Skocz do zawartości
Nerwica.com

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie

  1. Z ostatniej godziny
  2. Dzisiaj była u nas moja mama. Odciążyła mnie trochę w opiece nad dzieckiem. Czytam teraz dwie fajne książki, oczywiście kryminały. Pierwsza to Błękit Małgorzaty Oliwii Sobczak, a druga O mały włos Katarzyny Bondy. Na razie nie mam zdania, poza tym, że Bondę ciężko się czyta, nie leży mi jej styl pisania. Chciałam podjąć pracę, myślałam o zawodzie bibliotekarki, ale po pierwsze bez wykształcenia będzie ciężko, a po drugie nie chcę zostawiać córeczki pod opieką babci na tak długo. Jest jeszcze za malutka.
  3. Miałem podobnie jak brałem Bupropion. Zero aktywizacji, nic z pozytywnego napędu. Nawet przy dawce 300 miałem wrażenie że nic nie działało
  4. „Śniło mi się, że byłem motylem, i nie wiem, czy jestem człowiekiem, któremu śniło się, że jest motylem, czy też jestem motylem, któremu się śni, że jest człowiekiem.”
  5. Pierwszy byłem, co to ma być
  6. Sydney Harbour Bridge. Dla mnie od razu widać, że Aussie po dachówkach domów w dolnym prawym rogu.
  7. Oczywiście, ze nie. Tylko jaki to ma zwiazek z tym, o czym ja mówię? Mozna miec trudne doświadczenia, a mimo to nie popadac w marazm. I dlaczego to jest takie śmieszne niby?
  8. Ale ja nawet nie czuje sie podkrecona,wrecz przeciwnie ...zmula i posepny nastroj,i zero napedu,bo niby chce ale mi sie nie chce.Apetytu nie mam .Dzwonienia w uszach jeszcze tez nie.Tylko takie czasem smutne mysli.Nie wiem jak dlugo brales,wiec nie wiem czy dluzej . Jja z ssri to Paroksetyny,Fluoksetyny i Fluwoksaminy nie bralam.Moze dlatego mi lekarz moj nie daje ,bo widzial ze ja nawet na dawke terapeutyczna najmniejsza nie jestem w stanie wejsc,przez straszne uboki.Ale Fluo mnie by interesowala.Choc na bank bym nie dala rady
  9. proszę o zapisywanie zrzutów z mapy! trochę eksploracji po świecie, a nie takie wskazówki dawać!
  10. Dzisiaj
  11. Nyet. A mogą być 2 państwa do wyboru bo ten zbiornik jest na granicy.
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
×