Skocz do zawartości
Nerwica.com

mateus

Użytkownik
  • Postów

    209
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mateus

  1. Jest lepiej. Pozdrawiam wszystkich. Jeżeli nie potrafisz się cieszyć swoim życiem? Ciesz się życiem innych. Co masz zrobić?
  2. mateus

    Chaos

    Żal. Każde słowo będzie wykorzystane przeciwko mateus.
  3. Jak se nie radzisz z myslami, którymi de facto są twoi ZIOM. To wpisz w cmd wybierania numerów: prefix czyli * ulga. czy po tym będziesz mieć ziomo? nie sądze.
  4. A wiesz dlaczego się tam trafia? Przecież nie jesteś już wiarygodny, będąc w tamtym miejscu. Dobrze że mój lekarz, to mój promotor naukowy.
  5. RAP! Do młodych ludzi - uczcie się,studiujcie, pracujcie, a nie hospitalizujcie!
  6. mateus

    Chaos

    Opowieść "schizofrenika" może być niezwykle ciekawa - sic!
  7. mateus

    Chaos

    Jeśli szukasz aktualnych konkursów literackich w Polsce, dobre miejsca to: Pisarze.pl – konkursy literackie Portal Pisarski – konkursy Konkursy dla dzieci i młodzieży Kilka przykładów trwających lub cyklicznych konkursów: Konkurs „W imię wolności. Literackie kontynuacje świata Sergiusza Piaseckiego” organizowany przez Kancelaria Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej — dla młodzieży szkolnej. Ogólnopolski Konkurs Literacki im. Artura Fryza — konkurs na debiut poetycki. Górnośląska Nagroda Literacka „Juliusz” — nagroda za najlepszą biografię literacką. Możesz też powiedzieć: jaki rodzaj Cię interesuje (poezja, opowiadanie, fantasy, dla młodzieży itd.), czy chcesz konkursy darmowe, albo czy interesują Cię konkursy lokalne w Małopolsce / online. Wtedy mogę znaleźć bardziej konkretne propozycje. za nim wystartujesz w konkursie, sprawdź algorytmem: prawda lub fałsz. czy wygrasz. pozdrawiam, mateus
  8. W tym hiperlinku zostało wygenerowane prawo. Nic nie trzeba więcej robić w tym temacie. Nie piszcie już więcej, żeby nie było że prowokujecie "stalkerów" Podany link obejmuje wszystkie zgłoszenia, ZASADNE. żegnam. mateus @&
  9. Szkoda. Bo to symulator.
  10. A w FIFA 2025 nie grałeś ?
  11. No wiesz po co ci bronić częstochowy?
  12. Polska będzie na mistrzostwach świata w piłce nożnej w 2026r. Media są mało wiarygodne. Tylko wolne media! Gdzie śledzić wyniki? @STS @Mistrzostwa świata w piłce nożnej w 2026r. Enjoy.
  13. Zeksu to się nie da. Tylko na filmikach.
  14. @domek nad morzem dla mamy Zawsze mówiła że gówno a nie domek jej kupię :)
  15. Nie ma USD. Już Ci przelałem. @Kurier seleciowy
  16. @1 000 000 000 PLN dla mateus pieniądze dojdą kurierem jeszcze dziś. Tylko mój tato pewnie coś wymyśli. Ech ...
  17. @0 pln dla selenciowy Tyle wygrałem ostatnio w lotto. Enjoy.
  18. @600 000 PLN dla ryś Bardzo chory jestem. Sorry.
  19. mateus

    Chaos

    Znaczy sam chodzę do kościoła, ale nie wydaje mi się że np. Komunia to ciało Chrystusa ?
×