Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

1depression

Użytkownik
 • Zawartość

  8
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Nie wiem jak sobie poradzić. Czuję się kompletnie bezwartościowa nie tak dawno byłam piękną kobietą a teraz nie mogę na siebie patrzeć. Nie mam sił aby walczyć o przetrwanie, nie radzę sobie w depresji. Przez moje stany odszedł odemnie narzeczony i nie mam nikogo bliskiego. Leki mi nie pomagają, nie wiem co robić.
 2. Lekarz przerwał mi leczenie venlectine i ketipinorem tuż po wykupieniu recept. Mam ogromny problem ponieważ borykam się z brakiem pieniędzy, leków nie chcą przyjąć z powrotem w aptece . Może ktoś używa i by chciał odkupić? Jestem w bardzo trudnej sytuacji.
 3. 1depression

  [SZCZECIN]

  od kilku lat chodzę na Żołnierską. czuję się teraz b. źle. może dla tego, że zmieniłam ostatnio lekarza - głównie z powodu urlopu mojego a nowy zmienił mi leki. Chodziłam do: Jędrzejczaka, Anders Powierzy, raz byłam u Mizgierta. _________________________________ chętnie porozmawiam na temat moich doświadczeń. _________________________________ @Nefertari u kogo byłaś na Żołnierskiej?
 4. bzdura owoce potrafią być dość tuczące, np banany winogrona To, że coś jest tuczące nie znaczy, że nie warto tego jeść. Także Np. orzechy, ryby itd.
 5. ruch i tylko ruch. ćwiczenia aerobowe godzinne spacery, basen. dużo warzyw, owoców itd.
 6. mam F33.2 ale z lękami - l. paxtin, afobam, estazolam, _______________________________ @luk, odpisałam
 7. mam 30 lat, jestem kobietą, chcę poznać kogoś kto mnie zrozumie. leczę się od 2009 roku, wegetuję od 2004.
×