Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

SouthernSun

Użytkownik
 • Zawartość

  81
 • Rejestracja

 1. SouthernSun

  Postulaty Strajku Kobiet

  W pełni popieram strajki i gdy tylko mogę czynnie się w nie angażuję. Uważam natomiast że formułowanie jakichkolwiek postulatów oprócz natychmiastowego ustąpienia rządu i ustanowienia rządu tymczasowego jest błędem ponieważ zmniejszy siłę protestów.
 2. SouthernSun

  Polska a inne kraje

  Myślę że tak właśnie będzie. To już ostatecznie w***** naród i to będzie koniec ich zamordystycznych rządów.
 3. SouthernSun

  Polska a inne kraje

  Trochę bałem się to napisać ale też tak uważam. Ofiary i tak będą a te bezsensowne lockdowny są zabójcze dla gospodarki i zaraz będziemy umierać nie z powodu wirusa ale z głodu.
 4. SouthernSun

  Polska a inne kraje

  Mamy w Polsce kompletny chaos spowodowany niekompetencją rządzących. Wuc narodu całkowicie już odleciał i przez to wyprowadził ludzi na ulice w szczycie epidemii. To on jest bezpośrednio odpowiedzialny za to co się teraz dzieje.
 5. No z tym szpitalem na stadionie to jest ogólnie super pomysł. Chorych ludzi trzymać bez ogrzewania gdzie temp. w nocy będzie za chwilę spadała poniżej 0. Mogli zrobić ten szpital w ogrzewanych halach w Nadarzynie ale nie... Pierwszy sekretarz zadecydował że korzystanie z pomocy prywatnego przedsiębiorcy to będzie policzek wymierzony w godność partii. Wszystko musi być państwowe... PRL BiS.
 6. SouthernSun

  Za dużo wszystkiego

  Powiem Ci że jak jako mężczyzna również nie czuję się bezpiecznie w tym kraju, zwłaszcza po ostatnich wypowiedziach naszej zamordystycznej władzy. Myślę że większość ludzi odczuwa teraz silne emocje i to dlatego dzieje się to co się dzieje. Jestem dumny z was kobiet, które walczycie wolność nas wszystkich. Jesteś potrzebna nam wszystkim którzy nie chcą i nie potrafią oddać swojej wolności.
 7. SouthernSun

  Aborcja

  Kościół i kaczyński tak dużo mówią o prawie do życia, a nic o prawie do śmierci. Co jeżeli dziecko które rodzi się z różnymi poważnymi wadami wcale nie jest szczęśliwe? Co jeżeli jego życie to pasmo niekończącego się cierpienia fizycznego i/lub psychicznego? Pół biedy jeżeli taki człowiek z racji np. upośledzenia w poważnym stopniu nie jest świadomy tego w jaki sposób jest traktowany w szkole, w sklepie, na ulicy czy gdziekolwiek indziej. A jeżeli wszystko to czuje i rozumie?? Na samą myśl łzy cisną mi się do oczu ponieważ wiem jak ludzie potrafią być okrutni dla inności. Wystarczy że ktoś jest po prostu introwertykiem i już ma przerąbane w szkole, w pracy i w życiu. Co musi czuć np. dziecko z zespołem Downa nie chcę nawet myśleć bo mnie to przerasta . Dlaczego nie ma w Polsce prawa do eutanazji na życzenie? Kościół po prostu lubi znęcać się nad ludźmi, najwyraźniej sprawia im to satysfakcję.
 8. SouthernSun

  Aborcja

  @initium Takie są prawa protestów. Nie jest możliwe żeby tak duża ludzi mówiła jednym głosem. Moim zdaniem tylko referendum w tej sprawie byłoby sprawiedliwym rozwiązaniem. Mam nadzieję że wkrótce czeka nas wymiana władzy bo z tymi zamordystami nie będzie to możliwe.
 9. SouthernSun

  Aborcja

  Jestem za prawem do aborcji. Jeżeli odpuścimy rządowi w tej kwestii to niedługo będziemy mieli katolicki szariat. Zaraz po aborcji zakażą stosowania antykoncepcji.
 10. SouthernSun

  O co w tym życiu chodzi?

  Moim zdaniem nie jest to ponura wizja. Jeżeli wierzysz w życie wieczne to będziesz się tym cieszyć również po śmierci a jeżeli wierzysz że po śmierci świadomość po prostu przestaje istnieć to znaczy że nie będzie to już twoim zmartwieniem. Mnie bardziej zastanawia dlaczego ludzi tak bardzo chcą żeby coś po nich zostało na ziemi. Ja mam gdzieś czy coś po mnie zostanie czy nie.
 11. @Luna* Masz rację ale ja odnoszę się to pierwszego posta @Bonus. Ja zrozumiałem że nie chodzi tu stricte o środek płatności ale o że "pieniądz rządzi światem" i wszystko jest jemu podporządkowane.
 12. ZUS to typowa piramida finansowa, a jak wiadomo każda tego typu konstrukcja po pewnym czasie upada. Tną koszty gdzie się da ale nic już nie da się zrobić. Liczyli na to że wirus zmniejszy ich koszty ale się przeliczyli.
 13. Ciekawy temat. Myślę że większość z nas jeszcze tego doczeka. Nierówności społeczne w końcu muszą doprowadzić do zmiany porządku świata.
 14. Większość tych samochodów jest w leasingu lub na kredyt. Domy i mieszkania na kredyt... No ale nie ma się czemu dziwić, przykład idzie z góry. Państwo Polskie jest zadłużone po uszy. Rząd decyzjami RPP wspiera życie na kredyt. Nie opłaca się oszczędzać. Zobaczymy do czego to doprowadzi.
 15. Myślę że występuje u ciebie mechanizm błędnego koła tj. lęk powoduje ucisk w brzuchu a to z kolei powoduje jeszcze większy lęk. Po twoim opisie wnioskuję że bardziej boisz się tego że zwymiotujesz niż samej wizyty u dentysty. Mi w takich sytuacjach pomaga przyjęcie najgorszego scenariusza czyli mówię sobie w myślach: ok, idę dziś do dentysty i z całą pewnością zwymiotuję. Akceptuję to. Lęk po chwili mija. W psychologii jest tak że dostajesz to czego najbardziej się obawiasz. Jeżeli to coś zaakceptujesz to przestajesz to dostawać. Piszę na podstawie własnych doświadczeń.
×