Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

yayo123

Użytkownik
 • Zawartość

  47
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. cały czas naćpana byleby o tobie nie myśleć
 2. Nie brzmi dziwnie. Mam tak samo:) i ja również ;-)
 3. dark room honey, i follow you
 4. yayo123

  Skojarzenia

  bernardyn - pies
 5. yayo123

  X czy Y?

  samochód piwo czy wino?
 6. ( Dean )^2, znam facetów którzy nie mają problemów z włosami, a golą się na łyso, bo zwyczajnie lubią/ chcą. i mają w nosie co na ten temat powie rodzina. z resztą.. dorosły chyba jesteś. i tak mi się wydaje, że nieco wyolbrzymiasz, inni ludzie pewnie nawet tego nie zauważają, tylko Ty dostrzegasz w tym "tragedie".
 7. yayo123

  X czy Y?

  Basen! letnie wieczory czy letnie poranki?
 8. yayo123

  ot

  tropiciel, a no jestem rozhuśtana emocjonalnie. z resztą.. facet nie zrozumie, kobiety ten proces przechodzą nieco inaczej. "oddaje siebie bezwarunkowo" no to podziałało w dwie strony akurat. no co zrobisz, nic nie zrobisz - chyba jesteśmy nienormalni ;]
 9. yayo123

  Czy masz?

  Tak Masz ulubioną płytę?
 10. yayo123

  Skojarzenia

  dusza - raj
 11. yayo123

  ot

  noszila, trafiłaś w samo sedno. Mądrze gadasz, ja to wszystko wiem, ale.. Niestety to "uwolnienie się" nie przychodzi jak na zawołanie. Minęło już troche czasu, odzwyczaiłam się od niego, mniej analizuje, funkcjonuje, nawet zajęłam się sobą. Ale.. Jednak rysa została i to spora. W momentach krytycznych moje myśli najlepiej opisuje pewna piosenka, mogłabym wkleić tutaj cały tekst, ale zarzuce jednym cytatem "Nie ma tu ulgi, widzę cię w moich snach i wszyscy mnie ponaglają, ale ja czuję twój dotyk. Nie mogę się wyzwolić, czuję cię w moich snach mówiącego mi, że wszystko ze mną w porządku" . I masz racje, wraz z nim odeszła pewna część mnie. I nad nią muszę teraz pracować.
 12. yayo123

  Skojarzenia

  konwalia- perfumy
 13. yayo123

  Cytat na dziś

  Wierzę w wolność otwartej drogi. A moje motto jest takie samo, jak zawsze: wierzę w dobroć nieznajomych. A kiedy jestem w stanie wewnętrznej wojny, jadę. Po prostu jadę. Kim jesteś? Czy jesteś w kontakcie ze swoimi najciemniejszymi fantazjami? Czy kreujesz swoje życie dla siebie? Życie, w którym możesz je swobodnie odkrywać? Ja tak. Jestem ku wsko nienormalna. Ale jestem wolna.
 14. yayo123

  ot

  Ja byłam przez 5 lat z jednym. Miłość życia, plany, cele, wspólne zamieszkanie itd. Przy nim czułam się bardzo atrakcyjna, kompleksy poszły w bok. No i posypało się. Po rozstaniu moja pewność siebie legła w gruzach. Kompleksy powróciły. Nie potrafię zbudować relacji z innym facetem. Kiedy jakiś mnie skomplementuje, to ja w to nie wierze, nie traktuje tego poważnie, zawstydzam się. Zapomniałam już też w sumie jak rozmawiać z facetami, w końcu przez ten czas byłam wierna jednemu. Może to wina upadku pewności siebie, a może po prostu tkwię jedną nogą jeszcze w tamtym związku.. Z jednej strony chciałabym poznać kogoś. Kogoś z kim znajdę wspólny język, kto będzie. A z drugiej.. no nie potrafię.
×