Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

iskier

Użytkownik
 • Zawartość

  13
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. iskier

  Fobia społeczna!

  @sopo19 Nie musisz wykonywać wszystkich misji. Weź zrób kilka tych pierwszych, chyba potrafisz nauczyć się prostych regułek typowych takich smalltalków, no te pierwsze o godzinę etc. to na pewno dasz radę, chodzi o to by się obyć z obecnością ludzi, ludzie nie gryzą. Co do Polaków to poszukaj w swojej okolicy, na pewno są, pójdźcie gdzieś razem na zwiedzanie większa grupą. Co do czerwienienia się to może psychoterapeuta by Ci pomógł wyzbyć się tego problemu, może coś się wydarzyło w życiu co podświadomie powoduje denerwowanie się i czerwienienie. Miałem samemu problem z przeszłości który przyszedł znienacka i odbiło to się na przyszłości pomimo że zdawałem sobie sprawę z problemu. Pozbyłem się tego problemu w naturalny sposób, na żywioł aż o tym zapomniałem. W głównej mierze sami się skazujemy na problemy poprzez izolację i nie szukanie ludzi od których moglibyśmy się uczyć, czerpać motywację, mieć wspólne cele.
 2. iskier

  Fobia społeczna!

  @sopo19 Demonic Confidence wypróbuj. Musisz obyć się z ludźmi. Znajdź jakieś pasje.
 3. iskier

  Chęć ucieczki

  Ale ucieczka ma uzasadnienie. Może w głębi duszy chce poznać innych ludzi? Doświadczać czegoś nowego? Dlatego ciekawi mnie czy chodzi mu o spalenie mostów i dlaczego jeśli tak jest?
 4. Polecam: włączcie sobie napisy. Nasze ciało ma wpływ na nasz mózg i nasze zachowania. Jeżeli macie problem z pewnością siebie to wystarczy fejkować swoje zachowanie poprzez postawę ciała, aż stanie się to oczywistością. Coś w tym jest. Przy postawie otwartej mam więcej energii i mniejsze obawy przed porażką, która niekoniecznie musi nadejść, wszystko w naszych rękach.
 5. Kobiety lecą w pewnym sensie na status społeczny, ma to uwarunkowania genetyczne. Jak komuś nie pasuje nie musi się obnosić ze swoim bogactwem.
 6. iskier

  Straciłem życie

  @shylock Całe życie nie miałeś wsparcia najbliższych i ludzi którzy wynikając z ram społecznych powinni być Twoimi "kolegami" - mowa o szkole. Żyjesz w błędnym przekonaniu że jesteś gorszy od innych i że nie zasługujesz na lepsza dziewczynę, że nie możesz się wyszumieć. Co jest totalną bzdurą. Ja na Twoim miejscu poszedłbym do dobrego psychologa na parę sesji. Zainteresował się uwodzeniem kobiet (masz wielu dobrych coachów) i co najważniejsze. ZAJĄŁ SIĘ SOBĄ. Cały czas pracowałeś dla innych, by dogodzić ich upodobaniom (rodzice, pierwsza dziewczyna). Na swojej drodze spotykałeś nieodpowiednie osoby, omijaj toksycznych ludzi szerokim łukiem, nikt ci nie pomógł dlaczego miałbyś się przejmować ich losem. To boli że rodzice są jacy są, ale powinieneś skupić się na sobie, a gdy zyskasz większa pewność siebie z większym dystansem będziesz mógł podejść do samej relacji z rodzicami. Na pewno masz swoje zainteresowania, szukaj mentorów i ludzi o podobnych zainteresowaniach, wzrastaj wraz z nimi. Wspomniany psycholog wypełni lukę po niewysłuchaniu Ciebie przez społeczeństwo, a dobry coach z uwodzenia zaprowadzi rewolucję jeśli chodzi o pewność siebie, kobiety i rozwój. Nie popełniaj samobójstwa bo życie jest piękne, trzeba o nie walczyć. Nie jesteś jedyny który ma takie doświadczenia, są o wiele gorsze przypadki.
 7. iskier

  Chęć ucieczki

  A co cię przytłacza na miejscu zamieszkania? Ludzie? Nadmiar obowiązków? Okolica? Może nie rozumiesz się z bliskimi? Spotykasz nieodpowiednie osoby? Zajmujesz się w życiu czymś co nie sprawia ci frajdy? Za mało napisałeś o sobie...
 8. Kro ci każe w związku mieć dzieci i pracę?
 9. Każdy zasługuje na miłość i normalne traktowanie. Czy istnieje w Twoim życiu jakiś element, który według ciebie nie jest dopracowany? np. sprawy zawodowe? Jakie są twoje priorytety? Jak by wyglądał świat w którym byłabyś umiejscowiona ty - jako osoba szczęśliwa?
 10. iskier

  wegetacja

  Nie czujesz obowiązku polepszenia swojego statusu dla dobra dzieci?
 11. Mam pytanie. Dlaczego wiązałaś się z gościem który wyśmiewa się z ludzi bez powodu?
 12. iskier

  Dyscyplina finansowa

  Może problem leży w tym że masz małe przychody? Niesatysfakcjonujące ciebie i szukasz teraz usprawiedliwienia dla twoich tez?
×