Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

bialas55

Użytkownik
 • Zawartość

  73
 • Rejestracja

 1. A z tym lękiem, biorę pregabaline 300x2 już 7 miesięcy, ale być może już ona zrobiła co miała zrobić i potrzeba nowych bodźców. Wyczytałem takie opipramol, doksepina, spamilan, któreś jest godne uwagi i lekarz przepisze bez wahania?
 2. Po dwóch próbach jednak odpuszczam. Ja nie jestem niewiadomo jak chory, by brać dwa antydepresanty. Obniżyłem też dawke na 150mg, po 200 jakieś takie poddenerwowanie, niepokój. Potwierdzam co dużo osób pisało, że jakiś lęk sie czai w pierwszych tygodniach brania, przy innych antydepresantach tego nie odczuwałem, chyba sertralina to nie był dobry wybór dla lękowca.
 3. Jak prosiłem swojego lekarz o dołożenie drugiego anty do serty, to on zdecydowanie, że to wcale nie będzie lepiej, on zna to z autopsji. A jak mu jeszcze powiedziałem, że mam Anafranil to kategorycznie zabronił łączyć. Dobry lekarz, zawsze daje to o co poproszę, od wysokiego i zaraz najwyższego dawkowania, na spokojnie przyjmuje to że sam se podwyższam dawki. Ale jest tak jak mówisz, nie odpuszcze skoro mam i musze sam się przekonać.
 4. Biorę 200mg serty rano, dziś dołożyłem na noc 112mg anafranilu, nie występuje wzrost niepokoju jaki był odczuwany przy braniu tych leków razem rano. Jeszcze ryzyko zs, to przecież dobrze może zdechne i będzie w końcu spokój w głowie . Tak wiem, tylko co nas to obchodzi, tak se napisałem.
 5. Spróbowałem na własnej skórze i potwierdzam. Efektem był jakiś taki wewnętrzny niepokój. Zawsze myślałem, że więcej znaczy lepiej, jak widać niekoniecznie, zresztą ja nie jestem jakiś bardzo chory, że muszę brać dwa antydepresanty naraz.
 6. 200mg sertraliny + 75mg anafranil od jutra chcę brać? . Czytam ten wątek i znalazłem posty, że sertra + antek to bardzo dobre połączenie.
 7. Wyczytałem ciekawą rzecz w ulotce: sok grejpfrutowy może zwiększać stężenie sertraliny w ogranizmie, także jeśli komuś brakuje z tego co bierze.
 8. Od dziś biorę 200mg, tak od razu max dawka. Jakieś duże przeciwskazania, aby po tygodniu dołożyć 75mg anafranilu (jestem po 6 tygodniowym braniu antka w dawce 225, także wiem z czym to pije)? Takie bajki jak ZS mnie nie dotyczą. A co chciałbym uzyskać dorzucając antka, wyznaje zasadę więcej znaczy lepiej.
 9. Mogę ci na swoim przykładzie odpowiedzieć, u mnie 75mg to zdecydowanie za mało. Za 2 tygodnie mam wizytę i chyba chwilowo zmienię na sertraline/fluwoksamine, sam już nie wiem co to robić, jeszcze ostatnio kilka razy zdarzyło się kilka piwek, marihuana i na pewno zaburzyłem leki. Za pierwszym razem anafranil zadziałał cuda, po co ja go odstawiałem. Zresztą chyba jest taka niepisana zasada, że bierzesz lek, on działa, ty go odstawiasz, ale w nie długim czasie znów do niego wracasz i już nie ma tego działania.
 10. Biorę już prawie 4 tygodnie, od tygodnia 187,5 mg. No nie wiem, ale jeszcze chyba nie działa, coś jeszcze ma szanse się wydarzyć?
 11. Ciężko mi cokolwiek napisać o wpływie na serce, bo nie doświadczam pod tym względem żadnych niedogodności. W ulotce pisze coś takiego Przeciwskazania: Wrodzony zespół wydłużonego odstępu QT. Picziklaki czy wypicie jednego piwa to będzie wielki jakiś problem? Biorę już te leki pół roku i zero alkoholu, a teraz wiosna, ciepło i to piwko by się wypiło.
 12. Ja sam poprosiłem, bo mój by dalej próbował z ssrami, ja straciłem cierpliwość po trzech. Anonim 18 tak jest taka możliwość, ja biorę 150mg na dzień i nie doświadczam zmęczenia, ospałości. Ale sam lek to nasennie dobry jest, położe się spać 20 21 czy 22 23 zawsze szybko bezproblemowo zasne.
 13. Wolałbym 150 za raz, ale uboczne wtedy bardziej dawały się we znaki.
×