ?
 5. Czuje się bardziej zmotywowany , pobudzony do działania , wykonywania swoich obowiązków oraz czuje się pozytywnie przy braniu 20 mg Esci . Czy też tak macie ? Czy będzie to zawszę odczuwalne przy braniu tego leku ?
 6. 11 dzień na Escitalopram`ie , efekty uboczne zmniejszają się .
 7. Wellner

  Pustka

  Apek Edytowałem moją odpowiedź bo widziałem że pisałeś już do mojego tematu ale dzięki za dokładniejszą odpowiedź .
 8. Wellner

  Pustka

  Kompulsje u mnie to analiza myśli . Jeśli czegoś nie przemyślę to nie mogę się na niczym skoncentrować lub zająć czymś innym i mam niepokój . Mam tak przez 8 lat bez zmian. Jestem teraz na Esci 10 dzień ( 5 mg)
 9. Czasem czuje się embrionem , może będzie to miało jakiś wpływ na moc 5 mg .
 10. Jutro wielki dzień . Zwiększam dawkę ! Będę brał całe , pół tabletki (5mg) ! Zobaczymy może będzie papę z dachu zrywać !
 11. Codziennie myślę o tym . W mojej najbliższej rodzinie nerwice występują dziedzicznie ale najbardziej ciężką nerwicę dostałem ja bo jestem kumulacją nerwic rodzinnych ale mimo wszytko czasem dostaje werwę do szybkiego podjęcia różnych decyzji które wychodzą na dobre . Wiem jedno nie mogę się poddać muszę działać
 12. Wellner

  Podkarpacie RZESZÓW

  Jest ktoś ?
 13. 7 dzień na Escitalpram`ie zobaczymy co będzie z tym moim OCD oraz ujawniającą się depresją i dziwnymi lękami przed negatywnie nastawionymi do mnie ludźmi . Jak na razie efekty uboczne mimo małej dawki ostatnie 5 dni miałem otumanienie które trwało długo teraz chyba to przechodzi .
×