Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

annisokay

Użytkownik
 • Zawartość

  89
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. annisokay

  I wybory za nami.

  Na to bym specjalnie nie liczył, do tego jest potrzebna głęboka, bolesna ale i niezbędna przebudowa moralna zarówno elit politycznych jak i całego społeczeństwa, żadna obecna partia nie daje żadnej nadziei na tego typu zmianę. Nepotyzm, kolesiostwo ma i będzie się miał dobrze w Polsce (17% dla PSL !!!, to jest najcięższy rak toczący Polskę od 25 lat, ułożą się zawsze i z każdym, z SLD, z PO a za rok zapewne z PiS-em)
 2. annisokay

  I wybory za nami.

  i wtedy do władzy dojdzie PiS .... kolejna banda przekrętasów i złodziei, układ mafijno-kościelny rozwala mnie ta ślepa wiara zwolenników dzisiejszej opozycji że jak do władzy dojdzie PiS to Polska stanie się krainą mlekiem i miodem płynącą, będzie tak samo albo i gorzej. Uprzedzając pytania, nie głosowałem na PO.
 3. annisokay

  AFERA TAŚMOWA 2014

  A ja mimo wszystko z dwojga złego wole przewidywalnego złodzieja, niegroźnego dla mojego światopoglądu, który nie będzie zamykał gazet i telewizji i za którego mam pewność że mogę mówić co chcę niż nieprzewidywalnego psychola który ostatnio już przerzucił się z robienia w Polsce Węgier na robienie tutaj drugiej Turcji, chciałbyś na ulicach mieć wojsko, armatki wodne, brutalne tłumienie manifestacji? zamykanie nieprzychylnych rządowi gazet i telewizji ? Jestem dziwnie spokojny że Kaczyńskiego stać na takie coś a w takim kraju nie chce żyć, to jest zaleta Tuska, może i jest złodziejem, są afery w jego rządzie ale jesteś spokojny o swoją szeroko pojętą WOLNOŚĆ. No i nie wiem skąd to dziwne przekonanie że za rządów PiS-u nie byłoby afer, przekrętów, złodziejstwa, nepotyzmu, podwyższania podatków, że miałbyś więcej w portfelu itd. Zapewniam Cię że byłoby to samo co teraz. Każdy jeden rząd w ciągu tych 25 lat kończył tak samo. A walka z korupcją za Kaczyńskiego to były permanentne pomówienia, domysły, oskarżenia i niszczenie ludzi bez dowodów, za takie coś to ja dziękuję. Prokuratura i sądy mają działać niezależnie, a nie za zamówienie polityków. Akurat za oddzielenie funkcji ministra sprawiedliwości od funkcji prokuratora generalnego trzeba PO przyklasnąć.
 4. annisokay

  AFERA TAŚMOWA 2014

  Ostatnia rzecz której potrzebuje ten kraj to chrześcijańsko-demokratyczny rząd, uważam że wszelka religia powinna być od polityki oddzielona grubym, nieskończenie wysokim murem, a takie kwestie jak aborcja, eutanazja itd powinny być potraktowane ultraliberalnie, to powinna być kwestia sumienia każdego człowieka, a nie decyzja polityków czy co gorsza jakiś księży czy inny ludzi związanych z jakąkolwiek religią. Mamy w Polsce tendencję do narzucania na siłę innym swoich poglądów, tego co mają lub nie mają robić, nie dopuszczamy do siebie innych poglądów, że ktoś może myśleć inaczej, przeciwników politycznych chcemy palić na stosie i wieszać na latarniach. Niestety takie rządy czekają nas w niedalekiej przyszłości, PO pewnie przegra kolejne wybory i Polską będzie rządzić wcale nie taka abstrakcyjna koalicja jak PiS+Korwin lub PiS+PSL, czym się to skończy wystarczy sobie przypomnieć 2 lata rządów Kaczyńskiego, obrażanie wszystkich, szukanie haków, pomówienia itd. Do tego stanie się coś czego jestem pewien, czyli jedyną motywacją jaką ma Kaczyński żeby zdobyć władzę to jest zemsta na Tusku za Smoleński. On zrobi wszystko żeby go za to zniszczyć, zastanówcie się nad tym, to jest forum o takich tematach i stawiam tezę, że prezes PiS-u to jest bardzo głęboko zaburzona osoba owładnięta żądzą zemsty, a tacy ludzie są z reguły niebezpieczni. A i głosowałem na PO ale już nie głosuję, na ostatnich wyborach oddałem pusty głos, nie ma nikogo kto reprezentuje moje poglądy.
 5. DwaGuziki, Wszystko co piszesz to prawda, tylko że w Polsce nie ma ustawy regulującej zawód psychoterapeuty i w świetle polskiego prawa każdy pan Zdzisio spod monopolowego który nagle stwierdzi że chce uzdrawiać ludzkie dusze i umysły może się nazwać psychoterapeutą. Te wszystkie studia, szkolenia, certyfikaty itd. są po to żeby właśnie odróżnić fachowców od panów Zdzisiów.
 6. piwko, komputer i udaję że wszystko jest ok, jak ja nienawidzę weekendów .....
 7. annisokay

