Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Hint

Użytkownik
 • Zawartość

  7
 • Rejestracja

 1. To przez noradrenaline + rozszerzone źrenice. W moim przypadku te negatywne efekty związane z noradrenaliną schodziły po kilku dniach/tygodniu. Gdy chciałem "wejść" na te lek ponownie rok temu, w ciągu 4 dnia powiedziałem Dość! Skutki uboczne były nie do zniesienia.
 2. Hint

  Hej !

  Interesujące. Spróbuję tam swoich sił również, nie chcę zamykać się w określonych ramach. Chciałbym też poznać podstawy Adobe After Effects oraz Davinci Resolve. Be my mentor! Zamienię starego laptopa na tego z RTX'em 3060 to się za to wezmę
 3. Hint

  Miłość - czym jest?

  Tak, dodałbym do tego jeszcze bliskość fizyczną i emocjonalną. Przywiązanie do drugiej osoby rodzi się po czasie, na początku jest hajs hormonalny. Osobiście kompletnie nie wierzę w teorie "drugiej połówki". Moja była dziewczyna wymagała ode mnie miłości bezgranicznej, gdzie, taka miłość nie może istnieć pomiędzy dwójką dorosłych osób. Owszem - taka miłość istnieje. Jako przykład weźmy na przykład matkę i dziecko. Poniższe stwierdzenia nie są moje, zgadzam się z nimi. Dlaczego tak usilnie szukamy tej miłości? Powodów jest kilka. Powody egzystencjonalne: poczucie sensu istnienia, dążenie gdzieś razem. Emocjonalne: samotność, radość z bycia z kimś, inne emocje. Biologiczne: seks, prokreacja, podświadome szukanie dobrych genów, macierzyństwo. Ekonomiczne: pieniądze, status, bezpieczna przyszłość, bezpieczeństwo. Społeczne: presja rodziny, znajomych. Psychologiczne: chęć posiadania kogoś, chęć bycia posiadanym, potrzeba akceptacji, potrzeba opiekowania się kimś. Fizyczne: wygląd, atrakcyjność.
 4. Hint

  Samotność

  Czuję się i czynię tak samo.
 5. Hint

  Hej !

  Chodziłem dwa lata do technikum informatycznego ale było to kilka lat temu. Ambicje na osiągnięcie, nauczenie się czegoś w dziedzinie IT zostały, może lepsze słowo to "wróciły". Zacząłem dosłownie kilka dni temu więc cóż... Jeszcze w niczym konkretnie Uczę się podstaw MySQL'a, HTML'a, JavaScript.
 6. Sapiens. Od zwierząt do bogów autor: Harrai Yuval Noah Całościowa historia człowieka – od ukrywania się w jaskiniach do podróży na Księżyc i inżynierii genetycznej.Sto tysięcy lat temu ludzie z trudem walczyli o przetrwanie, cały czas żyjąc w strachu przed wszechmocną naturą i rywalizującymi z nimi zwierzętami. Dzisiaj w XXI wieku opanowaliśmy cały świat i to nasz niekontrolowany rozwój jest zagrożeniem dla planety i zwierząt. Homo sapiens uczy się właśnie przekształcać swoje geny i chciałby stać się podobny do własnych wyobrażeń o bogach...
 7. Hint

  Hej !

  Hej ! Nazywam się Maciej. Choruję na zaburzenia depresyjno-lękowe. W ciągu ostatnich dwóch lat zmieniłem swoje życie o 360 stopni, nadal je zmieniam. Staram się eliminować stare, złe nawyki i wdrażać nowe, pozytywne Byłem hospitalizowany 3 razy, kilka lat temu. Obecnie nie jestem na żadnych lekach a przerobiłem: wenlafaksyne, duloksetyne, pregabaline, sulpiryd, trazodon, kwetiapine, chlorprotixen, benzodiazepiny. Uporałem się z politoksykomanią, rzuciłem nikotyne, alkohol pijam sporadycznie, wyszedłem z uzależnienia od kodeiny, uprawiam sport, joge, zacząłem uczyć się programowania, zapisałem się do liceum. Będę traktował to forum jako pamiętnik, pomoc, sam nie wiem. Może zapomnę o tym forum albo nie będę chciał się uzewnętrzniać.
×