Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Daria132

Użytkownik
 • Zawartość

  25
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Moje życie nie ma najmniejszego sensu. Już dawno powinnam umrzeć.
 2. Od dwóch tygodni przez prawie cały czas boli mnie głowa...
 3. Oczywiście, że tak można zrobić, ale OnaW już była na chorobowym, więc mógł już jej skończyć się okres zasiłkowy (182 dni). Wtedy za chorobowe nic nie dostanie.
 4. Bardzo mi przykro z tego powodu Dużo Ci urlopu zostało do wykorzystania w sensie jak długo jeszcze będziesz musiała się męczyć?
 5. A pracodawca nie może wypłacić Ci ekwiwalentu za urlop, żeby nie przedłużać umowy i przez to nie przedłużać Twojego stresu? Wtedy nie musisz mieć badań lekarskich. Tylko umowę musiałabyś rozwiązać za porozumieniem stron.
 6. Daria132

  Zaburzenia pamięci

  Niestety depresja też tak może działać. Poczekaj jeszcze trochę. Nie zawsze wszystkie objawy ustępują w takim samym tempie.
 7. Daria132

  Niech mi ktoś pomoże.

  Czy dostałaś tylko hydroksyzynę na SOR czy jeszcze receptę na nią? Jeżeli masz receptę to ją jak najszybciej wykup i weź kolejną tabletkę. Jeżeli nie, to idź jutro do lekarza pierwszego kontaktu po tabletki. Czy opowiedziałaś swojemu chłopakowi co Ci się przyśniło? Jeżeli tak, to poproś go, żeby był dzisiaj w nocy bardziej czujny, żeby mógł Cię jak najszybciej wyrwać z tego stanu. Wtedy Ty będziesz spokojniejsza, że Twój ukochany nad Tobą czuwa i nic złego się nie stanie☺
 8. Oczywiście też uważam tak jak powyżej. Ja jednak spróbowałabym trochę o siebie zadbać i jeżeli w ciągu miesiąca regularnego dbania o siebie nic by się nie zmieniło albo by się pogorszyło to wtedy poszłabym do psychiatry. Moim zdaniem leki powinny być wyborem którymś z kolei, a nie pierwszym (oczywiście nie w sytuacji kiedy jest naprawdę źle, wtedy to od razu leki).
 9. Czy udało Ci się złożyć wypowiedzenie w pracy?
 10. Najgorsza jest świadomość, że na ten moment nic lepszego nie można znaleźć i trzeba się męczyć. Życzę Ci, żebyś znalazł jakąś dobrą ofertę pracy, bo chyba niestety w obecnej pracy jest mało prawdobodobne, żeby coś zmieniło się na lepsze... Dzisiaj czuję się neutralnie. Udało mi się posprzątać mieszkanie, ale za to miałam napad obżarstwa. Nienawidzę siebie za to!!!
 11. Moim zdaniem najgorsze masz ze sobą tzn. Twoja terapeutka już to przeczytała i Ty jej tego nie będziesz musiała czytać (dla mnie to by było najgorsze). Teraz musisz się przygotować na rozmowę o tym. Ufasz swojej terapeutce?
 12. Czujesz się tak w związku z napisaniem maila do swojej terapeutki? Domyślam się jak musi Ci być bardzo ciężko, ale przecież ostatecznie wyjdzie Ci to na dobre. Ruszysz z tematem, a to jest najważniejsze.
 13. Dół i dwa metry mułu. Wczoraj nie dałam rady wykonać codziennych ćwiczeń. Zaczęłam, ale nie zrobiłam wszystkiego. Ciekawe czy dzisiaj dam radę? Już nie mam siły na to wszystko...
 14. Hej, ja mam czworo starszego rodzeństwa. Najmniejsza różnica wieku to 9 lat, a największa to 17 lat. Ja nigdy z żadną z osób z mojego rodzeństwa nie miałam 'kumpelskiej' relacji i zawsze zazdrościłam tego moim znajomym. Ale dzięki temu, że moje rodzeństwo jest dużo starsze ode mnie to mogłam na nich liczyć (a oni na mnie) i często mi pomagali w różnych sprawach. Uważam,że dobrze jest mieć rodzeństwo, oczywiście biorąc pod uwagę dobre relacje.
 15. Ja biorę 400 mg ketrelu na sen. 200 mg zwykłego i 200 mg o przedłużonym uwalnianiu. Niestety niedługo będę musiała zwiększyć, bo coraz gorzej działa
×