Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Żyćko

Użytkownik
 • Zawartość

  10
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Ja czułem poprawę tak delikatnie, zwiększająca się powoli przez miesiąc. Naradzie jest okej, może nie jest jeszcze tak jak bym chciał, ale też chce zwiększyć do 300. Może musisz zaczekać na tym 150 albo rzeczywiście 300 też nie jest głupim pomysłem.
 2. Z OSTATNIEJ CHWILI: 10 dzień brania pregabaliny zentiva (4 dni 0-0-75; 6 dni 75-0-75) dzisiaj czuje się trochę jak bym był pijany/na delikatnym kacu. Efekt pregabaliny chyba z -5% mniejszy lęk i fobia. Loteria dla czytelników (główna wygrana to satysfakcja) za ile dni/tygodni/miesięcy pójdę do pracy.
 3. Mam nadzieję, że tak się stanie. Mam 21 lat a od dwóch lat siedzę w domu XD FEST FAJNO. Zrelacjonuje za 1-2 miesiące jak tam u mnie, żeby pozostawić swoją indywidualną opinie dla potomnych. Patejo jak byś mógł opisać jak wyglądało u cb dawkowanie to byłbym bardzo wdzięczny PS jak wyglądało u cb natężenie lęku przy każdej dawce od 0/10?
 4. Hej. Mam fobie specyficzną, a mianowicie lęk przed tym, że się posikam przy ludziach, mam też taki objaw somatyczny przez, który mam wrażenie, że już popuściłem parę kropelek (nie mogę przez to pracować). Biorę wenlaflaksyne 150mg rano i trittico 50mg wieczorem na sen od siedmiu miesięcy, nie powiem nawet działa i moje lęki uległy obniżeniu do ok 40%, ale to i tak za mało, żeby normalnie funkcjonować, teraz biorę pregabaline 4 dni brałem 0-0-75 a od dzisiaj biorę 75-0-75 na razie prawie nie działa (zero uboków przy żadnym z tych leków). Mam pytanie, czy pregabalina może mi pomóc w tym zaburzeniu, ktoś się orientuje? Ile dać czasu temu lekowi na zadziałanie?
 5. Witam. Mam pytanie do osób uczestniczących w terapii poznawczo-behawioralnej. Ile wizyt mieliście w tej terapii? Jaki problem leczyliście? Po ilu wizytach poczuliście że terapia działa? Dziękuję za wszystkie odpowiedzi.
 6. shira123 Mam taką nadzieję
 7. xD_ zastanawiałem się nad tym. Dziękuję za poradę, ale liczę na odpowiedzi na moje pytania.
 8. Rocky19 dziękuję za odpowiedź, ale nie mogę wgl zrozumieć treści
 9. Witam. Mam 21 lat i od ok. 15 miesięcy cierpię na nerwicę lękową lub fobię, sam już nie wiem. Pisząc ten wpis mam nadzieję odnaleźć kogoś kto zmaga się z podobnym problemem lub takiego się pozbył. Moim problemem jest strach, że posikam się przy znajomych, to taka myśl, która drąży mi dziurę w mózgu i nie mogę się jej pozbyć, czasem czuję jakbym już popuścił i mam mokro, ale rzeczywistość jest inna, czyli jest sucho. Nie wychodzę ze znajomymi i ukrywam się tak, aby ich nie spotkać, również nie pracuje a to najbardziej godzi w moją niezależność i poczucie, że żyje. Biorę antydepresanty od 4 miesięcy, ale nic mi nie pomagają. Zapisałem się na psychoterapię poznawczo-behawioralną i tu pojawia się pytanie do ozdrowieńców czy ona może na taką przypadłość pomóc ? Myślę, że raczej nikogo z takim problemem nie znajdę, bo spotkałem się może z 3 wpisami na ten temat na różnych forach i myślę, że to bardzo rzadkie zaburzenie, mimo wszystko mam nadzieję na odnalezienie kogoś podobnego.
×