  Samotność

  http://zenonzabawny.wordpress.com/2014/04/04/gdyby-zamiast-jandy-pociagiem-jechala-feministka/ dobry tekst odnośnie dyskusji która toczyła się na paru poprzednich stronach, jak żyć ja się pytam ? (Tylko proszę potraktujmy to humorystycznie)
 8. Fugu, co do tego co napisałeś o średniej to też się zgadzam, ja tylko napisałem co przeczytałem a swoją drogą to gdzieś na tym forum zostałem zjechany za podobną opinię do Twojej. Sugerowałem tam żeby spojrzeć na medianę i dominantę.
 9. Fugu, ale warto też sobie uświadomić że zmiana studiów to nie żadne tragedia, w ogóle zmiana decyzji to nie jest żadna tragedia ani porażka , nie ma co straszyć że ten wybór jest aż tak ważny, czasem takie poszukiwania i zmiany są bardzo cenną nauką na przyszłość, a tak poza tym zgadzam się z tym co napisałeś w pkt 1 i 3 a co do drugiego to przeczytałem dziś że średnio pielęgniarka w Polsce zarabia 2350 z groszami a tylko 0.05% zarabia powyżej 3k , więc szału nie ma.
 10. Auman, jest tylko jedna szans że mogą Cię aresztować, jeśli ściągałeś te gry za pomocą torrenta lubi innego programu p2p i do tego po ściągnięciu udostępniałeś swoje pliki za pomocą tych programów innym użytkownikom, do tego musiałbyś to robić naprawdę masowo i musieli by Ci jeszcze udowodnić że czerpałeś z tego jakieś zyski, w innym przypadku grozi Ci co najwyżej grzywna ale i to jest bardzo wątpliwe, więc może to Cię trochę uspokoi, nikt do więzienia nie idzie za ściągnięcie paru gier w roku.
 11. annisokay

  Samotność

  pustkowiec, doskonale znam to uczucie, też nienawidzę piątków, rano praca, jakoś ten czas leci a czym bliżej wieczoru tym gorzej, potem piwo żeby nie myśleć o samotności + komputer żeby zająć jakoś czas
 12. annisokay

  Samotność

  Lonely94 ja tylko cytowałem Kestrela w domyśle chodziło mi o to że uważam że oszukiwanie to najgorsze co możemy sobie robić (co oczywiście nie oznacza że sam siebie nie oszukuję )
 13. annisokay

  Samotność

  Kestrel No z moich obserwacji wynika że permanentnego polubienia izolatki nie ma przynajmniej w takim stanie aby przez całe życie z tego powodu odczuwać spokój
 14. annisokay

  Samotność

  Kestrel ja jako "izolator wysokiego lvl'u " tych co mają kompletnie wyjebane mogę podzielić na dwie grupy, psychopatów którzy są w zdecydowanej mniejszości i oni zapewne mają wyjebane i druga część to "najgorsi ściemniacze", ukrywający "swoje ludzkie "Ja" " . Przerobiłem w swoim życiu wiele różnych etapów samotności, dotarłem też do takiego kompletnego wyjebania, i nawet przez parę lat żyłem tak sobie absolutnie przekonany że żadni inni ludzie są mi do niczego nie potrzebni , tak jak to napisałeś, nie miałem żadnych upierdliwych rozkminek, polubiłem swoją izolatkę, ale ostatnio niestety zaczęło się okazywać że to jest jedna wielka ściema i że na dłuższą metę tak się jechać zwyczajnie nie da, tak więc zachęcam Cię do jak najszybszego odpuszczenia sobie planu osiągnięcia kompletnego wyjebania
×